mě na tom kraftu docela štve, ten příval hlášek, pokud v dílně dělám a chci u toho nějak komunikovat s někým druhým, nemám nejmeněí šanci, dialogbox se každým pokusem zaspamuje na několik desítek řádků a rozhovor se stává utrpením
to nemluvim o tom, kdyby spolu chtěly při kraftu rozmlouvat dvě postavy
opravdu je nutný tohle všechno hlásit a psát ? nedalo by se to omezit ?
Kraftový hlášky
Kraftový hlášky
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
já bych toho uřezal drtivou většinu, fakt nepotřebuju vidět, kolik sem hodil (moje vztahy s BW kostkou sou pod bodem mrazu), nepotřebuju vidět kolik mi zbejvá do dalšího "lvlu", to sou OOC informace, povedlo/nepovedlo/zlepšil ses je naprosto dostatečný
zrovnatak informace o procentuální úspěšnosti a potřebnejch komponentách by IMHO stačila v okně vlevo nahoře, nemusí zasírat dialogbox
já neumim odhadnout, kolik je to práce, sem jen podprůměrnej skripter a ani si nemyslim, že je to nějakej zásadní problém ale třeba někdy
zrovnatak informace o procentuální úspěšnosti a potřebnejch komponentách by IMHO stačila v okně vlevo nahoře, nemusí zasírat dialogbox
já neumim odhadnout, kolik je to práce, sem jen podprůměrnej skripter a ani si nemyslim, že je to nějakej zásadní problém ale třeba někdy
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
OFFTOPIC
photter wrote:moje vztahy s BW kostkou sou pod bodem mrazu
O tomhle mi ani neřikej... občas mam sto chutí tu kostku vzít a hodit do farmářskýho mlýnku
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
Re: OFFTOPIC
Myslíš třeba když máš 80%...steel_martin wrote:O tomhle mi ani neřikej... občas mam sto chutí tu kostku vzít a hodit do farmářskýho mlýnku
Tvůj hod byl 2.
Tvůj hod byl 3.
Tvůj hod byl 2.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Ale vždyť by to mělo fungovat stejně a spravedlivě. Já vím, že ty kostky (kočky pro daanriho a Sylmaela) padaj divně až nějak moc často. Ale pořád si říkám, že to je spíš kvůli tomu, že když se to nepovede, tak se na to soustředíme. Když nám padne 3 krát za sebou 15, tak se do logu nekoukáme, ale když padne 3 krát 1 nebo 20, tak to už se většinou kouknem i když všechno je to stejná náhoda.
Před každym hodem je šance, že určitý číslo padne stejná bez ohledu na to, jestli to číslo padlo už minule. Takže by to mělo bejt spravedlivý i když náhoda čaruje. Dost hráčů rulety na tom prodělalo, protože si řikaj, že přece nemůže podvanáctý padnout stejná barva, nebo podruhý po sobě to samý číslo
Ale to je už trošku mimo topic. Nevím, jak ty hlášky zrušit, ale možná by bylo dobrý kdyby se zobrazoval třeba jen aktuální stupeň dovednosti a ne kolik do dalšího levelu zbývá. Kdyby to šlo, tak i to procento k úspěchu by se dalo nahradit několika hláškama (5-10). Takže já bych víceméně byl i pro nějaký osekání hlášek. Pokud by samozřejmě byl někdo kdo to udělá a shodl se na tom team Thalie
Před každym hodem je šance, že určitý číslo padne stejná bez ohledu na to, jestli to číslo padlo už minule. Takže by to mělo bejt spravedlivý i když náhoda čaruje. Dost hráčů rulety na tom prodělalo, protože si řikaj, že přece nemůže podvanáctý padnout stejná barva, nebo podruhý po sobě to samý číslo
Ale to je už trošku mimo topic. Nevím, jak ty hlášky zrušit, ale možná by bylo dobrý kdyby se zobrazoval třeba jen aktuální stupeň dovednosti a ne kolik do dalšího levelu zbývá. Kdyby to šlo, tak i to procento k úspěchu by se dalo nahradit několika hláškama (5-10). Takže já bych víceméně byl i pro nějaký osekání hlášek. Pokud by samozřejmě byl někdo kdo to udělá a shodl se na tom team Thalie
DM