zaseklé zaměřování duše

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

zaseklé zaměřování duše

Post by Aillen »

Nejsem si jistá jestli to patří sem, ale stalo mi s Fionou, když zkoušela chytat dušičku a zaměřila silně zraněného medvěda, který ale začal utíkat a protože se mi trochu někdy jakoby seká PC, tak trvalo trochu déle, než ho dorazila. Neproběhlo ale obvyklé kouzlo chycení duše, ani se mi neobjevila hláška, že chycení se nepovedlo.

Potíž ale je, že Fiona nemůže teď zkoušet chytat žádnou další dušičku, protože se jí objeví hláška " Najednou můžeš mít zaměřenou jenom jednu duši".

Zkoušela jsem relog, ale nepomohlo to. Co s tím, poradíte?
nejde zaměřit duši.JPG
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: zaseklé zaměřování duše

Post by Derken- »

Restart nebo se prodává knížka u správce? Nejsem si jist.

Pro příště doporučuju zaměřovat, až padne monstrum mrtvé na zem. Doba zmizení je dost dlouhá na to, aby šlo chytit.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: zaseklé zaměřování duše

Post by Aillen »

Děkuji , zkusím počkat na restart.

Pokud jde o zaměřování duší zvířat a všech možných potvůrek, souhlasím s tím, že určitě je to lepší dělat, když už leží bez života na zemi,

Jen to nejde dělat s vodními elementály, když klesnou klesnou pod vodní hladinu a nejsou vidět, zaměření jejich duše je pak téměř nemožné :)
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: zaseklé zaměřování duše

Post by Barbar321 »

Aillen wrote:Děkuji , zkusím počkat na restart.

Pokud jde o zaměřování duší zvířat a všech možných potvůrek, souhlasím s tím, že určitě je to lepší dělat, když už leží bez života na zemi,

Jen to nejde dělat s vodními elementály, když klesnou klesnou pod vodní hladinu a nejsou vidět, zaměření jejich duše je pak téměř nemožné :)
...já ti doporučuju chytat je ještě za života. To co píšeš se sice občas stane (odstraní se to restartem), ale aspoň máš jistotu, jakou duši chytáš. Odchyt z mrtvoly je tak labilní, že je to až hrůza. Není nad to, když ti umírající dušička jendnou rozmlátí kámen, že je hodně silná a po druhé ti napíše, že ta samá dušička je tak slabá, že jí v tak velkém (pozn. stále stejném) kameni nezachytíš.

Pokud chytáš z potvory, která ještě žije, máš sílu stále stejnou (u těch přes 200% je to pak +- nějaké malé %).
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: zaseklé zaměřování duše

Post by Aillen »

ano po restartu je to již v pořádku
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: zaseklé zaměřování duše

Post by nomis_b »

Zajimave.
Pro me osobne bych bral spise chybu, ze to jde chytat i z mrtvych potvor.
Urcite to tak nebylo planovane a ve zkousecim modelu my mrtvoly mizely, takze jsem to netusil :sad:
No ale pokud uz na to je tak dlouho zvyklych tolik lidi, tak to asi nema cenu zakazovat.
A zase se craftí...
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: zaseklé zaměřování duše

Post by KaTo »

nomis_b wrote:Zajimave.
Pro me osobne bych bral spise chybu, ze to jde chytat i z mrtvych potvor.
Urcite to tak nebylo planovane a ve zkousecim modelu my mrtvoly mizely, takze jsem to netusil :sad:
No ale pokud uz na to je tak dlouho zvyklych tolik lidi, tak to asi nema cenu zakazovat.
Jde to "chytit" jen z velmi čerstvé mrtvoly - řekněme 6-12 sec pod zabití. Po té již nelze mrtvolu zakliknout myšítkem.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: zaseklé zaměřování duše

Post by nomis_b »

OK tak zatím asi dobrý. Pokud to odstraní restart, tak to nemá význam řešit.
A zase se craftí...
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: zaseklé zaměřování duše

Post by Shaman88 »

nomis_b wrote:OK tak zatím asi dobrý. Pokud to odstraní restart, tak to nemá význam řešit.
Ty jsi mi teda vývojář....
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: zaseklé zaměřování duše

Post by nomis_b »

Tak vím čím to je. Zasekne se proměnná. Můžu tam dát na /pc duse vymazání této proměnné. Ale pokdu je to ojedinělý příklad, proč bych tam přidělával nějaké takové featury?

btw nejsem profesionální programátor (což pokud jsi viděl moje skripty je jasné na první pohled). vše sem dělal ze zábavy.
A zase se craftí...
Locked