Nejsem si jistá jestli to patří sem, ale stalo mi s Fionou, když zkoušela chytat dušičku a zaměřila silně zraněného medvěda, který ale začal utíkat a protože se mi trochu někdy jakoby seká PC, tak trvalo trochu déle, než ho dorazila. Neproběhlo ale obvyklé kouzlo chycení duše, ani se mi neobjevila hláška, že chycení se nepovedlo.
Potíž ale je, že Fiona nemůže teď zkoušet chytat žádnou další dušičku, protože se jí objeví hláška " Najednou můžeš mít zaměřenou jenom jednu duši".
Zkoušela jsem relog, ale nepomohlo to. Co s tím, poradíte?
zaseklé zaměřování duše
zaseklé zaměřování duše
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: zaseklé zaměřování duše
Restart nebo se prodává knížka u správce? Nejsem si jist.
Pro příště doporučuju zaměřovat, až padne monstrum mrtvé na zem. Doba zmizení je dost dlouhá na to, aby šlo chytit.
Pro příště doporučuju zaměřovat, až padne monstrum mrtvé na zem. Doba zmizení je dost dlouhá na to, aby šlo chytit.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: zaseklé zaměřování duše
Děkuji , zkusím počkat na restart.
Pokud jde o zaměřování duší zvířat a všech možných potvůrek, souhlasím s tím, že určitě je to lepší dělat, když už leží bez života na zemi,
Jen to nejde dělat s vodními elementály, když klesnou klesnou pod vodní hladinu a nejsou vidět, zaměření jejich duše je pak téměř nemožné
Pokud jde o zaměřování duší zvířat a všech možných potvůrek, souhlasím s tím, že určitě je to lepší dělat, když už leží bez života na zemi,
Jen to nejde dělat s vodními elementály, když klesnou klesnou pod vodní hladinu a nejsou vidět, zaměření jejich duše je pak téměř nemožné
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: zaseklé zaměřování duše
...já ti doporučuju chytat je ještě za života. To co píšeš se sice občas stane (odstraní se to restartem), ale aspoň máš jistotu, jakou duši chytáš. Odchyt z mrtvoly je tak labilní, že je to až hrůza. Není nad to, když ti umírající dušička jendnou rozmlátí kámen, že je hodně silná a po druhé ti napíše, že ta samá dušička je tak slabá, že jí v tak velkém (pozn. stále stejném) kameni nezachytíš.Aillen wrote:Děkuji , zkusím počkat na restart.
Pokud jde o zaměřování duší zvířat a všech možných potvůrek, souhlasím s tím, že určitě je to lepší dělat, když už leží bez života na zemi,
Jen to nejde dělat s vodními elementály, když klesnou klesnou pod vodní hladinu a nejsou vidět, zaměření jejich duše je pak téměř nemožné
Pokud chytáš z potvory, která ještě žije, máš sílu stále stejnou (u těch přes 200% je to pak +- nějaké malé %).
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: zaseklé zaměřování duše
ano po restartu je to již v pořádku
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: zaseklé zaměřování duše
Zajimave.
Pro me osobne bych bral spise chybu, ze to jde chytat i z mrtvych potvor.
Urcite to tak nebylo planovane a ve zkousecim modelu my mrtvoly mizely, takze jsem to netusil
No ale pokud uz na to je tak dlouho zvyklych tolik lidi, tak to asi nema cenu zakazovat.
Pro me osobne bych bral spise chybu, ze to jde chytat i z mrtvych potvor.
Urcite to tak nebylo planovane a ve zkousecim modelu my mrtvoly mizely, takze jsem to netusil
No ale pokud uz na to je tak dlouho zvyklych tolik lidi, tak to asi nema cenu zakazovat.
A zase se craftí...
Re: zaseklé zaměřování duše
Jde to "chytit" jen z velmi čerstvé mrtvoly - řekněme 6-12 sec pod zabití. Po té již nelze mrtvolu zakliknout myšítkem.nomis_b wrote:Zajimave.
Pro me osobne bych bral spise chybu, ze to jde chytat i z mrtvych potvor.
Urcite to tak nebylo planovane a ve zkousecim modelu my mrtvoly mizely, takze jsem to netusil![]()
No ale pokud uz na to je tak dlouho zvyklych tolik lidi, tak to asi nema cenu zakazovat.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: zaseklé zaměřování duše
OK tak zatím asi dobrý. Pokud to odstraní restart, tak to nemá význam řešit.
A zase se craftí...
Re: zaseklé zaměřování duše
Ty jsi mi teda vývojář....nomis_b wrote:OK tak zatím asi dobrý. Pokud to odstraní restart, tak to nemá význam řešit.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: zaseklé zaměřování duše
Tak vím čím to je. Zasekne se proměnná. Můžu tam dát na /pc duse vymazání této proměnné. Ale pokdu je to ojedinělý příklad, proč bych tam přidělával nějaké takové featury?
btw nejsem profesionální programátor (což pokud jsi viděl moje skripty je jasné na první pohled). vše sem dělal ze zábavy.
btw nejsem profesionální programátor (což pokud jsi viděl moje skripty je jasné na první pohled). vše sem dělal ze zábavy.
A zase se craftí...