dílny
dílny
kucik tu myslim psal o výlevkách, které by měly být součástí alchymistických dílen. hledal jsem ji v dílně v karathě (západní brána, nedaleko h.) ale nenašel.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: dílny
mně stačí poslat script k tý výlevce, alchymista u nás už má svoji dílnu, přidám mu ji tam a vo Hagolskýho se postarám taky
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: dílny
Je to proste usable placeable (to zni hrozne) s tagem tc_vylevka. Nic vic v tom neni. Jako appearance jsem pouzil takovej lavor zapustenej trochu do zeme (chvili jsem zvazoval dat tam hajzl), ale s tim si asi vyhrajes vic.photter wrote:mně stačí poslat script k tý výlevce, alchymista u nás už má svoji dílnu, přidám mu ji tam a vo Hagolskýho se postarám taky
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: dílny
ok, plcbl najdu ňákej sexy a votaguju 
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: dílny
Hele a nebude to otrok se jmenem Vylevka, ze ne? Sakra... ale to vlastne neni vubec blbej napad. Tak by slo jednoduse udelat toho testovaciho otroka...photter wrote:ok, plcbl najdu ňákej sexy a votaguju
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: dílny
všecko vykecáš, zrovna vo něčem takovým sem přemejšlel

Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: dílny
Prave proto...photter wrote:všecko vykecáš, zrovna vo něčem takovým sem přemejšlel![]()
![]()
S tim me napadla takova otazka k diskuzi:
Co kdyby se po vypiti lektvaru vratila prazdne flaska? Ma to radu nevyhod a jednu vyhodu.
- V invetari vas budou otravovat prazdny flasky a posleze je nekdo zacne zahazovat na zem a svinit server.
+ Alchymiste nebudou muset kupovat nove a nove flasky, ktere stejne moc nestoji.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: dílny
asi to neni bezpodmínečně nutný, ale pokud se ti do toho chce... když se budou vracet ty samý co kupujem jako prázdný, hodilo by se.kucik wrote:S tim me napadla takova otazka k diskuzi:
Co kdyby se po vypiti lektvaru vratila prazdne flaska? Ma to radu nevyhod a jednu vyhodu.
- V invetari vas budou otravovat prazdny flasky a posleze je nekdo zacne zahazovat na zem a svinit server.
+ Alchymiste nebudou muset kupovat nove a nove flasky, ktere stejne moc nestoji.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: dílny
no, vzhledem k tomu, že každej chlastá ty nejmenší léčivý lekvary po tunách, je to spíš vopruz
to mě vede k otázce - pročpa sou ty větší léčivý lektvary tak cenově odskočený ? dokážu to pochopit u fullhealu a snad i u critical wounds, kde vypití lektvaru může odvrátit smrt či rozhodnout výsledek boje ale proč ten nepoměr GP/HP u minor, moderate a serious ?
jestli vám to připadá půvabný, že po každý větší potyčce se parta zastaví a každej do sebe naleje 20 - 30 lektvarů, tak mě to příde spíš připitomělý
navrhuju aby se flaška dala recyklovat jen u alchymisty, tzn. po nepodařeným pokusu se obsah vyleje do výlevky a flaška se dá použít zas, lektvary vypitý jinde by se spotřebovaly i s flaškou, pochybuju, že by někdo po boji sbíral prázdný flašky nebo dokonce během boje vracel vylemtaný do báglu
to mě vede k otázce - pročpa sou ty větší léčivý lektvary tak cenově odskočený ? dokážu to pochopit u fullhealu a snad i u critical wounds, kde vypití lektvaru může odvrátit smrt či rozhodnout výsledek boje ale proč ten nepoměr GP/HP u minor, moderate a serious ?
jestli vám to připadá půvabný, že po každý větší potyčce se parta zastaví a každej do sebe naleje 20 - 30 lektvarů, tak mě to příde spíš připitomělý
navrhuju aby se flaška dala recyklovat jen u alchymisty, tzn. po nepodařeným pokusu se obsah vyleje do výlevky a flaška se dá použít zas, lektvary vypitý jinde by se spotřebovaly i s flaškou, pochybuju, že by někdo po boji sbíral prázdný flašky nebo dokonce během boje vracel vylemtaný do báglu
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: dílny
To se ptas na spatnem miste...photter wrote: to mě vede k otázce - pročpa sou ty větší léčivý lektvary tak cenově odskočený ? dokážu to pochopit u fullhealu a snad i u critical wounds, kde vypití lektvaru může odvrátit smrt či rozhodnout výsledek boje ale proč ten nepoměr GP/HP u minor, moderate a serious ?
jestli vám to připadá půvabný, že po každý větší potyčce se parta zastaví a každej do sebe naleje 20 - 30 lektvarů, tak mě to příde spíš připitomělý
Vedoucí týmu Thalie
Re: dílny
též mám pocit, že systém cen je mírně diferentníphotter wrote:no, vzhledem k tomu, že každej chlastá ty nejmenší léčivý lekvary po tunách, je to spíš vopruz
to mě vede k otázce - pročpa sou ty větší léčivý lektvary tak cenově odskočený ? dokážu to pochopit u fullhealu a snad i u critical wounds, kde vypití lektvaru může odvrátit smrt či rozhodnout výsledek boje ale proč ten nepoměr GP/HP u minor, moderate a serious ?
jestli vám to připadá půvabný, že po každý větší potyčce se parta zastaví a každej do sebe naleje 20 - 30 lektvarů, tak mě to příde spíš připitomělý
navrhuju aby se flaška dala recyklovat jen u alchymisty, tzn. po nepodařeným pokusu se obsah vyleje do výlevky a flaška se dá použít zas, lektvary vypitý jinde by se spotřebovaly i s flaškou, pochybuju, že by někdo po boji sbíral prázdný flašky nebo dokonce během boje vracel vylemtaný do báglu
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: dílny
Slo by jen o craftove lektvary. U ostatnich to fakt delat nebudu.
Dozvedel jsem se, ze to neni potreba, to jsem chtel slyset. Bezva.
Udelam to kdyztak jen u testovacich otro...totiz zvirat.
Dozvedel jsem se, ze to neni potreba, to jsem chtel slyset. Bezva.
Udelam to kdyztak jen u testovacich otro...totiz zvirat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: dílny
jj, cena flašek není příliš zatěžující (a eště by se správně měly vyplachovat a tak...). spíš je tíživá ta cena vyšších katalyzátorů, jak jsem psal dříve.kucik wrote:Slo by jen o craftove lektvary. U ostatnich to fakt delat nebudu.
Dozvedel jsem se, ze to neni potreba, to jsem chtel slyset. Bezva.
nešlo by vyrobit nějaké testovací katalyzátory s nižší cenou, které by pro výrobu fungovaly jako skutečné, ale třeba by nebyly persistentní (tj. po restartu by vyrobené lektvary zmizely) nebo tak něco?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...