dílny

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

dílny

Post by DenGrasse »

kucik tu myslim psal o výlevkách, které by měly být součástí alchymistických dílen. hledal jsem ji v dílně v karathě (západní brána, nedaleko h.) ale nenašel.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: dílny

Post by melvik »

este sem je tam nestih dat :oops: , musim se domluvit s rejtym o se tyce povrchu a s photerem co se tyce podtemna :)
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: dílny

Post by photter »

mně stačí poslat script k tý výlevce, alchymista u nás už má svoji dílnu, přidám mu ji tam a vo Hagolskýho se postarám taky
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: dílny

Post by kucik »

photter wrote:mně stačí poslat script k tý výlevce, alchymista u nás už má svoji dílnu, přidám mu ji tam a vo Hagolskýho se postarám taky
Je to proste usable placeable (to zni hrozne) s tagem tc_vylevka. Nic vic v tom neni. Jako appearance jsem pouzil takovej lavor zapustenej trochu do zeme (chvili jsem zvazoval dat tam hajzl), ale s tim si asi vyhrajes vic.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: dílny

Post by photter »

ok, plcbl najdu ňákej sexy a votaguju :wink:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: dílny

Post by kucik »

photter wrote:ok, plcbl najdu ňákej sexy a votaguju :wink:
Hele a nebude to otrok se jmenem Vylevka, ze ne? Sakra... ale to vlastne neni vubec blbej napad. Tak by slo jednoduse udelat toho testovaciho otroka...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: dílny

Post by photter »

všecko vykecáš, zrovna vo něčem takovým sem přemejšlel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: dílny

Post by kucik »

photter wrote:všecko vykecáš, zrovna vo něčem takovým sem přemejšlel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Prave proto...

S tim me napadla takova otazka k diskuzi:
Co kdyby se po vypiti lektvaru vratila prazdne flaska? Ma to radu nevyhod a jednu vyhodu.
- V invetari vas budou otravovat prazdny flasky a posleze je nekdo zacne zahazovat na zem a svinit server.
+ Alchymiste nebudou muset kupovat nove a nove flasky, ktere stejne moc nestoji.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: dílny

Post by DenGrasse »

kucik wrote:S tim me napadla takova otazka k diskuzi:
Co kdyby se po vypiti lektvaru vratila prazdne flaska? Ma to radu nevyhod a jednu vyhodu.
- V invetari vas budou otravovat prazdny flasky a posleze je nekdo zacne zahazovat na zem a svinit server.
+ Alchymiste nebudou muset kupovat nove a nove flasky, ktere stejne moc nestoji.
asi to neni bezpodmínečně nutný, ale pokud se ti do toho chce... když se budou vracet ty samý co kupujem jako prázdný, hodilo by se.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: dílny

Post by photter »

no, vzhledem k tomu, že každej chlastá ty nejmenší léčivý lekvary po tunách, je to spíš vopruz
to mě vede k otázce - pročpa sou ty větší léčivý lektvary tak cenově odskočený ? dokážu to pochopit u fullhealu a snad i u critical wounds, kde vypití lektvaru může odvrátit smrt či rozhodnout výsledek boje ale proč ten nepoměr GP/HP u minor, moderate a serious ?
jestli vám to připadá půvabný, že po každý větší potyčce se parta zastaví a každej do sebe naleje 20 - 30 lektvarů, tak mě to příde spíš připitomělý
navrhuju aby se flaška dala recyklovat jen u alchymisty, tzn. po nepodařeným pokusu se obsah vyleje do výlevky a flaška se dá použít zas, lektvary vypitý jinde by se spotřebovaly i s flaškou, pochybuju, že by někdo po boji sbíral prázdný flašky nebo dokonce během boje vracel vylemtaný do báglu
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: dílny

Post by Rejty »

photter wrote: to mě vede k otázce - pročpa sou ty větší léčivý lektvary tak cenově odskočený ? dokážu to pochopit u fullhealu a snad i u critical wounds, kde vypití lektvaru může odvrátit smrt či rozhodnout výsledek boje ale proč ten nepoměr GP/HP u minor, moderate a serious ?
jestli vám to připadá půvabný, že po každý větší potyčce se parta zastaví a každej do sebe naleje 20 - 30 lektvarů, tak mě to příde spíš připitomělý
To se ptas na spatnem miste... :roll:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: dílny

Post by DenGrasse »

photter wrote:no, vzhledem k tomu, že každej chlastá ty nejmenší léčivý lekvary po tunách, je to spíš vopruz
to mě vede k otázce - pročpa sou ty větší léčivý lektvary tak cenově odskočený ? dokážu to pochopit u fullhealu a snad i u critical wounds, kde vypití lektvaru může odvrátit smrt či rozhodnout výsledek boje ale proč ten nepoměr GP/HP u minor, moderate a serious ?
jestli vám to připadá půvabný, že po každý větší potyčce se parta zastaví a každej do sebe naleje 20 - 30 lektvarů, tak mě to příde spíš připitomělý
navrhuju aby se flaška dala recyklovat jen u alchymisty, tzn. po nepodařeným pokusu se obsah vyleje do výlevky a flaška se dá použít zas, lektvary vypitý jinde by se spotřebovaly i s flaškou, pochybuju, že by někdo po boji sbíral prázdný flašky nebo dokonce během boje vracel vylemtaný do báglu
též mám pocit, že systém cen je mírně diferentní :mrgreen: ale tvrdilo se, že se má komplet předělávat, tak to zatím nechme. pokud by ze strany odpovědných čunitelů byl zájem, rád s jeho nastavením pomohu.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: dílny

Post by kucik »

Slo by jen o craftove lektvary. U ostatnich to fakt delat nebudu.
Dozvedel jsem se, ze to neni potreba, to jsem chtel slyset. Bezva.

Udelam to kdyztak jen u testovacich otro...totiz zvirat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: dílny

Post by DenGrasse »

kucik wrote:Slo by jen o craftove lektvary. U ostatnich to fakt delat nebudu.
Dozvedel jsem se, ze to neni potreba, to jsem chtel slyset. Bezva.
jj, cena flašek není příliš zatěžující (a eště by se správně měly vyplachovat a tak...). spíš je tíživá ta cena vyšších katalyzátorů, jak jsem psal dříve.
nešlo by vyrobit nějaké testovací katalyzátory s nižší cenou, které by pro výrobu fungovaly jako skutečné, ale třeba by nebyly persistentní (tj. po restartu by vyrobené lektvary zmizely) nebo tak něco?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: dílny

Post by melvik »

problem ceho se to tykalo by mel byt vsude vyresen :) osatni je spis do napadu.
Locked