Samozřejmě že u každého itemu to tak je, jak píše Nalk. Pokad vemu zbran a začnu očarovávat s 200% kamenem jako kyselina a po 5% výroby to vyndam. Tak až příště přijdu, jen vložím polotovar do trubice (nic nenastavuji) a výroba jede dál jako 200% na kyselinu.Nalkanar wrote:Až na to, že nějakému darkovi není třeba nic vysvětlovat. Ideálně tu přestaňte oba spamovat.
Co se týče nastavení trubice - nevím jak u očarování, ale u šperků, plátů a i kovařiny platí, že si to poměr pamatuje na výrobku, takže jsem i 200% meteor dokovával při nastavení kovadliny na 200% cín.
Předpokládal jsem že tohle je snad jasné každému.
