Chyby při očarovávání zbraní
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Pokud jsi nejsi jistej o cem pises radeji o tom nepis.Pokud pouzivas slova jako ''Jsi mimo'' Tak necekej ze to prejdu.Uz davno mi netece Thalijsky mliko po brade...Nalkanar wrote:Skvěle vytrhnuto z kontextu. Mudrc se pozná
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Tak abych se tedy k tomu vyjadril:
Jeslti se jedna stale o muj posledni update a to verze z 26.zari 2010, podle vypisu, a nekdo kdo do toho zasahoval vzdy zmenil verzi (a ne ze tam nechaval porad moji
)
Tak maximalni duse by mela byt orpavdu pouze 200%.
Tey je tu a) chyba v chytani dusi, ze se lze dostat nad 200%
b) chyba v ocarovavani, ze lze ocarovat na vice nez 200%
c) chyba v ocarovani, asi v nejakem zacykleni, ze to da efekt 2x
Je to zpusobene pravdepodobne posunutim maximlaniho lvlu potvor na Thalii od roku 2010.
Melo by stacit upravit skript na chytani dusi tak, aby reflektoval soucasne maximalni urovne potvor. Obecne ted asi chytit dusi na 200% nebude problem... kdyz neni max. lvl kolem 25 , ale k 40...
Jeslti se jedna stale o muj posledni update a to verze z 26.zari 2010, podle vypisu, a nekdo kdo do toho zasahoval vzdy zmenil verzi (a ne ze tam nechaval porad moji
Tak maximalni duse by mela byt orpavdu pouze 200%.
Tey je tu a) chyba v chytani dusi, ze se lze dostat nad 200%
b) chyba v ocarovavani, ze lze ocarovat na vice nez 200%
c) chyba v ocarovani, asi v nejakem zacykleni, ze to da efekt 2x
Je to zpusobene pravdepodobne posunutim maximlaniho lvlu potvor na Thalii od roku 2010.
Melo by stacit upravit skript na chytani dusi tak, aby reflektoval soucasne maximalni urovne potvor. Obecne ted asi chytit dusi na 200% nebude problem... kdyz neni max. lvl kolem 25 , ale k 40...
A zase se craftí...
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Takže to, že se povedl očarovat naprostý paskvil je tedy chyba skriptu, či nějaký bug nebo chyba kraftera?nomis_b wrote:...
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Takže do skriptu stačí přidat jednu podmínku? Pokud má výsledný kámen přes 200%, upraví se to na rovné dvě stovky?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Ten bug s očarováním pořád přetrvává a není to chyba kraftera. Udělal jsem pokusný meč z levného kovu s obyč násadou, přidal k němu duši přes 230% a výsledek byl takový, jak by sedalo očekávat. 1k12 ve velkém meči.
Začal jsem tedy stejným způsobem očarovávat meč z meteoru opět s duší přes 230%, aby byly podmínky shodné a vylezl z toho stejný paskvil, jako nedávnou tj. 1k4 a 1k4 stejného elementu.
Je možný s tím něco udělat, aby bylo konečně možné vyrobit meč požadované kvality + nahradit co největší množství práce na těch dvou zmetcích odvedené, aby nebylo nutné strávit dalších 8 hodin herního času na výrobě nového meče?
Začal jsem tedy stejným způsobem očarovávat meč z meteoru opět s duší přes 230%, aby byly podmínky shodné a vylezl z toho stejný paskvil, jako nedávnou tj. 1k4 a 1k4 stejného elementu.
Je možný s tím něco udělat, aby bylo konečně možné vyrobit meč požadované kvality + nahradit co největší množství práce na těch dvou zmetcích odvedené, aby nebylo nutné strávit dalších 8 hodin herního času na výrobě nového meče?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Já tomu nerozumím. Sám nomis ti napsal že je to Bug.
A stejně to děláš znova.... vlastně se sám přiznáváš k bugování a chceš za to náhradu?
A stejně to děláš znova.... vlastně se sám přiznáváš k bugování a chceš za to náhradu?
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Malá nápověda. Pokud to zkusíš potřetí dříve než někdo napíše, že je to opraveno, tak tam ta chyba pořád bude.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
...však v očarování opravy nutně proběhly. Jinak by na pokusném meči byla +1 kyselina a ne elektro. Navíc, já reklamoval bug 1k4+1k4, jako bug OČAROVÁNÍ, což se ale na pokusném meči neprojevilo.kucik wrote:Malá nápověda. Pokud to zkusíš potřetí dříve než někdo napíše, že je to opraveno, tak tam ta chyba pořád bude.
Jak mám jako tušit, že to není bug očarování, ale materiálu?
Bylo by dobrý nejprve porovnat oba stavy, než se do mě takhle pustíte. Mě to stálo pěkných pár hodin, vás by těch pár minut zabít nemělo
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Ne, neproběhly. Nikdo nikde nenapsal, že by to opravoval. A já si myslim, že bych si všimnul, že něco nahrávám do modulu.
Je to chyba v craftu. Je jedno, jestli v materiálu, procesu očarování, chytání duše, nebo jinde. Dokud ji někdo neopraví, tak nezmizí.
Já ti neberu, že to testuješ, to je fajn. Ale nemá smysl si stěžovat na zmařenej čas, kterej jsi strávil tim testováním.
Je to chyba v craftu. Je jedno, jestli v materiálu, procesu očarování, chytání duše, nebo jinde. Dokud ji někdo neopraví, tak nezmizí.
Já ti neberu, že to testuješ, to je fajn. Ale nemá smysl si stěžovat na zmařenej čas, kterej jsi strávil tim testováním.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Problém je v tom, že levný meč je očarován dobře. Kde je tedy chyba? Co je špatně?kucik wrote:Ne, neproběhly. Nikdo nikde nenapsal, že by to opravoval. A já si myslim, že bych si všimnul, že něco nahrávám do modulu.
Je to chyba v craftu. Je jedno, jestli v materiálu, procesu očarování, chytání deše, nebo jinde. Dokud ji někdo neopraví, tak nezmizí.
Já ti neberu, že to testuješ, to je fajn. Ale nemá smysl si stěžovat na zmařenej čas, kterej jsi strávil tim testováním.
A jinak nějaká změna proběhnout musela, jinak by byl (jak jsem již psal) na tom meči +1 kyseliny a ne stejného elementu, jako se očarovává.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Mám ti odpřísáhnout při Gary Gygaxovi, že jsem to neopravoval?Barbar321 wrote: A jinak nějaká změna proběhnout musela, jinak by byl (jak jsem již psal) na tom meči +1 kyseliny a ne stejného elementu, jako se očarovává.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Přemýšlím jak to máš se čtením:Barbar321 wrote:...však v očarování opravy nutně proběhly. Jinak by na pokusném meči byla +1 kyselina a ne elektro. Navíc, já reklamoval bug 1k4+1k4, jako bug OČAROVÁNÍ, což se ale na pokusném meči neprojevilo.kucik wrote:Malá nápověda. Pokud to zkusíš potřetí dříve než někdo napíše, že je to opraveno, tak tam ta chyba pořád bude.
Jak mám jako tušit, že to není bug očarování, ale materiálu?![]()
![]()
Bylo by dobrý nejprve porovnat oba stavy, než se do mě takhle pustíte. Mě to stálo pěkných pár hodin, vás by těch pár minut zabít nemělo
nomis_b wrote:Tak abych se tedy k tomu vyjadril:
Jeslti se jedna stale o muj posledni update a to verze z 26.zari 2010, podle vypisu, a nekdo kdo do toho zasahoval vzdy zmenil verzi (a ne ze tam nechaval porad moji)
Tak maximalni duse by mela byt orpavdu pouze 200%.
Fascinuje me že i když se tvůrce vyjádřil, že to nebylo jeho záměrem, tak ostatní toho směle dále využívají a zkoušejí novoty a novoty.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Barbare kdybychom věděli kde přesně je chyba, a jak to opravit, tak by se to opravilo prioritně.