Thalijský WoT turnaj

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

User avatar
Diemo
Mistr
Posts: 877
Joined: 09:58 19. Mar 2012

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Diemo »

presne, nechte je tam :) ctyrky by meli mit omezeni jako ctyrkovy roty ne?
Image
User avatar
klobouk
Velmistr
Posts: 1400
Joined: 11:21 20. Aug 2011

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by klobouk »

Pytlík buráků rozstřílím kdykoli!
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Theogil I »

Omlouvám se, že jsem to včera nenapsal, ale měl jsem / mám náladu pod psa.
První finálový zápas Kucik : Theogil ; 0:2 ; vítězství Theogil
Doma se potom mrknu, jestli mám videa a popřípadě dodám.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Fryn »

-RoF- wrote:Je divné vyřazovat nějaké stroje.
Je dobré dát možnost se vyjádřit ke strojům, které jsou pro většinu ostatních strojů ve své třídě, díky jednomu ze svých aspektů, opravdu velmi těžce zdolatelný problém.

Každopádně zatím se zdá, že si Matilda společně s AMX 40 (jak tak koukám, tak po něm neštěkl ani jeden z tankistů :) ) může oddechnout a těšit se na nominace.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
klobouk
Velmistr
Posts: 1400
Joined: 11:21 20. Aug 2011

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by klobouk »

Amx 40? Pytlík prošlého zelí nás nezastaví!
Dneska pustím WoT, kdyby někdo chtěl odehrát finále.
User avatar
klobouk
Velmistr
Posts: 1400
Joined: 11:21 20. Aug 2011

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by klobouk »

Kucík 2:0 Klobouk. Zas mě porazil. To Chi-ha má strašnej kanón, hrozně jsem ho podcenil v první hře, kde jsem měl šanci. Vyjel jsem na něj (68%) zdravej (100%), že jako mám navrh a už ho sejmu, střílím mu do zádele, on mě do boku a stejně mě v přestřelce sejmul. A v druhé jsme se v tom prťavém výběhu asi deset minut hledali a pak mě pěkně zkušeně rozstřílel na rohy.

Theogile, poznáš, když vyroluju Chaffee?
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Theogil I »

klobouk wrote:Kucík 2:0 Klobouk. Zas mě porazil. To Chi-ha má strašnej kanón, hrozně jsem ho podcenil v první hře, kde jsem měl šanci. Vyjel jsem na něj (68%) zdravej (100%), že jako mám navrh a už ho sejmu, střílím mu do zádele, on mě do boku a stejně mě v přestřelce sejmul. A v druhé jsme se v tom prťavém výběhu asi deset minut hledali a pak mě pěkně zkušeně rozstřílel na rohy.

Theogile, poznáš, když vyroluju Chaffee?
Pokud si spleteš Pz.Kpfw. 38 (t) s mým elitním miloušem VK 36.07 (H) tak to určitě nepoznám. :lol:
Kdy se střetneme?
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Theogil I »

Fryn wrote:
-RoF- wrote:Je divné vyřazovat nějaké stroje.
Je dobré dát možnost se vyjádřit ke strojům, které jsou pro většinu ostatních strojů ve své třídě, díky jednomu ze svých aspektů, opravdu velmi těžce zdolatelný problém.

Každopádně zatím se zdá, že si Matilda společně s AMX 40 (jak tak koukám, tak po něm neštěkl ani jeden z tankistů :) ) může oddechnout a těšit se na nominace.
Dle mého to je těžké Fryne, to pak v pětkách musíš škrtnou KV-1, protože pancířem je i nad všemi šestkami. Já bych to nehrotil, šikovný řidič stíhače tanků tu Matildu sfoukne jako svíčku, stejně ta v pětkách Stugmaster vykuchá KV-1. Zase když TD narazí na LT tak prckové budou slavit úspěch. Nebo si vzít Grille a hrát na šťastnou ránu. :)
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by kucik »

Jo, myslim že v těch vyšších tierech už to bude hodně o tom, co proti sobě stojí a kde se potkají. Když se ti se scoutem podaří tracknout KV, tak ho taky ukroutíš jak klíště.

Klidně bych dal ve vyšších tierech i jinej systém, než prostou vyřazovačku.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by -darkvision- »

Tak to musím máknout, já mám jenom IV tiery :)
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
klobouk
Velmistr
Posts: 1400
Joined: 11:21 20. Aug 2011

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by klobouk »

Theogil I wrote:Kdy se střetneme?
Tak za měsíc. Já natrénuju. Anebo tenhle víkend krom neděle večer.
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Fryn »

Theogil I wrote:Dle mého to je těžké Fryne, to pak v pětkách musíš škrtnou KV-1, protože pancířem je i nad všemi šestkami. Já bych to nehrotil, šikovný řidič stíhače tanků tu Matildu sfoukne jako svíčku, stejně ta v pětkách Stugmaster vykuchá KV-1. Zase když TD narazí na LT tak prckové budou slavit úspěch. Nebo si vzít Grille a hrát na šťastnou ránu. :)
Tak zcela s tebou nesouhlasím. Beru to z hlediska prostřelitelnosti pancíře ostatními stroji ve stejné třídě a vůči Matildě nebo AMX 40, jsou ty možnosti prostě dost mizerné (snad jedině T-28 by nemělo mít velký problém, možná ještě M3 Lee). Naproti tomu KV-1 lze s většinou pětek prostřelit docela v pohodě, problém nastává jen v tom, kdo koho uklove dřív, takže s nějakým vyškrtnutím tohoto tanku jsem už od začátku nepočítal.
Určitým vyrovnáním proti strojům jako Matilda, by však mohla být účast stíhačů.

Jinak, samotný Stug III nemá proti KV-1 příliš šancí. Dokáže ho sice prostřelit velmi snadno, ale potřebuje na to dostatek času a co proti němu hraje opravdu výrazně, je rozdíl v hp. KV-1 ho prostě rozseká pár ranami.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Shaman88 »

Moc to hrotíš ne?
Hraje se pro zábavu.
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Fryn »

Shaman88 wrote:Moc to hrotíš ne?
Co mám hrotit ? Předkládám jen svůj názor a zkušenosti o rúzných strojích, které jsem získal ze hry.
Shaman88 wrote:Hraje se pro zábavu.
Nic nového pod sluncem.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Thalijský WoT turnaj

Post by Fryn »

kucik wrote:... Klidně bych dal ve vyšších tierech i jinej systém, než prostou vyřazovačku.
Myslíš to jak si navrhoval něco jako tabulkový systém ? Stojí to za zvážení, jen je třeba počítat s tím, že to bude znamenat víc zápasů a s tím spojenou trochu větší časovou náročnost. Taky to bez vyřazování mírně ztratí svou "prestiž/náboj", ale já s tím nemám problém a když rozhodne většina, klidně se další ročník může odehrát v tomto stylu.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Post Reply