Thalijský WoT turnaj
Re: Thalijský WoT turnaj
Pytlík buráků rozstřílím kdykoli!
Re: Thalijský WoT turnaj
Omlouvám se, že jsem to včera nenapsal, ale měl jsem / mám náladu pod psa.
První finálový zápas Kucik : Theogil ; 0:2 ; vítězství Theogil
Doma se potom mrknu, jestli mám videa a popřípadě dodám.
První finálový zápas Kucik : Theogil ; 0:2 ; vítězství Theogil
Doma se potom mrknu, jestli mám videa a popřípadě dodám.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Thalijský WoT turnaj
Je dobré dát možnost se vyjádřit ke strojům, které jsou pro většinu ostatních strojů ve své třídě, díky jednomu ze svých aspektů, opravdu velmi těžce zdolatelný problém.-RoF- wrote:Je divné vyřazovat nějaké stroje.
Každopádně zatím se zdá, že si Matilda společně s AMX 40 (jak tak koukám, tak po něm neštěkl ani jeden z tankistů
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Thalijský WoT turnaj
Amx 40? Pytlík prošlého zelí nás nezastaví!
Dneska pustím WoT, kdyby někdo chtěl odehrát finále.
Dneska pustím WoT, kdyby někdo chtěl odehrát finále.
Re: Thalijský WoT turnaj
Kucík 2:0 Klobouk. Zas mě porazil. To Chi-ha má strašnej kanón, hrozně jsem ho podcenil v první hře, kde jsem měl šanci. Vyjel jsem na něj (68%) zdravej (100%), že jako mám navrh a už ho sejmu, střílím mu do zádele, on mě do boku a stejně mě v přestřelce sejmul. A v druhé jsme se v tom prťavém výběhu asi deset minut hledali a pak mě pěkně zkušeně rozstřílel na rohy.
Theogile, poznáš, když vyroluju Chaffee?
Theogile, poznáš, když vyroluju Chaffee?
Re: Thalijský WoT turnaj
Pokud si spleteš Pz.Kpfw. 38 (t) s mým elitním miloušem VK 36.07 (H) tak to určitě nepoznám.klobouk wrote:Kucík 2:0 Klobouk. Zas mě porazil. To Chi-ha má strašnej kanón, hrozně jsem ho podcenil v první hře, kde jsem měl šanci. Vyjel jsem na něj (68%) zdravej (100%), že jako mám navrh a už ho sejmu, střílím mu do zádele, on mě do boku a stejně mě v přestřelce sejmul. A v druhé jsme se v tom prťavém výběhu asi deset minut hledali a pak mě pěkně zkušeně rozstřílel na rohy.
Theogile, poznáš, když vyroluju Chaffee?
Kdy se střetneme?
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Thalijský WoT turnaj
Dle mého to je těžké Fryne, to pak v pětkách musíš škrtnou KV-1, protože pancířem je i nad všemi šestkami. Já bych to nehrotil, šikovný řidič stíhače tanků tu Matildu sfoukne jako svíčku, stejně ta v pětkách Stugmaster vykuchá KV-1. Zase když TD narazí na LT tak prckové budou slavit úspěch. Nebo si vzít Grille a hrát na šťastnou ránu.Fryn wrote:Je dobré dát možnost se vyjádřit ke strojům, které jsou pro většinu ostatních strojů ve své třídě, díky jednomu ze svých aspektů, opravdu velmi těžce zdolatelný problém.-RoF- wrote:Je divné vyřazovat nějaké stroje.
Každopádně zatím se zdá, že si Matilda společně s AMX 40 (jak tak koukám, tak po něm neštěkl ani jeden z tankistů) může oddechnout a těšit se na nominace.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Thalijský WoT turnaj
Jo, myslim že v těch vyšších tierech už to bude hodně o tom, co proti sobě stojí a kde se potkají. Když se ti se scoutem podaří tracknout KV, tak ho taky ukroutíš jak klíště.
Klidně bych dal ve vyšších tierech i jinej systém, než prostou vyřazovačku.
Klidně bych dal ve vyšších tierech i jinej systém, než prostou vyřazovačku.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Thalijský WoT turnaj
Tak to musím máknout, já mám jenom IV tiery 
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Thalijský WoT turnaj
Tak za měsíc. Já natrénuju. Anebo tenhle víkend krom neděle večer.Theogil I wrote:Kdy se střetneme?
Re: Thalijský WoT turnaj
Tak zcela s tebou nesouhlasím. Beru to z hlediska prostřelitelnosti pancíře ostatními stroji ve stejné třídě a vůči Matildě nebo AMX 40, jsou ty možnosti prostě dost mizerné (snad jedině T-28 by nemělo mít velký problém, možná ještě M3 Lee). Naproti tomu KV-1 lze s většinou pětek prostřelit docela v pohodě, problém nastává jen v tom, kdo koho uklove dřív, takže s nějakým vyškrtnutím tohoto tanku jsem už od začátku nepočítal.Theogil I wrote:Dle mého to je těžké Fryne, to pak v pětkách musíš škrtnou KV-1, protože pancířem je i nad všemi šestkami. Já bych to nehrotil, šikovný řidič stíhače tanků tu Matildu sfoukne jako svíčku, stejně ta v pětkách Stugmaster vykuchá KV-1. Zase když TD narazí na LT tak prckové budou slavit úspěch. Nebo si vzít Grille a hrát na šťastnou ránu.
Určitým vyrovnáním proti strojům jako Matilda, by však mohla být účast stíhačů.
Jinak, samotný Stug III nemá proti KV-1 příliš šancí. Dokáže ho sice prostřelit velmi snadno, ale potřebuje na to dostatek času a co proti němu hraje opravdu výrazně, je rozdíl v hp. KV-1 ho prostě rozseká pár ranami.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Thalijský WoT turnaj
Moc to hrotíš ne?
Hraje se pro zábavu.
Hraje se pro zábavu.
Re: Thalijský WoT turnaj
Co mám hrotit ? Předkládám jen svůj názor a zkušenosti o rúzných strojích, které jsem získal ze hry.Shaman88 wrote:Moc to hrotíš ne?
Nic nového pod sluncem.Shaman88 wrote:Hraje se pro zábavu.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Thalijský WoT turnaj
Myslíš to jak si navrhoval něco jako tabulkový systém ? Stojí to za zvážení, jen je třeba počítat s tím, že to bude znamenat víc zápasů a s tím spojenou trochu větší časovou náročnost. Taky to bez vyřazování mírně ztratí svou "prestiž/náboj", ale já s tím nemám problém a když rozhodne většina, klidně se další ročník může odehrát v tomto stylu.kucik wrote:... Klidně bych dal ve vyšších tierech i jinej systém, než prostou vyřazovačku.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
