zbytečne zabiti

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by Lord_Berserk »

hele klidne si to domluv s DM ty xp.... striskal sem te do krve, sebral prachy...
me slo jen vo trofej a udelat si respekt :mrgreen: ... to vis pan Gordul se nespokoji jen s useklou hlavou ptaka... :wink:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by igor »

mě zase nebaví když mě každej zdraví, ač ho neznam... bojuju s jezevcema, kolem prochází postava "Dobrý den přeji.", jdu lesem "Zdravím příteli." atd atd... a když pozdrav neopětuju tak na mě postava kouká jako na největšího nevychovance.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by Lord_Berserk »

Sorrow wrote:A mel aspon odpor?
Dokonce chvilku po pripojeni me ho sama obet dala... 8)
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: zbytečne zabiti

Post by Sorrow »

igor wrote:mě zase nebaví když mě každej zdraví, ač ho neznam... bojuju s jezevcema, kolem prochází postava "Dobrý den přeji.", jdu lesem "Zdravím příteli." atd atd... a když pozdrav neopětuju tak na mě postava kouká jako na největšího nevychovance.
No a co ti na tom jako vadi?Pro nekoho je to normalni.Driv taky na urcitych mistech vzbuzovalo nezdraveni pohorseni.To ze te nekdo pozdravi, te prece nemusi vubec obtezovat...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by kucik »

Sorrow wrote:
igor wrote:mě zase nebaví když mě každej zdraví, ač ho neznam... bojuju s jezevcema, kolem prochází postava "Dobrý den přeji.", jdu lesem "Zdravím příteli." atd atd... a když pozdrav neopětuju tak na mě postava kouká jako na největšího nevychovance.
No a co ti na tom jako vadi?Pro nekoho je to normalni.Driv taky na urcitych mistech vzbuzovalo nezdraveni pohorseni.To ze te nekdo pozdravi, te prece nemusi vubec obtezovat...
Kdyz zdravi i NPC a bavi ho to, tak mu to prej.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by igor »

Sorrow wrote:
igor wrote:mě zase nebaví když mě každej zdraví, ač ho neznam... bojuju s jezevcema, kolem prochází postava "Dobrý den přeji.", jdu lesem "Zdravím příteli." atd atd... a když pozdrav neopětuju tak na mě postava kouká jako na největšího nevychovance.
No a co ti na tom jako vadi?Pro nekoho je to normalni.Driv taky na urcitych mistech vzbuzovalo nezdraveni pohorseni.To ze te nekdo pozdravi, te prece nemusi vubec obtezovat...
A ty zdravíš každýho koho potkáš? Jdeš po ulici a každýmu řekneš "Zdravim příteli"? Nebo uprostřed boje? Hele tamhle se rve nějakej chlápek, je celej od krve, skočim ho pozdravit... "Přeji pěkný den." Ne, vě mě to nevzbuzuje pohoršení, jen mi to přijde divný... stejně tak jako spolužák na ZŠ zdravil učitelku pokaždý když jí potkal, takže každou přestávku.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: zbytečne zabiti

Post by Sorrow »

Tak kdyz je to pro tebe divny, tak s tim zij nebo si to vyrikej, to proste potrebujete porad nake zakony a narizeni? :roll:

A ja kdyz prijedu k nasim na navstevu, tak zdravim kolemjdouci a kolembydlici normalne a nemam s tim problem :wink:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by igor »

Sorrow wrote:Tak kdyz je to pro tebe divny, tak s tim zij nebo si to vyrikej, to proste potrebujete porad nake zakony a narizeni? :roll:

A ja kdyz prijedu k nasim na navstevu, tak zdravim kolemjdouci a kolembydlici normalne a nemam s tim problem :wink:
Taky zdravim svoje rodiče i ségru, lidi z baráku, kamarády taky pozdravim, ve škole zdravim učitele kterej mě zná nebo já jeho. Proto píšu o těch co mě neznaj že mě zdraví. A psal sem něco o tom že potřebuju zákon nebo nařízení? Psal jsem akorát že mě to nebaví, na "chronický zdraviče" reaguju buď *ignoruje ho* nebo *mávne rukou a jde dál*.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: zbytečne zabiti

Post by Sorrow »

No a je to.Ale proc si to psal sem, to nevim...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by igor »

Sorrow wrote:No a je to.Ale proc si to psal sem, to nevim...
Protože někomu vadí zláci co jinejm ubližujou, tak taky někomu vadí dobráci a zdraviči - plyšáci (jak by řek Photter)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: zbytečne zabiti

Post by Sorrow »

At koukam jak koukam na nazev topic, stale nevidim souvislost... :roll:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by igor »

Sorrow wrote:At koukam jak koukam na nazev topic, stale nevidim souvislost... :roll:
No, někdo napíše svůj názor na zbytečné zabití - zlej přepad postavu a zabil jí. A vadí mu to. Potom se najde někdo, komu přepadávání nevadí (např. já) a napíše že mu vadí zase druhej "extrém" - zdraviči. Protože chce naznačit že každá mince má dvě strany a někomu vadí tohle a někomu opak. Někdo souhlasí s jednim, někdo s druhym, každej napíše svůj názor a tomu se říká diskuse.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: zbytečne zabiti

Post by Sorrow »

Me se zase nelibi ortodoxni spameri, co zahlcujou nake topicy...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by igor »

Sorrow wrote:Me se zase nelibi ortodoxni spameri, co zahlcujou nake topicy...
Myslim si, že když někdo vyjádří opačnej názor, tak je to k věci. Taky nemam rád spammery, jen si to holt chtěl vysvětlit ;)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by Neithan1 »

2 Igor : no neviem v com teda vidis ten "extrem" ked ta niekto pozdravi aj ked ta nepozna, treba ta chce spoznat ;) , pre mna je skor extrem ked obaja naraz s trpaslikom zrazime zviera a zabijemeho a hned nato nam ta mrcha flakne kritik :D

2 Danielfojt : Neohanaj sa furt tou hlaskou o "vyplakani sa" ak niesi zvedavy na rekacie ludi tak preco to davas na verejne forum..musis pocitat aj stym ze ta kazdy len nebude tapkat po chrbte a poziciavat ti vreckovku na slzy. A potom sa nediv ked sa do teba ostatni navazaju ked mas taku povest vybudovanu zvacsa na nepriestrelnych argumentoch typu : "nevim o tom nic ale nelibi se mi to"
Ak berserk zmazne zo sveta zivych nizsi level urcite to nieje preto ze nema na vyssi ale skor preto aby nanho kazda nova postava ktora sa dopocuje o jeho pekelnych cinnoch nerobila lov na carodejnice.. cize imho je to pre vacsie dobro ostatnych hracov.. v podstate je to hrdina :D

//edit : nevsimol som si ze bol invis.
Last edited by Neithan1 on 17:19 23. Apr 2008, edited 1 time in total.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Locked