me slo jen vo trofej a udelat si respekt
zbytečne zabiti
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: zbytečne zabiti
hele klidne si to domluv s DM ty xp.... striskal sem te do krve, sebral prachy...
me slo jen vo trofej a udelat si respekt
... to vis pan Gordul se nespokoji jen s useklou hlavou ptaka... 
me slo jen vo trofej a udelat si respekt
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: zbytečne zabiti
mě zase nebaví když mě každej zdraví, ač ho neznam... bojuju s jezevcema, kolem prochází postava "Dobrý den přeji.", jdu lesem "Zdravím příteli." atd atd... a když pozdrav neopětuju tak na mě postava kouká jako na největšího nevychovance.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: zbytečne zabiti
Dokonce chvilku po pripojeni me ho sama obet dala...Sorrow wrote:A mel aspon odpor?
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: zbytečne zabiti
No a co ti na tom jako vadi?Pro nekoho je to normalni.Driv taky na urcitych mistech vzbuzovalo nezdraveni pohorseni.To ze te nekdo pozdravi, te prece nemusi vubec obtezovat...igor wrote:mě zase nebaví když mě každej zdraví, ač ho neznam... bojuju s jezevcema, kolem prochází postava "Dobrý den přeji.", jdu lesem "Zdravím příteli." atd atd... a když pozdrav neopětuju tak na mě postava kouká jako na největšího nevychovance.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: zbytečne zabiti
Kdyz zdravi i NPC a bavi ho to, tak mu to prej.Sorrow wrote:No a co ti na tom jako vadi?Pro nekoho je to normalni.Driv taky na urcitych mistech vzbuzovalo nezdraveni pohorseni.To ze te nekdo pozdravi, te prece nemusi vubec obtezovat...igor wrote:mě zase nebaví když mě každej zdraví, ač ho neznam... bojuju s jezevcema, kolem prochází postava "Dobrý den přeji.", jdu lesem "Zdravím příteli." atd atd... a když pozdrav neopětuju tak na mě postava kouká jako na největšího nevychovance.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: zbytečne zabiti
A ty zdravíš každýho koho potkáš? Jdeš po ulici a každýmu řekneš "Zdravim příteli"? Nebo uprostřed boje? Hele tamhle se rve nějakej chlápek, je celej od krve, skočim ho pozdravit... "Přeji pěkný den." Ne, vě mě to nevzbuzuje pohoršení, jen mi to přijde divný... stejně tak jako spolužák na ZŠ zdravil učitelku pokaždý když jí potkal, takže každou přestávku.Sorrow wrote:No a co ti na tom jako vadi?Pro nekoho je to normalni.Driv taky na urcitych mistech vzbuzovalo nezdraveni pohorseni.To ze te nekdo pozdravi, te prece nemusi vubec obtezovat...igor wrote:mě zase nebaví když mě každej zdraví, ač ho neznam... bojuju s jezevcema, kolem prochází postava "Dobrý den přeji.", jdu lesem "Zdravím příteli." atd atd... a když pozdrav neopětuju tak na mě postava kouká jako na největšího nevychovance.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: zbytečne zabiti
Tak kdyz je to pro tebe divny, tak s tim zij nebo si to vyrikej, to proste potrebujete porad nake zakony a narizeni?
A ja kdyz prijedu k nasim na navstevu, tak zdravim kolemjdouci a kolembydlici normalne a nemam s tim problem
A ja kdyz prijedu k nasim na navstevu, tak zdravim kolemjdouci a kolembydlici normalne a nemam s tim problem
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: zbytečne zabiti
Taky zdravim svoje rodiče i ségru, lidi z baráku, kamarády taky pozdravim, ve škole zdravim učitele kterej mě zná nebo já jeho. Proto píšu o těch co mě neznaj že mě zdraví. A psal sem něco o tom že potřebuju zákon nebo nařízení? Psal jsem akorát že mě to nebaví, na "chronický zdraviče" reaguju buď *ignoruje ho* nebo *mávne rukou a jde dál*.Sorrow wrote:Tak kdyz je to pro tebe divny, tak s tim zij nebo si to vyrikej, to proste potrebujete porad nake zakony a narizeni?![]()
A ja kdyz prijedu k nasim na navstevu, tak zdravim kolemjdouci a kolembydlici normalne a nemam s tim problem
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: zbytečne zabiti
No a je to.Ale proc si to psal sem, to nevim...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: zbytečne zabiti
Protože někomu vadí zláci co jinejm ubližujou, tak taky někomu vadí dobráci a zdraviči - plyšáci (jak by řek Photter)Sorrow wrote:No a je to.Ale proc si to psal sem, to nevim...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: zbytečne zabiti
At koukam jak koukam na nazev topic, stale nevidim souvislost... 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: zbytečne zabiti
No, někdo napíše svůj názor na zbytečné zabití - zlej přepad postavu a zabil jí. A vadí mu to. Potom se najde někdo, komu přepadávání nevadí (např. já) a napíše že mu vadí zase druhej "extrém" - zdraviči. Protože chce naznačit že každá mince má dvě strany a někomu vadí tohle a někomu opak. Někdo souhlasí s jednim, někdo s druhym, každej napíše svůj názor a tomu se říká diskuse.Sorrow wrote:At koukam jak koukam na nazev topic, stale nevidim souvislost...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: zbytečne zabiti
Me se zase nelibi ortodoxni spameri, co zahlcujou nake topicy...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: zbytečne zabiti
Myslim si, že když někdo vyjádří opačnej názor, tak je to k věci. Taky nemam rád spammery, jen si to holt chtěl vysvětlitSorrow wrote:Me se zase nelibi ortodoxni spameri, co zahlcujou nake topicy...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: zbytečne zabiti
2 Igor : no neviem v com teda vidis ten "extrem" ked ta niekto pozdravi aj ked ta nepozna, treba ta chce spoznat
, pre mna je skor extrem ked obaja naraz s trpaslikom zrazime zviera a zabijemeho a hned nato nam ta mrcha flakne kritik 
2 Danielfojt : Neohanaj sa furt tou hlaskou o "vyplakani sa" ak niesi zvedavy na rekacie ludi tak preco to davas na verejne forum..musis pocitat aj stym ze ta kazdy len nebude tapkat po chrbte a poziciavat ti vreckovku na slzy. A potom sa nediv ked sa do teba ostatni navazaju ked mas taku povest vybudovanu zvacsa na nepriestrelnych argumentoch typu : "nevim o tom nic ale nelibi se mi to"
Ak berserk zmazne zo sveta zivych nizsi level urcite to nieje preto ze nema na vyssi ale skor preto aby nanho kazda nova postava ktora sa dopocuje o jeho pekelnych cinnoch nerobila lov na carodejnice.. cize imho je to pre vacsie dobro ostatnych hracov.. v podstate je to hrdina
//edit : nevsimol som si ze bol invis.
2 Danielfojt : Neohanaj sa furt tou hlaskou o "vyplakani sa" ak niesi zvedavy na rekacie ludi tak preco to davas na verejne forum..musis pocitat aj stym ze ta kazdy len nebude tapkat po chrbte a poziciavat ti vreckovku na slzy. A potom sa nediv ked sa do teba ostatni navazaju ked mas taku povest vybudovanu zvacsa na nepriestrelnych argumentoch typu : "nevim o tom nic ale nelibi se mi to"
Ak berserk zmazne zo sveta zivych nizsi level urcite to nieje preto ze nema na vyssi ale skor preto aby nanho kazda nova postava ktora sa dopocuje o jeho pekelnych cinnoch nerobila lov na carodejnice.. cize imho je to pre vacsie dobro ostatnych hracov.. v podstate je to hrdina
//edit : nevsimol som si ze bol invis.
Last edited by Neithan1 on 17:19 23. Apr 2008, edited 1 time in total.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.