Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- human_wreck
- Měšťan
- Posts: 198
- Joined: 14:19 05. Jan 2008
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
A od té doby se na povrchu slaví svátek troglodytů 
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
me dneska dostalo ..nejsou to uplne presny slova
ja:nechrapej tolik ..
manny:pockej ja vylezu a dam ti ..trpaslici nechrapou
(mezitim jsem ho zamkla v pokoji , protoze lez do pokoje dkyz ja vylezla a Jullinka dostala rpima napad)
já: fáákt?Jsem zvedava jak vylezes , kdyz sem te prave zamka
Manny:rozbiju zamek
(ja emzitm uz venku z hospody)
Ja:ok , apson se nemusim vracet..
Manny: se ven dostanu:D
Já:jestli umim otevirat zamky tak jo
..dal uz si to nepamatuju , ale nastesti sejm sla jenom pro psa takze jsem se vratila a Jullca to amozrejme vedela ze ten trpos je zamcenej ..kdyby vsak endelal ramus tak by ho neodemka a nehrala divadloo...
takze pro ty co se ubytovavaji u krkovicky varovani: Pozor kdyz tam sem ja..!!muhahaha
ja:nechrapej tolik ..
manny:pockej ja vylezu a dam ti ..trpaslici nechrapou
(mezitim jsem ho zamkla v pokoji , protoze lez do pokoje dkyz ja vylezla a Jullinka dostala rpima napad)
já: fáákt?Jsem zvedava jak vylezes , kdyz sem te prave zamka
Manny:rozbiju zamek
(ja emzitm uz venku z hospody)
Ja:ok , apson se nemusim vracet..
Manny: se ven dostanu:D
Já:jestli umim otevirat zamky tak jo
..dal uz si to nepamatuju , ale nastesti sejm sla jenom pro psa takze jsem se vratila a Jullca to amozrejme vedela ze ten trpos je zamcenej ..kdyby vsak endelal ramus tak by ho neodemka a nehrala divadloo...
takze pro ty co se ubytovavaji u krkovicky varovani: Pozor kdyz tam sem ja..!!muhahaha
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Dnesni vyprava, ktera spise pripominala masokombinat plzen, mne v jednu chvilku malem schodila ze zidle jak sem bouchnul smichy.
Lokace magova vez, mistnost golema mitrilaka.
Po jedne povedene facce, kterou dostal Arto za ucho od Mitrilaka a lehnul jak podtatej, zacal rozzurenej golem zaslapavat ostatni postavicky do podlahy jak nasranej houbar prasifky, kdyz nerostou hriby.
Kdyz byl nekde za rohem a uz zustal na zivu jen Solomon,Hakim a Sucelus kterej mel v baglu prestarleho druida Lothariena, tak zacla akce Z
Pripominam, ze slo tak o 2-6 vterin casu nez se golem vrati...
Hakim-ber Arta Sucele
Sucelus-sem plnej
Hakim-zahod staryho
Pri hlasce ,,zahod staryho,, sem bouchnul
ps:Hrac starce uz byl odloglej, slo jen o RP odneseni nekam ale ta vidina toho jak zahazuje prestarleho druida, vymenou za mladsiho Arta me fakt rozchechtala.Nakonec pobral oba.
Lokace magova vez, mistnost golema mitrilaka.
Po jedne povedene facce, kterou dostal Arto za ucho od Mitrilaka a lehnul jak podtatej, zacal rozzurenej golem zaslapavat ostatni postavicky do podlahy jak nasranej houbar prasifky, kdyz nerostou hriby.
Kdyz byl nekde za rohem a uz zustal na zivu jen Solomon,Hakim a Sucelus kterej mel v baglu prestarleho druida Lothariena, tak zacla akce Z
Pripominam, ze slo tak o 2-6 vterin casu nez se golem vrati...
Hakim-ber Arta Sucele
Sucelus-sem plnej
Hakim-zahod staryho
Pri hlasce ,,zahod staryho,, sem bouchnul
ps:Hrac starce uz byl odloglej, slo jen o RP odneseni nekam ale ta vidina toho jak zahazuje prestarleho druida, vymenou za mladsiho Arta me fakt rozchechtala.Nakonec pobral oba.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Docela mě rozesmálo když sem šel Doubkovem a kolem běžela svině (ta na náklad, ne Berserk) a za ní stráže, občas jí doběhli a bodnuli, pak svině běžela dál a všichni za ní 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Muj vyvolanej kostenej nacelnik prichazi polomrtvy mezi skrety, aby tam zemrel cestnou smrti, kdyz tu lstiva banda skretich knezu se na nej vrhne a zacne na nej sesilat : inflict serious wounds (vytvoř stredni zraneni ?? )
A muj polomrtvy kosteny nacelnik se razem stava plne vylecen a jako odplatu za provedene sluzby stina zbytek skretu hlava nehlava..
A pak ze skreti umiraji zbytecne
A muj polomrtvy kosteny nacelnik se razem stava plne vylecen a jako odplatu za provedene sluzby stina zbytek skretu hlava nehlava..
A pak ze skreti umiraji zbytecne
A zase se craftí...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
postava klábosí s potulným alchymistou a zároveň míchá v kotli lektvar. opodál se prochází lítý kanec. pojednou...
Potulný alchymista sesílá Vyvolej bytost V
Potulný alchymista sesílá Ledová bouře
Povolaný používá Pohled paralýzy
dost jsem se leknul - naštěstí to nebylo na mě ale na prase...
alchymista se hned vzápětí zabíjí vlastní ledovou bouří a mizí i s povolaným. bouře minula mou postavu asi o centimetr...
prase jsem pak slavnostně dorazil, ale pečínka se nekonala - zmizelo...
co ti alchymisti proti těm divočákům maj? že by jim vylemtávali kotlík?
EDIT1: to prase bylo modrý a neútočilo.
Potulný alchymista sesílá Vyvolej bytost V
Potulný alchymista sesílá Ledová bouře
Povolaný používá Pohled paralýzy
dost jsem se leknul - naštěstí to nebylo na mě ale na prase...
alchymista se hned vzápětí zabíjí vlastní ledovou bouří a mizí i s povolaným. bouře minula mou postavu asi o centimetr...
prase jsem pak slavnostně dorazil, ale pečínka se nekonala - zmizelo...
co ti alchymisti proti těm divočákům maj? že by jim vylemtávali kotlík?
EDIT1: to prase bylo modrý a neútočilo.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Postava vychází z karathského hostince. Sotva se rozhlédne a přímo k ní se žene zahalená postava v těžké zbroji s velkou kosou. Neváhá a přiběhne až k postavě:
Z (zahalený): Zdravím!
P (postava): Sakra! To už jsem na seznamu?
Z: Ty jsi elf, co? (hrabe se v batohu). Na seznamu jsi, ale ještě není tvůj čas.
P: Tak to se mi ulevilo.
Z: Musím si odpočinout, celodenní zabíjení hrozně unaví. (odchází).
P: (pro sebe) Doba je asi fakt zlá, když i zubatá nosí brnění.....
Z (zahalený): Zdravím!
P (postava): Sakra! To už jsem na seznamu?
Z: Ty jsi elf, co? (hrabe se v batohu). Na seznamu jsi, ale ještě není tvůj čas.
P: Tak to se mi ulevilo.
Z: Musím si odpočinout, celodenní zabíjení hrozně unaví. (odchází).
P: (pro sebe) Doba je asi fakt zlá, když i zubatá nosí brnění.....
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Neni to sice ve hre, ale..
pri pohledu na svuj profil, statistiku fora:
Nejvíce aktivní fórum: Koš
[ 226 příspěvků / 65.13% z vašich příspěvků ]
pri pohledu na svuj profil, statistiku fora:
Nejvíce aktivní fórum: Koš
[ 226 příspěvků / 65.13% z vašich příspěvků ]
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Z výslechu úplně nalitýho násosky poté, co jsme ho odtáhli od hospody do postranní uličky(volně, tak jak si to pamatuju, tak mě nekamenujte za nepřesnosti
):
Nathan: *na Serinah* Nemáte trochu vody?
Serinah: Mám malinovou šťávu
Nathan: Škoda
Nathan: *Výhružně na násosku* Na něco jsme se tě ptali!
Serinah: *chrstne násoskovi šťávu do obličeje*
to sem byl smíchy mrtvej...
Žorž: Bych ještě doplnil a mezito vepsal, že ten opilec mezitím vřískal, že jenom vodu NÉ, vodu nikdy! Tak to shytal šťávou.
Nathan: *na Serinah* Nemáte trochu vody?
Serinah: Mám malinovou šťávu
Nathan: Škoda
Nathan: *Výhružně na násosku* Na něco jsme se tě ptali!
Serinah: *chrstne násoskovi šťávu do obličeje*
to sem byl smíchy mrtvej...
Žorž: Bych ještě doplnil a mezito vepsal, že ten opilec mezitím vřískal, že jenom vodu NÉ, vodu nikdy! Tak to shytal šťávou.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Vidím krysu.. "Fůj krysa!" *zabije krysu*
A pak ke mě přiběhl strážnej a dal mi kritikal vylepšený sražení
.
Kdo by to byl do něj řekl, že bude bránit bezpráví krysy?!
.
A pak ke mě přiběhl strážnej a dal mi kritikal vylepšený sražení
Kdo by to byl do něj řekl, že bude bránit bezpráví krysy?!
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Nejmenovaná lovkyně kosí jezevce ve velkém ... druidka , která ji vidí se rozhodne , že je čas aby přestala a narazila na "trošku silnějšího jezevce". Provede tedy proměnu v jezevce a zaútočí...
Lovkyně velmi rychle zjišťuje , že tento druh jezevece ji opravdu dokáže pokousat a uteče do vsi.
Následuje tell druidce od lovkyně : // Jezevec je BÝLOŽRAVEC takže by si mne vůbec neměla napadnout a pokousat !!
P.S. I přes mou ukecanost na tohle reagovat nebylo hned možné...záchvat smíchu mě odpojil od klávesnice
Lovkyně velmi rychle zjišťuje , že tento druh jezevece ji opravdu dokáže pokousat a uteče do vsi.
Následuje tell druidce od lovkyně : // Jezevec je BÝLOŽRAVEC takže by si mne vůbec neměla napadnout a pokousat !!
P.S. I přes mou ukecanost na tohle reagovat nebylo hned možné...záchvat smíchu mě odpojil od klávesnice
Vrog Kurval - Velitel Temné legie
Ptáte se jak zlepšit své hraní zlých postav na Thalii? Držte se vždy pravidla č.1 : Hraj tak , aby se hrou bavila PŘEDEVŠÍM DRUHÁ STRANA - čili oběť. Pokud si myslíte , že to nezvládnete tak trénujte na NPC ovládaných DM. Pak za vaše chyby nebudou ostatní hráči platit ztrátou zkušeností a víry , že na tomhle servru se hraje fajn a s dobrými hráči...
Ptáte se jak zlepšit své hraní zlých postav na Thalii? Držte se vždy pravidla č.1 : Hraj tak , aby se hrou bavila PŘEDEVŠÍM DRUHÁ STRANA - čili oběť. Pokud si myslíte , že to nezvládnete tak trénujte na NPC ovládaných DM. Pak za vaše chyby nebudou ostatní hráči platit ztrátou zkušeností a víry , že na tomhle servru se hraje fajn a s dobrými hráči...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Díky za hezký den, tohle je vážně dobrý, teď jsem se sebral ze země a hned je vše veselejšíFidorka wrote:Nejmenovaná lovkyně kosí jezevce ve velkém ... druidka , která ji vidí se rozhodne , že je čas aby přestala a narazila na "trošku silnějšího jezevce". Provede tedy proměnu v jezevce a zaútočí...
Lovkyně velmi rychle zjišťuje , že tento druh jezevece ji opravdu dokáže pokousat a uteče do vsi.
Následuje tell druidce od lovkyně : // Jezevec je BÝLOŽRAVEC takže by si mne vůbec neměla napadnout a pokousat !!![]()
![]()
P.S. I přes mou ukecanost na tohle reagovat nebylo hned možné...záchvat smíchu mě odpojil od klávesnice
Jen nechápu proč vždycky když čtu takovéto věci musím lemtat kafe, zase ho mám po stole a na sešitě.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
No jasně.. ty sis měl jako správnej jezevec nacpat do huby trávu a nechat se zabít 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
A já myslel že řekneš: " ... nacpat do huby trávu a zapálit si ji."Krata wrote:No jasně.. ty sis měl jako správnej jezevec nacpat do huby trávu a nechat se zabít
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
No jezevec s brkem v hubě je zajímavá představa
, ještě by si někdo stěžoval že jezevci nehulej *štouch* 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.