Obchody

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Obchody

Post by Jachym »

Pěkné poledne, zřejmě tu již takový to podobný topic byl , ale já ho nenašel tak zkusím něco vytvořit. Dlouze přemýšlím jak to napsat abych někoho neurazil.
Vím nabídka v obchodech se bude obměňovat ale to se přímo nového sortimentu netýká. Myslel jsem si že na to abych si mohl něco co je v nabídce koupit musím mít za A - dostatečný lvl B - dostatek prostředků. zlata.
Bohužel tady to nestačí, prostě to v obchodě nekoupíte protože to tam teď momentálně není a nebudete mít štěstí ani za dva , čtyři čí více dnů . Já sháním už třetí den mistrovské kožené brnění, ano kdysi jsem ho viděl stálo 60 000 zl a bylo v Dobrodruhově krámku . Za chvili bylo ale fuč a já na něj neměl ani zlato a ani lvl - teď mám všechno ale mám smůlu, už tu není. Ptal jsem se jiných jak to řeší , no oni naštvaně ale tiše trpí, jeden shání mithrilovou sekeru , druhý mithrilovou halapartnu a třetí no to je už fuk co. Já se snažím po tom nedobrovolném 5 týdením oddychu od hry , dohnat co se dá tak se ozývám.
Prosím Vás vedení - ruku na srdce - kdyby se takto chovali politici v Praze už by jsme je všichni podezřívali z korupce protěžování (nadržování) a dalších nekalích aktivit. Jsem přesvědčen že toto není jistě případ Thálie a je to jen
vedeno snahou o zpestření života na Thalii, ale je tu to ale . Hráč běhá - nespí
maká aby si něco pěkného koupil a nemá šanci. Dříve když byli hráči na nižších lvlech tak to ani nevadilo že se to objevilo občas, ale dnes je už velký tlak-poptávka na
výstroj a výzbroj pro střední lvly . Napadlo mne když už to nechcete jako lepší material dávat jen tak - tak by se mohlo udělat třeba z Avarielu město trhu kde by mohli být ty lepší věci. Banka je tam také tak no problem. Chtěl jsem tam zajet , ale utratit ještě zbytečně 1000 zl a zabít hrací den to by mne asi už dorazilo :roll: děkuji za jakoukoli pomoc
Jachym
Menhiri Dierta
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Obchody

Post by Krata »

Jeeee :roll: .. mě se tohle zdá jako pro PG "nemám nejlepší zbran co jde na serveru sehnat a ještě se nedá koupit, server je na nic a je to jeho chyba" mě se to takhle líbí, aspon hned nezískáš vše, dole si ještě nikdo nestěžoval, každej si na tu svou zbran čeká a když má mithrill tak si toho sakra váží než aby si na to jen našetřil a koupil bez problémů.. kontrolujte sortiment a jednou se dočkáte, a jak bylo řečeno, obchody se předělávaj tak aspon počkej jak to bude vypadat potom :|
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Obchody

Post by igor »

Jachym wrote:...
Jo, řeší se to tady pořád dokola. Obchody dělá Daanri, kterej tu už minimálně 2x psal že má za pár dní (9.5.?) těžkou zkoušku ve škole, tak na to nemá tolik čas. Taky se tu pořád dokola píše, aby se obchody neřešili, protože budou celý předělaný. Já mam taky u mnicha jen +1 rukavice a běham v obyčejnejch hadrech, protože jiný než do přesvědčování nejsou.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Obchody

Post by Krata »

Mě se líbí že je Mithril vzácnej, a Mitrilová zbroj a kdo bude mít adamit tak už bude frajer :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Shifter
Měšťan
Posts: 287
Joined: 20:26 05. Dec 2007
Location: KutnaHora/Praha
Contact:

Re: Obchody

Post by Shifter »

No adamantitovou prilbu jsem v krame obevil ve ctvrtek, celkem jsem nani valil zraky. Jinak me s to takhle libi, jsou to opravdu cenene kousky a aspon v nich nebehakazdej trouba
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Obchody

Post by Zyga »

HAHAHAHAHA Uz 4dny? ja lovim mitrilovej two blade uz mesic :twisted:
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Obchody

Post by Jachym »

Pokud se považuješ ty za troubu tak s mithrilem nebojuj, nikdo ti ho nenutí, jinak já jsem mluvil o brnění o zbroji ne o zbrani , ale to je asi jedno.
Že se obchody předělávají to jsem pochopil nejsem tak blbej jak vy v Plzni jste chytří. Proč má teda Bersek ( to bude asi vám neznámý nováček) mithrilovou sekeru, nedělejte ze mne vola jo ! Já viděl chrániče +1 OC + kryt +akrobacie za 12 000 a také tam byli jen půl hodiny atd. Tahle diskuse je pod mou úroveň až budu chtít lítat po obchodech tak budu hrát The Sims nebo půjdu do real města . Teď je situace taková že nemůžu ani s partou do dungu protože hlídám a lítam po obchodech - uděsná zábava, ale to už není ani tvůj a ani můj problém.
Darien tu také už nehraje, máte krásný server ale asi na něm budete zcela sami a pak si můžete ten Mithril rozdávat mezi sebou.
Daanrimu se omlouvám myslel jsem že hodit víc lepších brnění do obchodu nebude problém.
Menhiri Dierta
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Obchody

Post by Daanri »

Myslim, ze uz to bolo jasne vysvetlene aj inde. Takze ja to zopakujem este raz a pre vsetkych a dufam, ze to potom bude jasne potom kazdemu.

CHYBY OBCHODOV SI UVEDOMUJEME. ROBI SA NOVA PALETA VECI, NA ZAKLADE TOHO SA PREROBIA VSETKY OBCHODY PO CELEJ THALII. PRESNY TERMIN NOVYCH OBCHODOV ESTE NIE JE JASNY, ALE PRVE SA MOZU OBJAVIT V HRE KONCOM BUDUCEHO MESIACA. TAKZE DOVTEDY JE BEZPREDMETNE RIESIT OBCHODY. DAKUJEME ZA VASE POCHOPENIE A STRPENIE.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Obchody

Post by Lord_Berserk »

Jachym wrote:Proč má teda Bersek ( to bude asi vám neznámý nováček) mithrilovou sekeru, nedělejte ze mne vola jo !
zadnej blbej Bersek ...BerseRk si vyprosuju :mrgreen: jinac ja mitril sekeru nemam protoze sem nani proste zrovna prachy nemel a raci sem si koupil mitril platovku :wink: to jen tak pro poradek :twisted:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Obchody

Post by Krata »

Když víš že se ty obchody předělávaj a nejseš blbej tak si to uvědom a nevykřikuj když to ještě není hotový :roll: , Berserk si třeba na ty věci čekal až se dočkal, a nemusíš pořád lítat po obchodech, stačí se jednou za res mrknout do obchodu kde se může objevit a pak si dělat co chceš.. to že tady nikdo nebude hrát je tvůj názor, já o tom pochybuju
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Obchody

Post by Rejty »

Mne uz prijdou nektery lidi jako natvrdly...
Vedoucí týmu Thalie
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Obchody

Post by Neithan1 »

Tak v tomto suhlasim s tymom a ostatnymi hracami, ja som tiez cakal na mitril vecicky celkom dlho a kamos trpaslik tiez okolo mesiaca a ako tu spomenul tusim Igor aspon si tie veci budu ostatny viacej vazit ked uz nedokazu mat v hre respekt pred cudzim clovekom (postavou), ktoreho nepoznaju aspon nech teda sleduju jeho vybavu.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Obchody

Post by Jachym »

Shifter wrote:No adamantitovou prilbu jsem v krame obevil ve ctvrtek, celkem jsem nani valil zraky. Jinak me s to takhle libi, jsou to opravdu cenene kousky a aspon v nich nebehakazdej trouba


Samozřejmě jsem se rozčílil po tom troubovi můžeš tady napsat tři jména hráčů které považuješ TY za trouby.

Vidím že vám schází doba kdy to že jsi bezúhonný občan , máš občanku, patřičná oprávnění , doklady a peníze ti nestačí na koupi věci, předmětu a musí se vystát šílený pořadník nebo o tom musí někdo rozhodnout že si to můžeš koupit. (mluvím o reálu)

Ostatním se omlouvám , že mi ujeli nervy ale nenadávejte hráčům do troubů a vše proběhne slušně a v klidu.
Z tohoto nepovedeného topicu bych prosil vedení aby nedělalo závěry nic proti nim nemám , jejich práce si hluboce vážím a mrzí mne že jako v případě Theogila okamžitě někdo stočí debatu na to že ten co něco napíše je vlastně proti vedení a neváží si jejich práce a tím je naprosto veškerá možná tvůrčí diskuse okamžitě mimo .

Máte ale mé slovo že na forum už nic nenapíšu a nebudu se tu ničeho účastnit.
Menhiri Dierta
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Obchody

Post by Daanri »

Toto nie je tvurci debata, ale zbytocne rypanie kedze vytahujes temu na ktoru bolo odpovedane, ze sa natom dela a preraba sa to, ale ocividne ti to nestaci a potrebujes to mat hned.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Shifter
Měšťan
Posts: 287
Joined: 20:26 05. Dec 2007
Location: KutnaHora/Praha
Contact:

Re: Obchody

Post by Shifter »

Doprcic to tady musi bejt kazdej tak vztahovacnej? Proc bych to mel myslet na nekoho konkretniho?
Mysleno tak, ze je to raritni kousek vyzbroje, da se rict artefakt a veta:"Aspon v nich nebude behat kazdej trouba" je myslena, ze v tom nebude behat kazdej valecnik (myslim samozrejme i jine povolani), kteremu jeste tece mliko po brade, pripadne kterej neni schopen si UNIKATNI vyzbroj sehnat. Kdyby byli na kazdym rohu, ztraci vec nasvoji hodnote
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Locked