Náš Svět

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Náš Svět

Post by kokosak »

kucik wrote:
Nebo můžem jako cílový produkt mít HDP, nebo produkci kreslených filmů s poníky...
Ponícíííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!11!!!!!jedna!

.... se vyráběj v Kanadě. KLDR bude ráda, když neumře hlady. Čína má momentálně klasickou oligarchii, nebo možná ranej kapitalismus, ale s komunismem to má společný opravdu jen jméno. Čtyři nohy dobré, dvě nohy lepší! Jak nám ten život krásně imituje umění :D
PUF!
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Náš Svět

Post by Absinthorix »

Čína má hlavně Čínu... několik tisíc let civilizace se nezapře. Všechny ismy v jejich podání jsou jen nátěr. Umí plánovat v řádu generací, to naši 4 letí politici neumí.
Až se my z důvodu nedostatku výrobních faktorů prostě zhroutíme, tak si tu Číňani nakoupí pozemky a odstěhují se z průmyslem poničených domovských krajin a budou si žít v malém ekoráji. Tady se budou točit větrníky a solární elektrárny, zbytky původních evropanů budou chovat skot a brav na ekopastvinách a produkovat ekopotraviny pro uvědomělé ekoČíňany ve vatě.

Pozitivum vidím v tom, že nejspíš pošlou všechny muSLIMÁKY tam kam patří, totiž domů, neboť je zrovna taky nemají příliš v lásce.

A dokud někdo nezačne dělit nulou, tak bude ráj na zemi

ámen
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Náš Svět

Post by kokosak »

Jestli tohle je reprezentativni ukazka mlade generace jako mixu neznalosti, ignorantstvi a xenofobie, tak k tomu zhrouceni asi opravdu nemame daleko.
PUF!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Náš Svět

Post by Shaman88 »

Xenofobie je náhodou dost důležitá.
Jinak bychom tady byli zavaleni všemi těmi maďary, aláhy, hizbaláhy, větnamci a kočovníky ještě víc než teď jsme.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Náš Svět

Post by kokosak »

“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.”

Je lidske bat se toho, co nezname. Byt hrdy na vlastni nevedomost je ponekud pripitomele.
PUF!
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Náš Svět

Post by KaTo »

kokosak wrote:“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.”

Je lidske bat se toho, co nezname. Byt hrdy na vlastni nevedomost je ponekud pripitomele.
"Raději v pekle vládnout, než v nebi sloužit!" :P //sice to není z SW, ale moto to je :twisted: .

Btw - mě nevadí i-s(a)lamisti jako takoví, mě vadí jejich vůdci, kteří se nechali v nedávné minulosti slyšet, že co nedokázali v Evropě zbraně, dokáží nyní vagíny jejich žen (původní citát byl: "Dobudeme Evropu přes vagíny našich žen"). A v duchu tohoto prohlášení za podpory zmagořených pravdoláskomilů pod maskou multikulti začli zabírat Turci Německo, Arabové Francii...aby, když se dostatečně namnožili následně ukázali, jak skvěle do naší Evropské kultury zapadají s právem Šaríja, atd. :wink: .

edit to kokos: Kdy jsi TY přestal trollit? Když jsme u té historie - vidím paraelu mezi Říší římskou a křesťanstvím vs stávající Evropa a islám. Ani na jedno náboženství se nedá hodit "zánik" (tehdejší/nynější) společnosti, ale přesto oboje svým vlivem značně nahlodá(valo) stabilitu...aby pak totálně ovládlo trosky toho co zbylo :mrgreen: . Mimochodem, mě jako šovinistovi by mělo postavení žen v islámské společnosti celkem vyhovovat, přesto budu rád, pokud turbani zůstanou tam kde jsou 8) .
Last edited by KaTo on 17:38 11. Jul 2013, edited 1 time in total.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Náš Svět

Post by kokosak »

Kdybys netrolil, tak by se s tebou mozna zaclo dat bavit na tema kdy a proc zacli Turci pronikat do Nemecka (gastarbajtri v sedesatejch letech) a arabove do Francie (kolonie) a jak moc to ma co spolecnyho z muslimama, sairou a geopolitickym vyvojem poslednich let. Ale ty jen trolis a/nebo prokazujes neznalost zakladnich faktu, takze nic nebude :D
PUF!
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Náš Svět

Post by Absinthorix »

Osviť nás svou moudrostí imáme, nebo už si zkoušíš jak ti budou slušet turbany? :twisted:
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Náš Svět

Post by kokosak »

My z Bohem vyvolenýho národa nemusíme nic zkoušet. My všechno víme. A nepovíme. Jen tak se nám daří úspěšně držet zbytek světa v našem područí :P
PUF!
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Náš Svět

Post by Absinthorix »

Ajta krajta, to je pak vše jasné
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Post Reply