Srazeni

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Srazeni

Post by Shaman88 »

Prasokralik wrote:Gl při pokusech temnotu oslabit :P jiné východisko než ji zrušit mne nenapadá, ale kdoví, třeba šaman překvapí.
Zkrátit trvání, zmenšit velikost oblasti. Nebo tam dodat na to oslepení hod.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Srazeni

Post by Shaman88 »

Barbar321 wrote:
Derken- wrote: PS: barbare, sko je dodge, protoze jiny druh AC se nestackuje do +20
Dodge je bonus uhýbání, takže jsem to napsal dobře, ne?

To, co my hlava nebere je ten systém, jak sko přidává obranu. Kůra je v poho (postava obroste krunýřem z kůry), obratnost taky (stane se pohyblivější). Ale bonus do uhýbání? To dostává snad nějaký elektrošoky na uskakování? :shock:
Sko je pokud vím úSKOčnost takže pak skáčeš jak laňka...
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Srazeni

Post by Prasokralik »

Shaman88 wrote:
Prasokralik wrote:Gl při pokusech temnotu oslabit :P jiné východisko než ji zrušit mne nenapadá, ale kdoví, třeba šaman překvapí.
Zkrátit trvání, zmenšit velikost oblasti. Nebo tam dodat na to oslepení hod.
ale uvědomuješ si, že každou takovouhle úpravou jen usnadňuješ svět pro tupé silové plechovky, co neumí nic než lemtat alchymii a sázet devasty pomocí levého myšítka?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Srazeni

Post by Shaman88 »

Nemám v plánu nic upravovat. Temnota je technicky vzato hodně drsné kouzlo - kdykoli když jej nějací tvůrci upravovali tak to pak strašně bugovalo...
Locked