NPC/Hráčské spolky - Navrhněte řešení

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: NPC/Hráčské spolky - Navrhněte řešení

Post by Krysak »

Zdar, jen bleskově:)

Systémově je jen třeba vytvořit podhoubí, dát lidem více svobody a možnosti tvořit to, co je láká.

Co je však klíčové jsou tahouni, říkám to furt - jakýkoliv spolek nebude fungovat bez osoby tohodle druhu. Asi nosné příklady jsou Derken a Payne na Thalii.

GM by měla takovéhle tahouny rozpoznat a začít rozvíjet společně příběh, ti ostatní se rádi nabalí sami.
User avatar
Kathermara
Šlechtic
Posts: 454
Joined: 21:00 13. Jul 2010

Re: NPC/Hráčské spolky - Navrhněte řešení

Post by Kathermara »

Aillen wrote:A co spolek druidů ochránců lesa a všeho živého - třeba Kruh lesní moudrosti :wink: . Vím, druidi mohou léčit zvířata, možná by mohli léčit i schnoucí stromy, mohli by ale také vykovávat obřady, aby pole více rodila, ovoce na stromech bylo hojnější, což by jistě ocenili i rolníci, mohli by se starat o prameny a studánky. Bránit lesní zvěř před nezřízeným drancováním hrabivých lovců :wink:

Přijde mi, že na Thalii druidé jako hráčské postavy prakticky nejsou :( . Za celou dobu, co na Thalii hraji, se moje postava setkala jen se dvěma postavami druidů a ty moc dlouho nehrály. Přijde mi to docela škoda :(
A hlavně by druidi mohli uklidnit ten Doren. Na to by mohla být fůra pěkných questů a kdyby se snažili, prospěch by z toho nakonec měli všichni. Hlavně teda lowíci bez invisu a vysokého hidu :P
Chaotic Evil Mistress

Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: NPC/Hráčské spolky - Navrhněte řešení

Post by Nalkanar »

Řeknu to jednoduše - Doren je v řešení, questíky tam jsou stále nejspíše k dispozici, jen se o to asi moc nezajímáte.
.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: NPC/Hráčské spolky - Navrhněte řešení

Post by Pajule »

Tak tak, souhlas s Nalkem co se týče hvozdu.

Mimochodem, řekla bych, že náš SSF funguje docela dobře, ale taky nepřišel žádnej mág(vlastně může u nemág), že by třeba měl zájem a že akcí děláme celkem dost, řekla bych :)
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Locked