Zdar, jen bleskově:)
Systémově je jen třeba vytvořit podhoubí, dát lidem více svobody a možnosti tvořit to, co je láká.
Co je však klíčové jsou tahouni, říkám to furt - jakýkoliv spolek nebude fungovat bez osoby tohodle druhu. Asi nosné příklady jsou Derken a Payne na Thalii.
GM by měla takovéhle tahouny rozpoznat a začít rozvíjet společně příběh, ti ostatní se rádi nabalí sami.
NPC/Hráčské spolky - Navrhněte řešení
- Kathermara
- Šlechtic
- Posts: 454
- Joined: 21:00 13. Jul 2010
Re: NPC/Hráčské spolky - Navrhněte řešení
A hlavně by druidi mohli uklidnit ten Doren. Na to by mohla být fůra pěkných questů a kdyby se snažili, prospěch by z toho nakonec měli všichni. Hlavně teda lowíci bez invisu a vysokého hiduAillen wrote:A co spolek druidů ochránců lesa a všeho živého - třeba Kruh lesní moudrosti. Vím, druidi mohou léčit zvířata, možná by mohli léčit i schnoucí stromy, mohli by ale také vykovávat obřady, aby pole více rodila, ovoce na stromech bylo hojnější, což by jistě ocenili i rolníci, mohli by se starat o prameny a studánky. Bránit lesní zvěř před nezřízeným drancováním hrabivých lovců
![]()
Přijde mi, že na Thalii druidé jako hráčské postavy prakticky nejsou. Za celou dobu, co na Thalii hraji, se moje postava setkala jen se dvěma postavami druidů a ty moc dlouho nehrály. Přijde mi to docela škoda
Chaotic Evil Mistress
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Re: NPC/Hráčské spolky - Navrhněte řešení
Řeknu to jednoduše - Doren je v řešení, questíky tam jsou stále nejspíše k dispozici, jen se o to asi moc nezajímáte.
.
Re: NPC/Hráčské spolky - Navrhněte řešení
Tak tak, souhlas s Nalkem co se týče hvozdu.
Mimochodem, řekla bych, že náš SSF funguje docela dobře, ale taky nepřišel žádnej mág(vlastně může u nemág), že by třeba měl zájem a že akcí děláme celkem dost, řekla bych
Mimochodem, řekla bych, že náš SSF funguje docela dobře, ale taky nepřišel žádnej mág(vlastně může u nemág), že by třeba měl zájem a že akcí děláme celkem dost, řekla bych
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána