Nemůžu střílet

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Reiji
Nováček
Posts: 8
Joined: 09:10 03. Aug 2013

Nemůžu střílet

Post by Reiji »

Zdravím, chtěl bych oznámit, že prakticky nemůžu střílet z luku. V kartě mi to ukazuje postih k útoku -1, ale ve skutečnosti je už -7. Díky tomuto se dostávám do záporných čísel.
Mohli byste to vyřešit nebo mi vysvětlit proč se mi pokaždé co se přihlásím zvýší postih k útoku?
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Nemůžu střílet

Post by Bahnak »

Nejspíše ti chybí potřebná síla na natáhnutí luku, u dlouhého luku je požadavek na sílu hodnota 11 (bez boostů)
Viz. http://thalie.pilsfree.cz/zbrane-a-vybaveni-51.htm

Pokud to není tím tak doporučuji relog :-D
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Reiji
Nováček
Posts: 8
Joined: 09:10 03. Aug 2013

Re: Nemůžu střílet

Post by Reiji »

Bahnak wrote:Nejspíše ti chybí potřebná síla na natáhnutí luku, u dlouhého luku je požadavek na sílu hodnota 11 (bez boostů)
Viz. http://thalie.pilsfree.cz/zbrane-a-vybaveni-51.htm

Pokud to není tím tak doporučuji relog :-D
Tak zkusil jsem to s krátkým lukem a postih -9
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Nemůžu střílet

Post by Bahnak »

Screen čehokoliv by docela pomohl...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Nemůžu střílet

Post by Caehan »

Reiji wrote:Zdravím, chtěl bych oznámit, že prakticky nemůžu střílet z luku. V kartě mi to ukazuje postih k útoku -1, ale ve skutečnosti je už -7. Díky tomuto se dostávám do záporných čísel.
Mohli byste to vyřešit nebo mi vysvětlit proč se mi pokaždé co se přihlásím zvýší postih k útoku?
A nepoužíváš náhodou rychlou střelbu a nestřílíš náhodou nablízko?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Nemůžu střílet

Post by Bahnak »

Pokud ten screen nechceš postovat veřejně, kledně ho jen pošli do PM, jako napadají mne různé faktory, třeba na cíl který je sražen nebo oba zmíněné Caehanem, nebo třeba ještě únava či mnou zmíněná nedostatečná síla pro používání zbraně, účinky deboostujících kouzel, course songu... Jako je toho tolik co může snižovat AB že by mi ve výsledku nestačila ani celá A4, prostě buď více informací a nebo screen, takhle odpovídat naslepo nemá smysl :roll:
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nemůžu střílet

Post by Shaman88 »

Koukal jsem na to. Má alkohol na 100% ihned po připojení. A nedá se s tím nic dělat. (Přemýšlím jestli to nebuguje protože má odolnost 7, což tady asi nikdo jiný na serveru nemá)
Reiji
Nováček
Posts: 8
Joined: 09:10 03. Aug 2013

Re: Nemůžu střílet

Post by Reiji »

Shaman88 wrote:Koukal jsem na to. Má alkohol na 100% ihned po připojení. A nedá se s tím nic dělat. (Přemýšlím jestli to nebuguje protože má odolnost 7, což tady asi nikdo jiný na serveru nemá)
Ten problém byl ještě před tím než mi byla odolnosti snížena, takže kvůli tomu to asi nebude. (Špatný hod proti negativní pasti stačí se pořádně vyspat a mělo by to zmizet)
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Nemůžu střílet

Post by Bahnak »

Pokud má alkohol na 100% tak není co řešit, jde pak o číselné vyjádření situace, kdy postava není schopná v rukou udržet nic, natož pak luk...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nemůžu střílet

Post by kucik »

Kdybys napsal třebas účet a postavu, tak se na to i můžu mrknout a zkusit s tim něco udělat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Reiji
Nováček
Posts: 8
Joined: 09:10 03. Aug 2013

Re: Nemůžu střílet

Post by Reiji »

Bahnak wrote:Pokud má alkohol na 100% tak není co řešit, jde pak o číselné vyjádření situace, kdy postava není schopná v rukou udržet nic, natož pak luk...
No, jo ale já jsem nepil nic jiného než vodu z jezírka nebo z fontány
Last edited by Reiji on 12:10 07. Aug 2013, edited 1 time in total.
Reiji
Nováček
Posts: 8
Joined: 09:10 03. Aug 2013

Re: Nemůžu střílet

Post by Reiji »

kucik wrote:Kdybys napsal třebas účet a postavu, tak se na to i můžu mrknout a zkusit s tim něco udělat.
Účet: Reiji
Postava: Elrilmawiel Nulelve´tner
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Nemůžu střílet

Post by Barbar321 »

Reiji wrote: No, jo ale já jsem nepil nic jiného než vodu z jezírka nebo z fontány
...aspoň vidíš, co vše ti městští pobudové nahází do fontánky :lol:
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nemůžu střílet

Post by kucik »

Reiji wrote:
kucik wrote:Kdybys napsal třebas účet a postavu, tak se na to i můžu mrknout a zkusit s tim něco udělat.
Účet: Reiji
Postava: Elrilmawiel Nulelve´tner
Po restartu by ti to mělo ten alkohol vynulovat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Reiji
Nováček
Posts: 8
Joined: 09:10 03. Aug 2013

Re: Nemůžu střílet

Post by Reiji »

kucik wrote:
Reiji wrote:
kucik wrote:Kdybys napsal třebas účet a postavu, tak se na to i můžu mrknout a zkusit s tim něco udělat.
Účet: Reiji
Postava: Elrilmawiel Nulelve´tner
Po restartu by ti to mělo ten alkohol vynulovat.
Tak už to je na nule a mám správný bonus
Locked