2. Krom toho, nelze ve hře zjistit, jak rozdělat oheň v tábořišti. Po chvíli jsem dospěl k názoru, že potřebuji křesadlo, koupil jsem tedy křesadlo, ale stále prý nemám u sebe nic, čím lze rozdělat oheň. Našel jsem na diskusním fóru něco o koudeli, prošel jsem obchody od severu k jihu, ale koudel žádná. Nuže napadlo mě dřevo.... stromů všude spousta, sekeru jak hrom, ale dřevo zrubat nejde. Posléze jsem objevil, snad teprve v Doubkově, sekeru na rubání dřeva. Koupil jsem ji a jdu hledat strom. Strom jsem našel, zrubal a jdu k ohništi, ale prý nemám čím rozdělat oheň.
Hospodský v Doubkově a rozdělání ohně
Hospodský v Doubkově a rozdělání ohně
1. Hospodský v Doubkově prodává pití, které nelze vypít.
2. Krom toho, nelze ve hře zjistit, jak rozdělat oheň v tábořišti. Po chvíli jsem dospěl k názoru, že potřebuji křesadlo, koupil jsem tedy křesadlo, ale stále prý nemám u sebe nic, čím lze rozdělat oheň. Našel jsem na diskusním fóru něco o koudeli, prošel jsem obchody od severu k jihu, ale koudel žádná. Nuže napadlo mě dřevo.... stromů všude spousta, sekeru jak hrom, ale dřevo zrubat nejde. Posléze jsem objevil, snad teprve v Doubkově, sekeru na rubání dřeva. Koupil jsem ji a jdu hledat strom. Strom jsem našel, zrubal a jdu k ohništi, ale prý nemám čím rozdělat oheň.
2. Krom toho, nelze ve hře zjistit, jak rozdělat oheň v tábořišti. Po chvíli jsem dospěl k názoru, že potřebuji křesadlo, koupil jsem tedy křesadlo, ale stále prý nemám u sebe nic, čím lze rozdělat oheň. Našel jsem na diskusním fóru něco o koudeli, prošel jsem obchody od severu k jihu, ale koudel žádná. Nuže napadlo mě dřevo.... stromů všude spousta, sekeru jak hrom, ale dřevo zrubat nejde. Posléze jsem objevil, snad teprve v Doubkově, sekeru na rubání dřeva. Koupil jsem ji a jdu hledat strom. Strom jsem našel, zrubal a jdu k ohništi, ale prý nemám čím rozdělat oheň.
Re: Hospodský v Doubkově a rozdělání ohně
1. Pití od hostinského musíš dát do ruky, pak až půjde vypít.
2. Zvláštní, křesadlo mi všude solehlivě fungovalo. Máš ho v inventáři?
2. Zvláštní, křesadlo mi všude solehlivě fungovalo. Máš ho v inventáři?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Hospodský v Doubkově a rozdělání ohně
Ejhle!J.F.Payne wrote:1. Pití od hostinského musíš dát do ruky, pak až půjde vypít.
2. Zvláštní, křesadlo mi všude solehlivě fungovalo. Máš ho v inventáři?
Tak jsem to vyzkoušel.....pít se dá jen z ruky, ohniště se dá rozdělat jen s křesadlem v batohu, vždycky jsem ho vzal do ruky a pak to nefunguje.
Díky.