Volani banshee
Volani banshee
takova pripominka k tomuhle kouzlu - mozna zcestna a mozna ne - jde o to ze banshee je nemrtvy tvor jehoz krik zabiji zive bytosti, aspon takhle to funguje v jinych fantasy hrach (warhammer, s dnd si nejsem jistej ale urcite to bude minimalne podobny)
-takze proti tomuhle kouzlu by si zachrany hod mela hazet jak druzina tak vlastne i kouzelnik ktery ho sesila - protoze je preci zivej:) ... (vyjimku by jiste mel dostat Pale master)
-a jeste neco celkove k nekromancii: "ten kdo uziva nekromanticka kouzla = nekromancer"
takze magove kteri si hrajou na hodne chlapce a pritom maji featy se specializaci na nekromancii a radi pouzivaji kouzla jako napriklad prst smrti a zminene volani banshee, vlastne nejsou tak uplne hodni hosi...
-jinak thalie je svet plny vericich s minimem atheistu - vetsina tudiz touzi dostat se po smrti do neceho jako je nebe, nebo se prochazet po elyseiskych polich, nebo chlastat ve valhale anebo delet necoho takovyho. jenze nekromanticke umeni tohle prekazi, probudi vas to do nezivota jako otroka carodeje ktery zvlada nekromancii a na nejaky nebe, elysejske pole nebo valhalu muzete zapomenout...
-s nekromantama tudiz spolupracuji jen ti nejotrlejsi z otrlych a to jeste diky nejakemu hodne padnemu duvodu( zlato:) )...
-takze proti tomuhle kouzlu by si zachrany hod mela hazet jak druzina tak vlastne i kouzelnik ktery ho sesila - protoze je preci zivej:) ... (vyjimku by jiste mel dostat Pale master)
-a jeste neco celkove k nekromancii: "ten kdo uziva nekromanticka kouzla = nekromancer"
takze magove kteri si hrajou na hodne chlapce a pritom maji featy se specializaci na nekromancii a radi pouzivaji kouzla jako napriklad prst smrti a zminene volani banshee, vlastne nejsou tak uplne hodni hosi...
-jinak thalie je svet plny vericich s minimem atheistu - vetsina tudiz touzi dostat se po smrti do neceho jako je nebe, nebo se prochazet po elyseiskych polich, nebo chlastat ve valhale anebo delet necoho takovyho. jenze nekromanticke umeni tohle prekazi, probudi vas to do nezivota jako otroka carodeje ktery zvlada nekromancii a na nejaky nebe, elysejske pole nebo valhalu muzete zapomenout...
-s nekromantama tudiz spolupracuji jen ti nejotrlejsi z otrlych a to jeste diky nejakemu hodne padnemu duvodu( zlato:) )...
nwn
Re: Volani banshee
tak a teď Thalie přišla o všechny dobrý mágySveneld wrote: -a jeste neco celkove k nekromancii: "ten kdo uziva nekromanticka kouzla = nekromancer"
takze magove kteri si hrajou na hodne chlapce a pritom maji featy se specializaci na nekromancii a radi pouzivaji kouzla jako napriklad prst smrti a zminene volani banshee, vlastne nejsou tak uplne hodni hosi...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Volani banshee
Ano, tak by to melo byt, ale nejsem si jisty, ze to tak v soucasnosti funguje na Thalii. Sesilatel by tam mel mit jen zvyhodneny hod, protoze kdyz to kouzlo sesila, logicky vi, co bude nasledovat a tudiz se na to i nalezite pripravi.Sveneld wrote:takova pripominka k tomuhle kouzlu - mozna zcestna a mozna ne - jde o to ze banshee je nemrtvy tvor jehoz krik zabiji zive bytosti, aspon takhle to funguje v jinych fantasy hrach (warhammer, s dnd si nejsem jistej ale urcite to bude minimalne podobny)
-takze proti tomuhle kouzlu by si zachrany hod mela hazet jak druzina tak vlastne i kouzelnik ktery ho sesila - protoze je preci zivej:) ... (vyjimku by jiste mel dostat Pale master)
Aaano aaano. Nebudem na nikoho ukazovat prstem, ze. Zkus to vysvetlit tem dobrackym carodejum s nemrtvymi pritelicky.Sveneld wrote: -a jeste neco celkove k nekromancii: "ten kdo uziva nekromanticka kouzla = nekromancer"
takze magove kteri si hrajou na hodne chlapce a pritom maji featy se specializaci na nekromancii a radi pouzivaji kouzla jako napriklad prst smrti a zminene volani banshee, vlastne nejsou tak uplne hodni hosi...
Je to stale to stejne. Bud se chovat podle charakteru postavy a nebo holt zavrit oci a mit nej. build.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: Volani banshee
Hmm.. nejsem protiSveneld wrote:takova pripominka k tomuhle kouzlu - mozna zcestna a mozna ne - jde o to ze banshee je nemrtvy tvor jehoz krik zabiji zive bytosti, aspon takhle to funguje v jinych fantasy hrach (warhammer, s dnd si nejsem jistej ale urcite to bude minimalne podobny)
-takze proti tomuhle kouzlu by si zachrany hod mela hazet jak druzina tak vlastne i kouzelnik ktery ho sesila - protoze je preci zivej:) ... (vyjimku by jiste mel dostat Pale master)
Těžko říct.. nekromancie je v mnoha částech fantasy světa tabu, neboť jde o manipulaci s životem/neživotem a na někom, kdo se věnuje studiu těchto kouzel to musí být znát (špatná pověst, pobledlá kůže v důsledku manipulace s neg. energií), ale nemyslím si, že musí být zákonitě zlý.Sveneld wrote: -a jeste neco celkove k nekromancii: "ten kdo uziva nekromanticka kouzla = nekromancer"
takze magove kteri si hrajou na hodne chlapce a pritom maji featy se specializaci na nekromancii a radi pouzivaji kouzla jako napriklad prst smrti a zminene volani banshee, vlastne nejsou tak uplne hodni hosi...
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: Volani banshee
V tom případě by ale tento zvýhodněný hod měla mít každá postava, co si hodí úspěšně na spellcraft, ne?kucik wrote:Ano, tak by to melo byt, ale nejsem si jisty, ze to tak v soucasnosti funguje na Thalii. Sesilatel by tam mel mit jen zvyhodneny hod, protoze kdyz to kouzlo sesila, logicky vi, co bude nasledovat a tudiz se na to i nalezite pripravi.
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Volani banshee
Hm, treba v podtemu je to uznavane povolani necromant. Nikdo se k nim nechova jako k zadnemu povlu, protoze tam vzdycky byli sou a budou.Sveneld wrote: -s nekromantama tudiz spolupracuji jen ti nejotrlejsi z otrlych a to jeste diky nejakemu hodne padnemu duvodu( zlato:) )...
Ale na povrchu.. jo to je holt jiny. Tam bych opravdu pro postavu, co ukaze necromanticke kouzlo pred jinou postavou moc schovivavej nebyl. Ale je to jen na ostatnich postavach, jak to zahrajou.
Pokud si dobrej mag kouzly necromanticky kouzla o samote taky to neni moc koser, ale s tim se asi nic moc delat neda.. Leda tak prepsat vsechny kouzla necromancie, ze jdou seslat jen pri zlem presvedceni
Ad kvileni banshi : treba mag v posledni chvyli pred seslanim zavira oci a usi takze tu banshi nevidi
Kdyz vsak omezeni, tka zvyseny hod aspon o 3.
Otazka vsak zni, kdyz je nekdo necromant, ale neni Pale master, nemel by taky mit imunitu na toto kouzlo, kdyz cely svuj zivot zasvetil uceni se necromancii ? ( a proto ma zakazanou skolu vesteni, ktera ho dost oslabuje, protoze ani neuvidi ciziho neviditelneho kouzelnika a pod.)
A zase se craftí...
Re: Volani banshee
-Hmm... tak v DnD ma caster na svy vlastni kvileni imku, parta to schyta naplnoSveneld wrote: -takze proti tomuhle kouzlu by si zachrany hod mela hazet jak druzina tak vlastne i kouzelnik ktery ho sesila - protoze je preci zivej:) ... (vyjimku by jiste mel dostat Pale master)
-a jeste neco celkove k nekromancii: "ten kdo uziva nekromanticka kouzla = nekromancer"
takze magove kteri si hrajou na hodne chlapce a pritom maji featy se specializaci na nekromancii a radi pouzivaji kouzla jako napriklad prst smrti a zminene volani banshee, vlastne nejsou tak uplne hodni hosi...
-dobra postava by teoreticky i mohla ocas pouzivat nejakej ten prstik, ale zamereni nebo cokoliv jinyho je fakt zly
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Volani banshee
Sak pockajte ked takeho carodeja dostanu do ruk Azurovy magove, zmenia ho na tucnaka a bude pokoj. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Volani banshee
Já hrát paladina na povrchu tak mlátim všechno co jen zavoní temnou energii.. jedno že je on 15 lvl a já druhej, prásku ho inkvizici... mrtvej oživenej králik je furt mrtvej a oživenej.. tudiž nekromacie 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Volani banshee
Shifter lobby:
a pokud nahodou budete davat tu imku panum smrti, tak nezapomente taky na shiftery promenene do nemrtveho (epicky feat). Kdyz uz na ne funguji zbrane jako na nemrtve.
Konec shifter lobby:
a pokud nahodou budete davat tu imku panum smrti, tak nezapomente taky na shiftery promenene do nemrtveho (epicky feat). Kdyz uz na ne funguji zbrane jako na nemrtve.
Konec shifter lobby:
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Volani banshee
No kdyby predemnou nekdo pouzil smrtici kouzlo, se zlou se potaze a to i kdyby to melo v damen pripade slouzit pro "dobrou" vec. Stejne tak hodnotim i urcite pritelicky a sumony. To plati i pro cleny druziny, nacez musim opet rict, ze mi schazi moznost pro paladina najit zlo.
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Volani banshee
a na základě čeho by si chtěl posuzovat, že je někdo zlej? Podle přesvědčení je to někdy docela nejednoznačný... třeba někdo má zlý přesvědčení, protože to co dělá neni přijatelný pro zákonně dobrý, ale podle sebe nebo v zájmu jiných dělá dobrou věc. Na druhou stranu někdo má třeba dobrý přesvědčení, ale používá nekromantský kouzla...Shifter wrote:nacez musim opet rict, ze mi schazi moznost pro paladina najit zlo.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.