Volani banshee

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Volani banshee

Post by Sveneld »

takova pripominka k tomuhle kouzlu - mozna zcestna a mozna ne - jde o to ze banshee je nemrtvy tvor jehoz krik zabiji zive bytosti, aspon takhle to funguje v jinych fantasy hrach (warhammer, s dnd si nejsem jistej ale urcite to bude minimalne podobny)
-takze proti tomuhle kouzlu by si zachrany hod mela hazet jak druzina tak vlastne i kouzelnik ktery ho sesila - protoze je preci zivej:) ... (vyjimku by jiste mel dostat Pale master)

-a jeste neco celkove k nekromancii: "ten kdo uziva nekromanticka kouzla = nekromancer"
takze magove kteri si hrajou na hodne chlapce a pritom maji featy se specializaci na nekromancii a radi pouzivaji kouzla jako napriklad prst smrti a zminene volani banshee, vlastne nejsou tak uplne hodni hosi...

-jinak thalie je svet plny vericich s minimem atheistu - vetsina tudiz touzi dostat se po smrti do neceho jako je nebe, nebo se prochazet po elyseiskych polich, nebo chlastat ve valhale anebo delet necoho takovyho. jenze nekromanticke umeni tohle prekazi, probudi vas to do nezivota jako otroka carodeje ktery zvlada nekromancii a na nejaky nebe, elysejske pole nebo valhalu muzete zapomenout...
-s nekromantama tudiz spolupracuji jen ti nejotrlejsi z otrlych a to jeste diky nejakemu hodne padnemu duvodu( zlato:) )...
nwn
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Volani banshee

Post by igor »

Sveneld wrote: -a jeste neco celkove k nekromancii: "ten kdo uziva nekromanticka kouzla = nekromancer"
takze magove kteri si hrajou na hodne chlapce a pritom maji featy se specializaci na nekromancii a radi pouzivaji kouzla jako napriklad prst smrti a zminene volani banshee, vlastne nejsou tak uplne hodni hosi...
tak a teď Thalie přišla o všechny dobrý mágy :D
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Volani banshee

Post by kucik »

Sveneld wrote:takova pripominka k tomuhle kouzlu - mozna zcestna a mozna ne - jde o to ze banshee je nemrtvy tvor jehoz krik zabiji zive bytosti, aspon takhle to funguje v jinych fantasy hrach (warhammer, s dnd si nejsem jistej ale urcite to bude minimalne podobny)
-takze proti tomuhle kouzlu by si zachrany hod mela hazet jak druzina tak vlastne i kouzelnik ktery ho sesila - protoze je preci zivej:) ... (vyjimku by jiste mel dostat Pale master)
Ano, tak by to melo byt, ale nejsem si jisty, ze to tak v soucasnosti funguje na Thalii. Sesilatel by tam mel mit jen zvyhodneny hod, protoze kdyz to kouzlo sesila, logicky vi, co bude nasledovat a tudiz se na to i nalezite pripravi.
Sveneld wrote: -a jeste neco celkove k nekromancii: "ten kdo uziva nekromanticka kouzla = nekromancer"
takze magove kteri si hrajou na hodne chlapce a pritom maji featy se specializaci na nekromancii a radi pouzivaji kouzla jako napriklad prst smrti a zminene volani banshee, vlastne nejsou tak uplne hodni hosi...
Aaano aaano. Nebudem na nikoho ukazovat prstem, ze. Zkus to vysvetlit tem dobrackym carodejum s nemrtvymi pritelicky.
Je to stale to stejne. Bud se chovat podle charakteru postavy a nebo holt zavrit oci a mit nej. build.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Volani banshee

Post by Sveneld »

...tak staci aby Svata inkvizice vypsala nalezite odmeny :P...
nwn
steel_martin
Měšťan
Posts: 168
Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda

Re: Volani banshee

Post by steel_martin »

Sveneld wrote:takova pripominka k tomuhle kouzlu - mozna zcestna a mozna ne - jde o to ze banshee je nemrtvy tvor jehoz krik zabiji zive bytosti, aspon takhle to funguje v jinych fantasy hrach (warhammer, s dnd si nejsem jistej ale urcite to bude minimalne podobny)
-takze proti tomuhle kouzlu by si zachrany hod mela hazet jak druzina tak vlastne i kouzelnik ktery ho sesila - protoze je preci zivej:) ... (vyjimku by jiste mel dostat Pale master)
Hmm.. nejsem proti :lol:
Sveneld wrote: -a jeste neco celkove k nekromancii: "ten kdo uziva nekromanticka kouzla = nekromancer"
takze magove kteri si hrajou na hodne chlapce a pritom maji featy se specializaci na nekromancii a radi pouzivaji kouzla jako napriklad prst smrti a zminene volani banshee, vlastne nejsou tak uplne hodni hosi...
Těžko říct.. nekromancie je v mnoha částech fantasy světa tabu, neboť jde o manipulaci s životem/neživotem a na někom, kdo se věnuje studiu těchto kouzel to musí být znát (špatná pověst, pobledlá kůže v důsledku manipulace s neg. energií), ale nemyslím si, že musí být zákonitě zlý.
Venori'elginn N'Abarn
_______________
Image
_______________
steel_martin
Měšťan
Posts: 168
Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda

Re: Volani banshee

Post by steel_martin »

kucik wrote:Ano, tak by to melo byt, ale nejsem si jisty, ze to tak v soucasnosti funguje na Thalii. Sesilatel by tam mel mit jen zvyhodneny hod, protoze kdyz to kouzlo sesila, logicky vi, co bude nasledovat a tudiz se na to i nalezite pripravi.
V tom případě by ale tento zvýhodněný hod měla mít každá postava, co si hodí úspěšně na spellcraft, ne?
Venori'elginn N'Abarn
_______________
Image
_______________
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Volani banshee

Post by Sveneld »

zvyhodneni by mela mit postava co si dobre hodi na fort - prezije :)
nwn
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Volani banshee

Post by Sveneld »

btw kolik by to zvyhodneni melo delat?
ja bych vic jak +2 nedal...
nwn
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Volani banshee

Post by nomis_b »

Sveneld wrote: -s nekromantama tudiz spolupracuji jen ti nejotrlejsi z otrlych a to jeste diky nejakemu hodne padnemu duvodu( zlato:) )...
Hm, treba v podtemu je to uznavane povolani necromant. Nikdo se k nim nechova jako k zadnemu povlu, protoze tam vzdycky byli sou a budou.
Ale na povrchu.. jo to je holt jiny. Tam bych opravdu pro postavu, co ukaze necromanticke kouzlo pred jinou postavou moc schovivavej nebyl. Ale je to jen na ostatnich postavach, jak to zahrajou.
Pokud si dobrej mag kouzly necromanticky kouzla o samote taky to neni moc koser, ale s tim se asi nic moc delat neda.. Leda tak prepsat vsechny kouzla necromancie, ze jdou seslat jen pri zlem presvedceni :mrgreen:

Ad kvileni banshi : treba mag v posledni chvyli pred seslanim zavira oci a usi takze tu banshi nevidi :lol:

Kdyz vsak omezeni, tka zvyseny hod aspon o 3.
Otazka vsak zni, kdyz je nekdo necromant, ale neni Pale master, nemel by taky mit imunitu na toto kouzlo, kdyz cely svuj zivot zasvetil uceni se necromancii ? ( a proto ma zakazanou skolu vesteni, ktera ho dost oslabuje, protoze ani neuvidi ciziho neviditelneho kouzelnika a pod.)
A zase se craftí...
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Volani banshee

Post by Zyga »

Sveneld wrote: -takze proti tomuhle kouzlu by si zachrany hod mela hazet jak druzina tak vlastne i kouzelnik ktery ho sesila - protoze je preci zivej:) ... (vyjimku by jiste mel dostat Pale master)

-a jeste neco celkove k nekromancii: "ten kdo uziva nekromanticka kouzla = nekromancer"
takze magove kteri si hrajou na hodne chlapce a pritom maji featy se specializaci na nekromancii a radi pouzivaji kouzla jako napriklad prst smrti a zminene volani banshee, vlastne nejsou tak uplne hodni hosi...
-Hmm... tak v DnD ma caster na svy vlastni kvileni imku, parta to schyta naplno
-dobra postava by teoreticky i mohla ocas pouzivat nejakej ten prstik, ale zamereni nebo cokoliv jinyho je fakt zly
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Volani banshee

Post by Daanri »

Sak pockajte ked takeho carodeja dostanu do ruk Azurovy magove, zmenia ho na tucnaka a bude pokoj. :mrgreen:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Volani banshee

Post by Krata »

Já hrát paladina na povrchu tak mlátim všechno co jen zavoní temnou energii.. jedno že je on 15 lvl a já druhej, prásku ho inkvizici... mrtvej oživenej králik je furt mrtvej a oživenej.. tudiž nekromacie :twisted:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Volani banshee

Post by LDamian »

Shifter lobby:

a pokud nahodou budete davat tu imku panum smrti, tak nezapomente taky na shiftery promenene do nemrtveho (epicky feat). Kdyz uz na ne funguji zbrane jako na nemrtve.

Konec shifter lobby:
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Shifter
Měšťan
Posts: 287
Joined: 20:26 05. Dec 2007
Location: KutnaHora/Praha
Contact:

Re: Volani banshee

Post by Shifter »

No kdyby predemnou nekdo pouzil smrtici kouzlo, se zlou se potaze a to i kdyby to melo v damen pripade slouzit pro "dobrou" vec. Stejne tak hodnotim i urcite pritelicky a sumony. To plati i pro cleny druziny, nacez musim opet rict, ze mi schazi moznost pro paladina najit zlo.
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Volani banshee

Post by igor »

Shifter wrote:nacez musim opet rict, ze mi schazi moznost pro paladina najit zlo.
a na základě čeho by si chtěl posuzovat, že je někdo zlej? Podle přesvědčení je to někdy docela nejednoznačný... třeba někdo má zlý přesvědčení, protože to co dělá neni přijatelný pro zákonně dobrý, ale podle sebe nebo v zájmu jiných dělá dobrou věc. Na druhou stranu někdo má třeba dobrý přesvědčení, ale používá nekromantský kouzla...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Locked