Alchymie
Re: Alchymie
To co píše kaz by bylo dobrý.. opasek - kapsa na lahvičky síly (snad) 8 náplní.. kapsička na lektvary neviditelnosti (snad) 2 náplně... špatně by bylo to kdyby ten alchymista našel kombinaci kde s k neviditelnosti přidá jiná vlastnost (jelsi chápu správě) tak by se to nestacklo ale bylo bráno jako jinej lektvar což postava nemůže vědět což by bylo OOC
.. šílený, ale je to tak
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Alchymie
Pockam si jak si to zkusite, esi v tom skutecne budete mit takovej binec. Slusnej alchymista dokaze vyrobit bez primesi , kdyz pouzije presnej katalizator.
Re: Alchymie
Co mě osobně zaráží, je spojování alchymie a moudrosti. Alchymie je emperická věda založená na zkušenostech a logice, blíží se chemii potažmo matematice, takže by měla byt ovlivněná Inteligencí. (stejně se víc hodí ke kouzelníkovi, než ke knězi a monkovi)
Isabel
Re: Alchymie
nehledej tam logiku, je šest atributů a nějak to rozdat musíš, ostatně mám dojem, že ten bonus není kdovíjakej
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Alchymie
Ano, zkusenosti = moudrost.Morendred wrote:Alchymie je emperická věda založená na zkušenostech a logice, blíží se chemii potažmo matematice
Logika - inteligence by mela byt prakticky ve vsech craftech, ale to by bylo moc jednostranne zamerene.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Alchymie
To uz muzes skoro do jakyhokoliv craftu cpat jako pozadavek dexterity, vykovat zbroj nebo mec taky neni jenom vo sile, hrat si se zkumavkama a bejt pritom nemotora=rychla jizdenka na vecnost...
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Alchymie
To Morendred:souhlasim
Edit:Kdyby to dal z inteligence, tak tu zase bude jedna dotycna osoba brecet nad presilenim a protezovanim magu
Edit:Kdyby to dal z inteligence, tak tu zase bude jedna dotycna osoba brecet nad presilenim a protezovanim magu
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Alchymie
To bych zrovna nerekl.Sorrow wrote:To Morendred:souhlasim
Edit:Kdyby to dal z inteligence, tak tu zase bude jedna dotycna osoba brecet nad presilenim a protezovanim magu
* Jsou i jina povolani s vysokou inteligenci.
* Alchymie imho je predevsim pro magy.
Podle me je to ale vazne predevsim o moudrosti (kterou by mel mag take mit). Nebylo by to o protezovani magu ale o protezovani inteligence ve vsech craftech. Pak by zase remcali jini.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Alchymie
Me to jenom prislo divny, ale chapu ze kuli vyvazenosti je potreba rozdelit craft na ruzne vlastnosti. A podud nejsou bonusy nijak drasticky, tak je to stejne putna.
Isabel
Re: Alchymie
Takze zase par poznatku z alchymie
Dneska vyzkouseno, a nedavaji se do sebe tyto ingredience:aloe, smradoch fialkovy, houba skretozluc, blatice obecna, zazvor, kloub kostlivce, koren comfry(kostival) a koren gingseng a ten ma navic bily popisek.
Obcas se me stane, ze kdyz dam vse potrebne do kotle, tak vareni normalne probehne, ale nic se nevytvori, musim otevrit kotlik a zase zavrit, pak probehne druhe vareni, a teprve potom se vyrobi nejaky lektvar. Stalo se mi to u vice druhu, a i nekolikrat po sobe, bohuzel ted nevim co tam bylo za suroviny-priste si to zapisu
Jeste bych se chtel zeptat, jestli existuji lektvary(predpokladam ze ano) za ktere je vice xp nez za trivialni, a jestli vyroba takovych lektvaru(pokud jsou
je zavisla na urovni craftu.
A jestli se daji vyrobit lektvary na prodlouzeni ucinku lektvaru, nebo se daji namichat lektvary s prodlouzenym trvanim ale stejnym ucinkem(
to je ale veta)
Samozrejme, pokud se ptam na nejake alchymisticeke tajemstvi, tak staci odpoved-zamita se
diky
Dneska vyzkouseno, a nedavaji se do sebe tyto ingredience:aloe, smradoch fialkovy, houba skretozluc, blatice obecna, zazvor, kloub kostlivce, koren comfry(kostival) a koren gingseng a ten ma navic bily popisek.
Obcas se me stane, ze kdyz dam vse potrebne do kotle, tak vareni normalne probehne, ale nic se nevytvori, musim otevrit kotlik a zase zavrit, pak probehne druhe vareni, a teprve potom se vyrobi nejaky lektvar. Stalo se mi to u vice druhu, a i nekolikrat po sobe, bohuzel ted nevim co tam bylo za suroviny-priste si to zapisu
Jeste bych se chtel zeptat, jestli existuji lektvary(predpokladam ze ano) za ktere je vice xp nez za trivialni, a jestli vyroba takovych lektvaru(pokud jsou
A jestli se daji vyrobit lektvary na prodlouzeni ucinku lektvaru, nebo se daji namichat lektvary s prodlouzenym trvanim ale stejnym ucinkem(
Samozrejme, pokud se ptam na nejake alchymisticeke tajemstvi, tak staci odpoved-zamita se
diky
Re: Alchymie
- dik za vyjmenovani problemovych na to sem uplne zapomelkaz wrote:...
- delka trvani je zavisla od levlu v craftu
napr: zrychleni vyrobene alchymistou na 15 levlu bude trvat 15 kol
co se tyce prodlouzeneho, tak je moznost (tusim ze lvl procent), ze vyrobeny lekvar bude unikatni, v alchymii to znamena jako by ho vytvoril alchymista na 2 * soucasnem levlu, tak pro uvedeny priklad by to byl 30 lvl a lektvar by trval 30 kol
- existuji netrivialni lektvary, sou to lektvary, ktere jsou na pomezi trivialnich a nevyrobitelnych. Pochopitelne se meni podle toho jak je alchymista dobry a je jich zlomkova cast z celkoveho poctu.
Re: Alchymie
[quote="melvik"]
diky
diky