Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
já myslím že je o hráče postaráno, máme přece samuraje, kenseie a jiné naruty
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Co furt blekotáte o tom že Kensai je vychodní nebo naruto???Prasokralik wrote:já myslím že je o hráče postaráno, máme přece samuraje, kenseie a jiné naruty
Kensai vznikl na motivy Baldurs Gate.
Tady máš link:
http://www.ign.com/wikis/baldurs-gate-e ... on/Classes
Přečti si tam ten text o Dual Class.
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Podle mě by bylo dobré Thalii propagovat třeba na nějakých conech zabývajících se RPG. Možná ještě kontaktovat někoho z Pevnosti (časák) aby o nás třeba napsali článek nebo krátkou recenzi... Na "PR" určitě půjde zapracovat.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
To je dobrý nápad.J.F.Payne wrote:Podle mě by bylo dobré Thalii propagovat třeba na nějakých conech zabývajících se RPG. Možná ještě kontaktovat někoho z Pevnosti (časák) aby o nás třeba napsali článek nebo krátkou recenzi... Na "PR" určitě půjde zapracovat.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Jdeš do toho?J.F.Payne wrote:Podle mě by bylo dobré Thalii propagovat třeba na nějakých conech zabývajících se RPG. Možná ještě kontaktovat někoho z Pevnosti (časák) aby o nás třeba napsali článek nebo krátkou recenzi... Na "PR" určitě půjde zapracovat.
Já bych klidně do těch Conů šel.
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Hlavně bych počkal, až proběhne testování a trochu se to odladí / dodělá, aby to případní nováčci viděli odlazené a ne jen jako polotovar.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Já byl s Amber před dvěma lety na Festivalu Fantasie (sám jsem tam byl i vícekrát) a bylo to tam super. Myslím, že pokud zachovávají tradiční konání, tak někdy v říjnu bude podzimní sraz.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Shaman88 wrote:Co furt blekotáte o tom že Kensai je vychodní nebo naruto???Prasokralik wrote:já myslím že je o hráče postaráno, máme přece samuraje, kenseie a jiné naruty
Kensai vznikl na motivy Baldurs Gate.
Tady máš link:
http://www.ign.com/wikis/baldurs-gate-e ... on/Classes
Přečti si tam ten text o Dual Class.
Abych nebyl OT... kdysi jsem viděl Thalii.... nějak jsem o ní zakopnul, už ani nevím jak... usmyslel sem si, že budu hrát čistého mága, který bude fakt učený a nevím co ještě... a který si bude dělat mapu světa a tak... no, po několika smrtích u jezevců, setkání se s Bertoldem zvaným Fousáč (tenkrát jsem se chlubil tím, že jsem našel jednu vzácnější bylinu jménem trollí slzy, pokud si pamatuji dobřeIn ancient Japan, a kensei (?, sword's saint; sometimes rendered in English as Kensai, Ken Sai, Kansei, or Kenshei) was an honorary title given to a warrior of legendary skill in swordsmanship.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Hlavně žádné odpovědi ala DG, který defakto řekl, že tu běhají PKčka a nikdo s tím nic dělat nebude 
.
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Co jsem tak pročítal a procházel jiné servery, řekl bych, že PKčka nebudou největší problém právě Thalie (čímž neříkám, že se to nemůže změnit na NT).
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Krátce po založení EQ k mě k NWN přitáhl tehdejší kolega z práce: Anurin