Miska na milodary
Zajimavou veci je taky modlitebni knizka. Postava ji pouzije, nejakou dobu se modli a na konci modlitby ma nejakou pravdepodobnost, ze dostane nejaky pozehnani/posileni atd. V praxi to pak vypada, ze druzina pred narocnou vypravou zaklekne do kruhu a par minut se modli.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Je známo z EQ, podle doby modlení to přidávalo +1 nebo +2 k vlastnostem -kucik wrote:Zajimavou veci je taky modlitebni knizka. Postava ji pouzije, nejakou dobu se modli a na konci modlitby ma nejakou pravdepodobnost, ze dostane nejaky pozehnani/posileni atd. V praxi to pak vypada, ze druzina pred narocnou vypravou zaklekne do kruhu a par minut se modli.
většinou se modlili klerici a přidávali si moudrost nebo sílu.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Proto to sem pisumonstera wrote:Je známo z EQ, podle doby modlení to přidávalo +1 nebo +2 k vlastnostem -kucik wrote:Zajimavou veci je taky modlitebni knizka. Postava ji pouzije, nejakou dobu se modli a na konci modlitby ma nejakou pravdepodobnost, ze dostane nejaky pozehnani/posileni atd. V praxi to pak vypada, ze druzina pred narocnou vypravou zaklekne do kruhu a par minut se modli.
většinou se modlili klerici a přidávali si moudrost nebo sílu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
No s kludom taky moznost...skor by sa mi pacili ale tie veci ako Pozehnanie, pripadne nieco ako Uzdrav, Bozska sila atd...proste rozne klericke posilujuce kuzla...povedzme s nakou predlzenou dobou trvania
samozrejme tak by uspech bol nahodny a nie vzdy zaruceny...proste niekedy vyslisi boh modlenie a niekedy nevyslisi.
edit: este ma napadlo ze s nakou minimalnou sancou (0,1%) by mohol boh poslat na pomoc nakeho pomocnika....u zlych povedzme demona a u dobrych naku andelsku bytost
... ale to vazne len vynimocne, ale aby ta moznost proste bola co poviete?
edit: este ma napadlo ze s nakou minimalnou sancou (0,1%) by mohol boh poslat na pomoc nakeho pomocnika....u zlych povedzme demona a u dobrych naku andelsku bytost
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Po dohodě s hlavním DM je na Thalii jedna testovací funkční miska na milodary...
Je na veřejném málo navštěvovaném místě a přesto se v ní začali už oběvovat první dary... Děkuji všem , kterým se ten nápad zalíbil a do misky něco vložili. Třeba jednou v ruletě boží přízně vyhrajete a drobný dárek způsobí , že přežijete s tou poslední kapkou života...
Je na veřejném málo navštěvovaném místě a přesto se v ní začali už oběvovat první dary... Děkuji všem , kterým se ten nápad zalíbil a do misky něco vložili. Třeba jednou v ruletě boží přízně vyhrajete a drobný dárek způsobí , že přežijete s tou poslední kapkou života...
Nevim - ale prijde mi, ze delat nejaky de facto item, aby slouzil misto boostera do party. To se mi nelibi. Uz takhle je dost silene sledovat, co vse zvlada mezi dvema spanky nakouskovat, rozsekat a rozctvrtit jeden klerik. Delat jeste nejaky dodatecny support bojovymi kouzly...Daanri wrote:No s kludom taky moznost...skor by sa mi pacili ale tie veci ako Pozehnanie, pripadne nieco ako Uzdrav, Bozska sila atd...proste rozne klericke posilujuce kuzla...povedzme s nakou predlzenou dobou trvaniasamozrejme tak by uspech bol nahodny a nie vzdy zaruceny...proste niekedy vyslisi boh modlenie a niekedy nevyslisi.
Cimz bude okamzite videt presvedceni... Nemluve o tom, ze tezko bude miska na milodary nekde v divocine. COz dle soucasnych nazoru WB/DM + jimi vygenerovanych, ale z fora utokem smazanych vyhlasek o zakazu vodeni summonu do civilizovanych oblasti znamena, ze je "drobny" problem.Daanri wrote:este ma napadlo ze s nakou minimalnou sancou (0,1%) by mohol boh poslat na pomoc nakeho pomocnika....u zlych povedzme demona a u dobrych naku andelsku bytost... ale to vazne len vynimocne, ale aby ta moznost proste bola co poviete?
Mimochodem, nebylo kdesi cosi psano o povolavani nemrtvych sluzebniku? Ze jsem v posledni dobe se svou postavou videl takovychto procesi uz nekolik.
Neberies to z celkoveho pohladu. Takze nesuhlasim s tym co pises. To sa tyka nakeho suportu a zosielania boostov...jedna sa o velku vynimocnost. Co znamena sanca mozno 1% na takuto vec.
Co se tyka nemrtvych...no inkvizice ma momentalne ine starosti, ale ked ich uvidi tak hranica na upalovanie je nachystana.
No ak si precitas Karathsky zakonnik, ktory tu na fore urcite niekde je, tak zistis ze tam je zakaz vodit vseliaku havet jasne napisany a je tam jedna dolezita vec, ktoru kazdy prehliada "Bez povoleni". [/quote]COz dle soucasnych nazoru WB/DM + jimi vygenerovanych, ale z fora utokem smazanych vyhlasek o zakazu vodeni summonu do civilizovanych oblasti znamena, ze je "drobny" problem.
Co se tyka nemrtvych...no inkvizice ma momentalne ine starosti, ale ked ich uvidi tak hranica na upalovanie je nachystana.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Zkousel jsem hledat slova "zakonik", "zakonnik" pres buttonek hledat. Nasel jsem jen v kosi par pretrasanych problematik na tema zakoniku. JInak nic. :/ Dle vseho to vzalo za sve pri utoku na forum.Daanri wrote:No ak si precitas Karathsky zakonnik, ktory tu na fore urcite niekde je...
Prave se mi nezda, aby vysel z chramu nejaky stastlivec, nasledovany (trebas) demonem nebo sukkubou nebo hell houndem nebo ohnivym elementalem. Tezko by na to mel povoleni. A zcela jiste to neni nic, co se bude bezne producirovat po meste. (aspon doufam)Daanri wrote:... tak zistis ze tam je zakaz vodit vseliaku havet jasne napisany a je tam jedna dolezita vec, ktoru kazdy prehliada "Bez povoleni".
OT: No a co se tyce vodeni vselijake haveti - zkousel jsem presvedcit nejmenovane pomocne ponocne, ze mnozi elfove jsou taky havet a kde kdo je do mesta vodi...
*mne si ruce*Daanri wrote:...Co se tyka nemrtvych...no inkvizice ma momentalne ine starosti, ale ked ich uvidi tak hranica na upalovanie je nachystana.
