Miska na milodary

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Post by kucik »

Zajimavou veci je taky modlitebni knizka. Postava ji pouzije, nejakou dobu se modli a na konci modlitby ma nejakou pravdepodobnost, ze dostane nejaky pozehnani/posileni atd. V praxi to pak vypada, ze druzina pred narocnou vypravou zaklekne do kruhu a par minut se modli.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Sven
Nováček
Posts: 18
Joined: 12:24 08. May 2007
Location: Pardubice

Post by Sven »

modlitebni knizka, napad hezky ale zni to jak z katolicky skoly :D
Michal
Obyvatel
Posts: 138
Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:

Post by Michal »

Já sem udělal Modlitební knížky jako RP předměty, i když teda fungovaly jinak, v celku byly na nic, ale mě se líbily :D
DM
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Post by monstera »

kucik wrote:Zajimavou veci je taky modlitebni knizka. Postava ji pouzije, nejakou dobu se modli a na konci modlitby ma nejakou pravdepodobnost, ze dostane nejaky pozehnani/posileni atd. V praxi to pak vypada, ze druzina pred narocnou vypravou zaklekne do kruhu a par minut se modli.
Je známo z EQ, podle doby modlení to přidávalo +1 nebo +2 k vlastnostem -
většinou se modlili klerici a přidávali si moudrost nebo sílu.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Post by Krata »

jo, jednou sem jednu dostal, sice mi byla tak nejak k nicemu ale mel sem z ni radost :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Post by kucik »

monstera wrote:
kucik wrote:Zajimavou veci je taky modlitebni knizka. Postava ji pouzije, nejakou dobu se modli a na konci modlitby ma nejakou pravdepodobnost, ze dostane nejaky pozehnani/posileni atd. V praxi to pak vypada, ze druzina pred narocnou vypravou zaklekne do kruhu a par minut se modli.
Je známo z EQ, podle doby modlení to přidávalo +1 nebo +2 k vlastnostem -
většinou se modlili klerici a přidávali si moudrost nebo sílu.
Proto to sem pisu :wink: Je jedno, co to ma pridavat, ale to posileni modlitbou je myslim dobra vec. Zaroven to nebylo vyuzivany nejak masivne pokud vim, takze zadnej velkej zasah do chodu sveta.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
steel_martin
Měšťan
Posts: 168
Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda

Post by steel_martin »

A co takhle kdyby bůh po modlitbě přidal do vlastností náhodně? Tzn. že by se nemodlilo přímo za nějakou vlastnost, ale bůh by sám rozhodl, kterou vlastnost postavě dočasně navýší / nenavýší.
Venori'elginn N'Abarn
_______________
Image
_______________
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

No s kludom taky moznost...skor by sa mi pacili ale tie veci ako Pozehnanie, pripadne nieco ako Uzdrav, Bozska sila atd...proste rozne klericke posilujuce kuzla...povedzme s nakou predlzenou dobou trvania :wink: samozrejme tak by uspech bol nahodny a nie vzdy zaruceny...proste niekedy vyslisi boh modlenie a niekedy nevyslisi.

edit: este ma napadlo ze s nakou minimalnou sancou (0,1%) by mohol boh poslat na pomoc nakeho pomocnika....u zlych povedzme demona a u dobrych naku andelsku bytost :lol: ... ale to vazne len vynimocne, ale aby ta moznost proste bola co poviete?
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
OneIceOne
Rytíř
Posts: 500
Joined: 12:49 30. May 2007

Post by OneIceOne »

monstera wrote: Je známo z EQ, podle doby modlení to přidávalo +1 nebo +2 k vlastnostem -
většinou se modlili klerici a přidávali si moudrost nebo sílu.
Bonusy +1 až +3 do atributů a nebo do záchraných hodů.
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Post by Fidorka »

Po dohodě s hlavním DM je na Thalii jedna testovací funkční miska na milodary...

Je na veřejném málo navštěvovaném místě a přesto se v ní začali už oběvovat první dary... Děkuji všem , kterým se ten nápad zalíbil a do misky něco vložili. Třeba jednou v ruletě boží přízně vyhrajete a drobný dárek způsobí , že přežijete s tou poslední kapkou života... :roll:
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Daanri wrote:No s kludom taky moznost...skor by sa mi pacili ale tie veci ako Pozehnanie, pripadne nieco ako Uzdrav, Bozska sila atd...proste rozne klericke posilujuce kuzla...povedzme s nakou predlzenou dobou trvania :wink: samozrejme tak by uspech bol nahodny a nie vzdy zaruceny...proste niekedy vyslisi boh modlenie a niekedy nevyslisi.
Nevim - ale prijde mi, ze delat nejaky de facto item, aby slouzil misto boostera do party. To se mi nelibi. Uz takhle je dost silene sledovat, co vse zvlada mezi dvema spanky nakouskovat, rozsekat a rozctvrtit jeden klerik. Delat jeste nejaky dodatecny support bojovymi kouzly...
Daanri wrote:este ma napadlo ze s nakou minimalnou sancou (0,1%) by mohol boh poslat na pomoc nakeho pomocnika....u zlych povedzme demona a u dobrych naku andelsku bytost :lol: ... ale to vazne len vynimocne, ale aby ta moznost proste bola co poviete?
Cimz bude okamzite videt presvedceni... Nemluve o tom, ze tezko bude miska na milodary nekde v divocine. COz dle soucasnych nazoru WB/DM + jimi vygenerovanych, ale z fora utokem smazanych vyhlasek o zakazu vodeni summonu do civilizovanych oblasti znamena, ze je "drobny" problem.
Mimochodem, nebylo kdesi cosi psano o povolavani nemrtvych sluzebniku? Ze jsem v posledni dobe se svou postavou videl takovychto procesi uz nekolik. :)
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Post by melvik »

Pambíčkáři :)
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Neberies to z celkoveho pohladu. Takze nesuhlasim s tym co pises. To sa tyka nakeho suportu a zosielania boostov...jedna sa o velku vynimocnost. Co znamena sanca mozno 1% na takuto vec.
COz dle soucasnych nazoru WB/DM + jimi vygenerovanych, ale z fora utokem smazanych vyhlasek o zakazu vodeni summonu do civilizovanych oblasti znamena, ze je "drobny" problem.
No ak si precitas Karathsky zakonnik, ktory tu na fore urcite niekde je, tak zistis ze tam je zakaz vodit vseliaku havet jasne napisany a je tam jedna dolezita vec, ktoru kazdy prehliada "Bez povoleni". [/quote]

Co se tyka nemrtvych...no inkvizice ma momentalne ine starosti, ale ked ich uvidi tak hranica na upalovanie je nachystana. :twisted:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Daanri wrote:No ak si precitas Karathsky zakonnik, ktory tu na fore urcite niekde je...
Zkousel jsem hledat slova "zakonik", "zakonnik" pres buttonek hledat. Nasel jsem jen v kosi par pretrasanych problematik na tema zakoniku. JInak nic. :/ Dle vseho to vzalo za sve pri utoku na forum.
Daanri wrote:... tak zistis ze tam je zakaz vodit vseliaku havet jasne napisany a je tam jedna dolezita vec, ktoru kazdy prehliada "Bez povoleni".
Prave se mi nezda, aby vysel z chramu nejaky stastlivec, nasledovany (trebas) demonem nebo sukkubou nebo hell houndem nebo ohnivym elementalem. Tezko by na to mel povoleni. A zcela jiste to neni nic, co se bude bezne producirovat po meste. (aspon doufam) :D

OT: No a co se tyce vodeni vselijake haveti - zkousel jsem presvedcit nejmenovane pomocne ponocne, ze mnozi elfove jsou taky havet a kde kdo je do mesta vodi... :P
Daanri wrote:...Co se tyka nemrtvych...no inkvizice ma momentalne ine starosti, ale ked ich uvidi tak hranica na upalovanie je nachystana. :twisted:
*mne si ruce*
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

JEstli semohu vlozit...
o zakonik jsem jiz zadal, ale taky ho nemohu najit...Rejtyho ho sem urcite dodaval jiz po utoku. Neni mi jasne cim to, ze najednou nikde neni.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Locked