Půlork

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
tipek
Nováček
Posts: 12
Joined: 01:44 17. Aug 2013

Půlork

Post by tipek »

Když zadám severského orka "nordic", nepřidá mi to sílu +2

Strašlivý palcát má mít rozsach kritického 20, teď má 19-20
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: Půlork

Post by Puxina »

tipek wrote:Když zadám severského orka "nordic", nepřidá mi to sílu +2

Strašlivý palcát má mít rozsach kritického 20, teď má 19-20
Protože mu to přidalo sílu už v základu při tvoření postavy, ne?

Jinak ohledně té zbraně, díval ses sem? http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 35#p195335
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
tipek
Nováček
Posts: 12
Joined: 01:44 17. Aug 2013

Re: Půlork

Post by tipek »

Puxina wrote:
tipek wrote:Když zadám severského orka "nordic", nepřidá mi to sílu +2

Strašlivý palcát má mít rozsach kritického 20, teď má 19-20
Protože mu to přidalo sílu už v základu při tvoření postavy, ne?

Jinak ohledně té zbraně, díval ses sem? http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 35#p195335

Aha..myslel jsem, že je to ještě k tomu...díky za vysvětlení..
Díval, díval....a pokud nejsem jelito, tak "těžký palcát 2k10/2k10 a rozsah 20 násobitel 2"... :)
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Půlork

Post by Shaman88 »

Zbraně na foru v mechanice budou ještě dnes opraveny.
Locked