Shinobi

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Shinobi

Post by XŠevyX »

Nefunfguje Utišující utok..

Casti se stejně jako např. temnota ale nic neudělá. (žádný bonus)
Kouzla Shinobiho jsou při castění označována jako Smrtící útok. (až na pár- invis funguje normalně)
=============
Seart
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Shinobi

Post by Shaman88 »

XŠevyX wrote:Nefunfguje Utišující utok..

Casti se stejně jako např. temnota ale nic neudělá. (žádný bonus)
Kouzla Shinobiho jsou při castění označována jako Smrtící útok. (až na pár- invis funguje normalně)
To nemá dávát žádný bonus.
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Shinobi

Post by XŠevyX »

Špatně jsem se vyjádřil.. po aktivaci a následném zasáhnutí nepřítele si nepřítel na nic neháže. Prostě nic to nedělá.
=============
Seart
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Shinobi

Post by Shaman88 »

XŠevyX wrote:Špatně jsem se vyjádřil.. po aktivaci a následném zasáhnutí nepřítele si nepřítel na nic neháže. Prostě nic to nedělá.
Musíš nepřítele zasáhnout do 9 sekund od aktivace.
Locked