Nefunfguje Utišující utok..
Casti se stejně jako např. temnota ale nic neudělá. (žádný bonus)
Kouzla Shinobiho jsou při castění označována jako Smrtící útok. (až na pár- invis funguje normalně)
Shinobi
Re: Shinobi
To nemá dávát žádný bonus.XŠevyX wrote:Nefunfguje Utišující utok..
Casti se stejně jako např. temnota ale nic neudělá. (žádný bonus)
Kouzla Shinobiho jsou při castění označována jako Smrtící útok. (až na pár- invis funguje normalně)
Re: Shinobi
Špatně jsem se vyjádřil.. po aktivaci a následném zasáhnutí nepřítele si nepřítel na nic neháže. Prostě nic to nedělá.
=============
Seart
Seart
Re: Shinobi
Musíš nepřítele zasáhnout do 9 sekund od aktivace.XŠevyX wrote:Špatně jsem se vyjádřil.. po aktivaci a následném zasáhnutí nepřítele si nepřítel na nic neháže. Prostě nic to nedělá.