Ahoj, prosím o radu těsně před tím, než si přeinstaluju celý počítač (to neustálé přetahování všech dat je hrozná otrava).
V pátek při hře se mi najednou začla divně chovat kamera, jako při řízené kameře, alepohledu shora, vůbec se to nedalo ovládat ani hrát, tak jsme hru restartovala a najednou byla kamera jakási zamrzlá,vůbec nereagovala na zmáčknutí kolečka myši, jen jde přibližovat a oddalovat, ale pohled musím otáčet šipkama.
V zápětí jsem zjistila, že i proglížeč (chrome) se chová nějak divně, vůbec mi nešlo nakliknout pole s adresou nebo rozkliknout záložky, či se přihlásit do mailu, tlačítko Home otvíralo stránku v nové záložce místo nahrazení té staré a nastavení se vůbec nedalo nakliknout. Když se mi přes seznamový vyhledávání podařilo najít forum thalie, tak jsem se přihlásila, ale vzápětí mě to odhlásilo, to samé dělalo forum equilibrie. Navíc mi třeba nejdou přesunout ikony na ploše na jiné místo nebo kopírovat věci pouhým přetažením, musím přes kopírovat a vložit. Přes start otevřu ovládací panely, ale dál už se na nic kliknout nedá.
Pustila jsem antivir (Eset) nic nenašel. PRotože se mi ten den nainstalovalo docela dost aktualizací, i když aktualizuju pravidelně (asi 30), tak jsme zkusila bod obnovení, taky to nepomohlo.
Nesetkali jste se s tím někdy? Nebo mi opravdu nezbývá než celý počítač přeinstalovat?
Jo jen dodám, že když něco nejde nakliknout, tak ani bluetooth myší, ani drátovou a ani touchpadem.
Poblázněný počítač
Poblázněný počítač
Na vyžádání.
Re: Poblázněný počítač
Nemohu si odpustit kocoura s RD.
"Já vím co s tím je, je to rozbitý!"
"Já vím co s tím je, je to rozbitý!"
Re: Poblázněný počítač
A nepřepnula si ve hře "náhodou" jen řízenou kameru stisknutím hvězdičky na numerické klávesnici?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Poblázněný počítač
Doplním Bahnaka, vše by mohla způsobovat politá klávesnice, zkus vyměnit klávesnici.
Re: Poblázněný počítač
Tak co? Bylo to klávesnicí?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Poblázněný počítač
Ne nebylo.. příčina blíže neurčena. Kompletní reinstal pomohl.Bahnak wrote:Tak co? Bylo to klávesnicí?
Na vyžádání.
Re: Poblázněný počítač
Nainstaluj teamwiewer, popros Shamana a pošli do bolatic lahev.
Takhle bych to řešil já.
Takhle bych to řešil já.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Poblázněný počítač
Drobná rada - lahev posílej až po tom co se to Shaman pokusí (jedno zda úspěšně či neúspěšně) vyřešit. Minulý týden jsem poslouchal spoustu veselých historek na téma, proč by admini, správci sítě a programátoři neměli "tvořit" pod vlivemBahnak wrote:Nainstaluj teamwiewer, popros Shamana a pošli do bolatic lahev.
Takhle bych to řešil já.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín