Poblázněný počítač

Diskuze věcí netýkajících se Thalie a NWN.

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Poblázněný počítač

Post by karolina »

Ahoj, prosím o radu těsně před tím, než si přeinstaluju celý počítač (to neustálé přetahování všech dat je hrozná otrava).
V pátek při hře se mi najednou začla divně chovat kamera, jako při řízené kameře, alepohledu shora, vůbec se to nedalo ovládat ani hrát, tak jsme hru restartovala a najednou byla kamera jakási zamrzlá,vůbec nereagovala na zmáčknutí kolečka myši, jen jde přibližovat a oddalovat, ale pohled musím otáčet šipkama.
V zápětí jsem zjistila, že i proglížeč (chrome) se chová nějak divně, vůbec mi nešlo nakliknout pole s adresou nebo rozkliknout záložky, či se přihlásit do mailu, tlačítko Home otvíralo stránku v nové záložce místo nahrazení té staré a nastavení se vůbec nedalo nakliknout. Když se mi přes seznamový vyhledávání podařilo najít forum thalie, tak jsem se přihlásila, ale vzápětí mě to odhlásilo, to samé dělalo forum equilibrie. Navíc mi třeba nejdou přesunout ikony na ploše na jiné místo nebo kopírovat věci pouhým přetažením, musím přes kopírovat a vložit. Přes start otevřu ovládací panely, ale dál už se na nic kliknout nedá.
Pustila jsem antivir (Eset) nic nenašel. PRotože se mi ten den nainstalovalo docela dost aktualizací, i když aktualizuju pravidelně (asi 30), tak jsme zkusila bod obnovení, taky to nepomohlo.
Nesetkali jste se s tím někdy? Nebo mi opravdu nezbývá než celý počítač přeinstalovat?

Jo jen dodám, že když něco nejde nakliknout, tak ani bluetooth myší, ani drátovou a ani touchpadem.
Na vyžádání.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Poblázněný počítač

Post by Krysak »

Nemohu si odpustit kocoura s RD.

"Já vím co s tím je, je to rozbitý!"
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Poblázněný počítač

Post by Bahnak »

A nepřepnula si ve hře "náhodou" jen řízenou kameru stisknutím hvězdičky na numerické klávesnici?
Attachments
num.jpg
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Poblázněný počítač

Post by Shaman88 »

Doplním Bahnaka, vše by mohla způsobovat politá klávesnice, zkus vyměnit klávesnici.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Poblázněný počítač

Post by Bahnak »

Tak co? Bylo to klávesnicí?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Poblázněný počítač

Post by karolina »

Bahnak wrote:Tak co? Bylo to klávesnicí?
Ne nebylo.. příčina blíže neurčena. Kompletní reinstal pomohl.
Na vyžádání.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Poblázněný počítač

Post by Bahnak »

Nainstaluj teamwiewer, popros Shamana a pošli do bolatic lahev.
Takhle bych to řešil já.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Poblázněný počítač

Post by KaTo »

Bahnak wrote:Nainstaluj teamwiewer, popros Shamana a pošli do bolatic lahev.
Takhle bych to řešil já.
Drobná rada - lahev posílej až po tom co se to Shaman pokusí (jedno zda úspěšně či neúspěšně) vyřešit. Minulý týden jsem poslouchal spoustu veselých historek na téma, proč by admini, správci sítě a programátoři neměli "tvořit" pod vlivem :D :D :D .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Post Reply