Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
no podle me jsou normal zbrane celkem ok. Problem je hlavne u strelnych zbrani. Celkove jsou v nwn hodne slabe a strelivo ktere se vypotrebuje velmi rychle je ultra drahe. Navic po cem dou potvory prvni ? Ano po strelci
. Dlouhy luk je defakto martial obourucka
a zadny bonus nema.
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Libi se mi Damianuv napad zvednout zraneni lehkemu cepu / straslivemu palcatu o 1k2 a holi o 1k4.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
zapomel si napsat ze se ti libi ma pripominka k lukum 
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Ano, o to slo i mne, osobne nepouzivam ani jednu zo zbrani ktorej som navrhoval upravu zraneniaLDamian wrote: Poznámka: přestaňte lobbovat za "svoje" zbraně a prosazovat posilování zbraní obecně. Je to kravina!
Jo i mne sa paci jeho navrh hlavne preto ze som toto iste pisal vo svojom uplne prvom prispevku (az na tu hul)...Rejty wrote:Libi se mi Damianuv napad zvednout zraneni lehkemu cepu / straslivemu palcatu o 1k2 a holi o 1k4.
Pozn. nie je to mierene nijako proti tebe Damian, v podstate si mi dal za pravdu v niektorych veciach.
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
jenom doplnim, že morningstar by měl správně dávat bludgeoning/piercing, takže jestli to fakt 1.69 fixne, je po problému
střelný zbraně sou hovadsky znevýhodněný jak směšnou DMG tak cenama střeliva, kromě AAčka si nikdo lukem neškrtne a AAčko jen díky nazpívanýmu bonusu z barda
střelný zbraně sou hovadsky znevýhodněný jak směšnou DMG tak cenama střeliva, kromě AAčka si nikdo lukem neškrtne a AAčko jen díky nazpívanýmu bonusu z barda
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
jop aspon jeden
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
@LD: Jo, s tim souhlasim, jen Staff bych zvednul jen o 1d2.
@melvik: Nahodou strelny zbrane jsou imho vyhodny dost. Neznam snad postavu, ktera nema ranged weapon. Strelivo je holt problem. Luk, kus a prak muzes mit alespon s bonusem a platis ho jen jednou, ale treba takove sekery a shakeny jsou na tom hur, protoze kupovat nejake +1 by tezko nekdo financne unesl.
Trochu me v tomhle stve zvyhodneni kusi oproti lukum, protoze ackoliv maji kuse vetsi dmg a rozsah criticalu, luk ma vetsi pozadavky na silu. Nadaval jsem na to driv a nadavam porad.
@Marvin:
Ja vim, zes to psal. Tys akorat ustoupil na zbranich, kde to podle me bylo mozne a trvals na holi a kopi, kde mi to prislo zbytecne.
@photter:
Co blbnes? Vzdyt s lukama jsme jeli porad a luk ma skoro kazdej.
@melvik: Nahodou strelny zbrane jsou imho vyhodny dost. Neznam snad postavu, ktera nema ranged weapon. Strelivo je holt problem. Luk, kus a prak muzes mit alespon s bonusem a platis ho jen jednou, ale treba takove sekery a shakeny jsou na tom hur, protoze kupovat nejake +1 by tezko nekdo financne unesl.
Trochu me v tomhle stve zvyhodneni kusi oproti lukum, protoze ackoliv maji kuse vetsi dmg a rozsah criticalu, luk ma vetsi pozadavky na silu. Nadaval jsem na to driv a nadavam porad.
@Marvin:
Ja vim, zes to psal. Tys akorat ustoupil na zbranich, kde to podle me bylo mozne a trvals na holi a kopi, kde mi to prislo zbytecne.
@photter:
Co blbnes? Vzdyt s lukama jsme jeli porad a luk ma skoro kazdej.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
photter wrote: střelný zbraně sou hovadsky znevýhodněný jak směšnou DMG tak cenama střeliva, kromě AAčka si nikdo lukem neškrtne a AAčko jen díky nazpívanýmu bonusu z barda
Jop na tom je tiez kus pravdy ...melvik wrote:..luky...
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Pohoda. V podstatě jsem jen prošel všechny zbraně, udělal si své mínění a reagoval na tvůj nápad. Tedy je to Marvinův nápad. Mimochodem kdyby si toho nikdo nevšiml, tak to napadlo Marvina. Jo jo, vymyslel to Marvin. No fakt, Marvin to vymyslel, je to jeho nápad. Marvin. Marvin! Je to fakt frajer, že ho to napadlo co?Marvin wrote:Jo i mne sa paci jeho navrh hlavne preto ze som toto iste pisal vo svojom uplne prvom prispevku (az na tu hul)...Rejty wrote:Libi se mi Damianuv napad zvednout zraneni lehkemu cepu / straslivemu palcatu o 1k2 a holi o 1k4... nevadi damianov navrh na zvysenie je lepsi ...
Pozn. nie je to mierene nijako proti tebe Damian, v podstate si mi dal za pravdu v niektorych veciach.
Last edited by LDamian on 12:48 19. May 2008, edited 1 time in total.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
@kucik , no pro lowlevl ma smysl luk. Ale zkus byt strelcem z povolani 
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
jasneže má luk každej, přece nebudeš honit jednotlivě potvůrky, co před tebou zdrhaj
až příště vlezem k černejm štírům, můžem je zkusit postřílet, to se smíchy počuráme

až příště vlezem k černejm štírům, můžem je zkusit postřílet, to se smíchy počuráme
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
sorry ale bez do prdele ...LDamian wrote:Pohoda. V podstatě jsem jen prošel všechny zbraně, udělal si své mínění a reagoval na tvůj nápad. Tedy je to Marvinův nápad. Mimochodem kdyby si toho nikdo nevšiml, tak to napadlo Marvina. Jo jo, vymyslel to Marvin. No fakt, Marvin to vymyslel, je to jeho nápad. Marvin. Marvin! Je to fakt frajer, že ho to napadlo co?Marvin wrote:Jo i mne sa paci jeho navrh hlavne preto ze som toto iste pisal vo svojom uplne prvom prispevku (az na tu hul)...Rejty wrote:Libi se mi Damianuv napad zvednout zraneni lehkemu cepu / straslivemu palcatu o 1k2 a holi o 1k4... nevadi damianov navrh na zvysenie je lepsi ...
Pozn. nie je to mierene nijako proti tebe Damian, v podstate si mi dal za pravdu v niektorych veciach.![]()
![]()
vobec som tym nesiel proti tebe, naopak bol som rad ze aspon niekto suhlasi, islo mi o rejtyho ktrory s k mojem navrhu zachoval uplne odmietavo a tvoj velebil ... ale to je jedno, koncim s akymkolvek pisanim na fore napadov i cohokolvek, jedine k comu to vzdy vedie je ze sa debata prenesie do ironizmu a zosmiesnovania ...
Last edited by Marvin on 12:53 19. May 2008, edited 1 time in total.
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Ok, neprislo ti to vtipne, tak se omlouvam. Nebylo to mysleno zle.Marvin wrote:
sorry ale bez do prdele ...
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Omluva prijata, ale uprimne mna to totalne vytocilo ked som si to precital ...LDamian wrote:Ok, neprislo ti to vtipne, tak se omlouvam. Nebylo to mysleno zle.Marvin wrote:
sorry ale bez do prdele ...
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Aspon vis, jak se casto citime.Marvin wrote:Omluva prijata, ale uprimne mna to totalne vytocilo ked som si to precital ...
Vedoucí týmu Thalie