po prvním přihlášení smrt
po prvním přihlášení smrt
Po prvním přenášením do hry jsem umřel, udělal relog a dostal se do podsvětí. Násleně když se chci dostat ven, tak mi napíše , že nejsem svázán s žádným chrámem.
Akmir - Slušný a vychovaný trpaslík, kterého šikanuje společnost.
Re: po prvním přihlášení smrt
Asi chybně založená postava. Zkus založit postavu znovu podle návodu zde: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6254Akmir wrote:Po prvním přenášením do hry jsem umřel, udělal relog a dostal se do podsvětí. Násleně když se chci dostat ven, tak mi napíše , že nejsem svázán s žádným chrámem.
Na vyžádání.
Re: po prvním přihlášení smrt
Nebo možná relog na prostředním ostrůvku bez průchodu vstupní lokací.