OPRAVENO: výluh z bylinek

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

OPRAVENO: výluh z bylinek

Post by Radim »

ve výpisu Elixíry s tebou nic nedělají přesto vyléčeno 9 hp + efekt imky na mysl (grafický pouze)
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: výluh z bylinek

Post by karolina »

To že s tebou nic nedělají bymělo být dobře, můžeš se jich přechlastat a pak je ti z nich blbě. Tahle hláška se vztahuje na nežádoucí účinky.
Na vyžádání.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: výluh z bylinek

Post by Radim »

karolina wrote:To že s tebou nic nedělají bymělo být dobře, můžeš se jich přechlastat a pak je ti z nich blbě. Tahle hláška se vztahuje na nežádoucí účinky.
Přečti si to ještě raz. Vypíše se to a přitom se i vyléčím zároveň.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: výluh z bylinek

Post by Shaman88 »

Radim wrote:
karolina wrote:To že s tebou nic nedělají bymělo být dobře, můžeš se jich přechlastat a pak je ti z nich blbě. Tahle hláška se vztahuje na nežádoucí účinky.
Přečti si to ještě raz. Vypíše se to a přitom se i vyléčím zároveň.
Ty si to přečti ještě jednou.
Špatně jsem to popsal.
Fráze:"Elixíry s tebou nic nedělají" znamená že nejsi jimi přepitý, takže jich můžeš vypít ještě dost. Takže účinek tam má být.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: výluh z bylinek

Post by Radim »

Takže chybu vyvolal Shaman :wink: cajk, beru zpět
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: výluh z bylinek

Post by Barbar321 »

Shaman88 wrote:
Radim wrote:
karolina wrote:To že s tebou nic nedělají bymělo být dobře, můžeš se jich přechlastat a pak je ti z nich blbě. Tahle hláška se vztahuje na nežádoucí účinky.
Přečti si to ještě raz. Vypíše se to a přitom se i vyléčím zároveň.
Ty si to přečti ještě jednou.
Špatně jsem to popsal.
Fráze:"Elixíry s tebou nic nedělají" znamená že nejsi jimi přepitý, takže jich můžeš vypít ještě dost. Takže účinek tam má být.
Nebylo by lepší tedy ten popisek změnit třeba na "lektvary zatím nemají vedlejší účinky" nebo "lektvary dosud fungují" či "lektvar tě nezabil" atd.?

Fráze "elixíry s tebou nic nedělají" mě poprvé stejně tak zarazila a divil jsem se, že lektvar funguje, když dle toho, jak se dá snadno věta pochopit by lektvar nic dělat neměl?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: výluh z bylinek

Post by Shaman88 »

Vím, do další verze to snad opravím.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: OPRAVENO: výluh z bylinek

Post by Myrpa »

Opraveno.
Locked