Pád hry ve startovních lokacích

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Pád hry ve startovních lokacích

Post by Fryn »

Pokud mi spadla hra a postava byla stále ve startovních lokacích (dřív než ji avatar vypustil do světa), doplňovalo se jí její jmění na 3100 grešlí, i když si předtím už něco nakoupila.
Nevím jestli toto funguje i když se hráč úmyslně odlogne nebo jestli to bylo způsobeno nějakou náhodou.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Locked