flame

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: flame

Post by sandoftime »

Aulus wrote:Tak nějak nechápu, jak může někdo tvrdit, že reálie jsou jinde lepší, když ty naše nečetl. :mrgreen:
Sem tam. Úryveček. Možná.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: flame

Post by J.F.Payne »

sandoftime wrote:K reáliím se vyjadřovat nebudu, to je jiná kategorie. Jistě jsou poutavé a dlouhé a pestré a dlouhé a taky promyšlené a v neposlední řadě dlouhé. Já je ale nečet a neláká mě to. Neříkám že jsou špatné, takovou neúctu k práci ostatních zas nemám. Ale je hodně her a světů, které mají reálie promyšlenější, starší a delší a obecně zkrátka lepší. Kupodivu i to erpéčkaři pohrdané wowko, například.
Že by to bylo tím, že game designer je regulérní profesionální placená práce?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: flame

Post by Aulus »

Jako on má Prasokrálík pravdu. Reálie by se daly ladit, provazovat a ozvláštňovat téměř donekonečna. A ano, v nynějším stavu se v žádném případě nedá mluvit o dokonalosti. Například ve srovnáním s Westerosem z Písně ledu a ohně (GoT) se samozřejmě můžeme jít zahrabat a kvality reálií tohoto světa nikdy nedosáhneme. Otázkou je, jestli je něco takového ke kvalitní hře vůbec potřeba a nebo stačí to, co tu máme a trocha zapojené fantazie?
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: flame

Post by Nalkanar »

Molly23 wrote:trenér na čaroděje je :D
Podle všeho nikdo neví o žádném krom toho Škopkoidního, kterého tam musí házet DMka. Takže by ho to chtělo ;)
.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: flame

Post by Rejty »

Dodám.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: flame

Post by Bahnak »

kucik wrote:A vnímal jsi něco z toho, o čem jsme mluvili na sraze? Jinak i tady se, mám pocit, všude psalo, že jde o spuštění veřejného testu. Že jsi zapomněl, co se řešilo na srazu a teď jsi zklamane, tak to sorry, ale s tim nic nenadělám.
Ne-é, na srazu jsme přece řešili co chybí dodělat, Rejty frakce a ty stahování, to jediný si vybavuju.

Hele fakt ještě razky, netušil jsem že je to betatest ve kterým nic nefunguje a že do něj ženete hráče jako stádo hledačů min.
Zase známe moji náturu, kdybych to bejval věděl tak nelognu ani kdyby trakaře padaly. Fakt sorry, prostě sem to musel někde přehlídnout.
Vylít sem jako čert z krabice, protože jsem měl zato, že takto má působit ucelené dílo ve kterém možná poletuje tu a tam nějaká moucha.
Takže dobře vlastně za tendle flejm, alespoň i více lidí zjistilo že ne-e, že jedem betatest ve velkým a že NT vlastně neleží ani v plenkách.

Za mě znovu palec hore, držím palce oba a ještě jednou prosebníček s vodpouštíkem za mýho dopoledního agresivního kulometčíka. Kulometčík střílel z neinformovanosti, fakt už mi to nezazlívejte, jinak se kvůli tomu budu cítit ještě hůř než se cítím.

To Aulus: Nenech se viklat, reálie máš cajk. Jak pro vrch tak pro spodek.
To Shaman: ještě jeden omlouváček special for you, vím že makáš jak šroub.
To Rejty: Hele, proč jste nenabrali do testování Barbara321 nebo innfráka? Dyť třebas jen innfra drží rekord v reportech bugů subras při spuštěném testmodulu buildů, nebo ne? No, už je to asik jedno, teď můžou testit šeci...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: flame

Post by sandoftime »

J.F.Payne wrote:
sandoftime wrote:K reáliím se vyjadřovat nebudu, to je jiná kategorie. Jistě jsou poutavé a dlouhé a pestré a dlouhé a taky promyšlené a v neposlední řadě dlouhé. Já je ale nečet a neláká mě to. Neříkám že jsou špatné, takovou neúctu k práci ostatních zas nemám. Ale je hodně her a světů, které mají reálie promyšlenější, starší a delší a obecně zkrátka lepší. Kupodivu i to erpéčkaři pohrdané wowko, například.
Že by to bylo tím, že game designer je regulérní profesionální placená práce?
Tím to bezesporu je. Ale na řečeném to z mého pohledu nic nemění.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: flame

Post by Bahnak »

sandoftime wrote:Tím to bezesporu je. Ale na řečeném to z mého pohledu nic nemění.
Napiš lepší a pošli je Aulovi. Pak budeš u všech za frajera a ne za tlachala.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: flame

Post by G-ladiator »

Aulus wrote:Tak nějak nechápu, jak může někdo tvrdit, že reálie jsou jinde lepší, když ty naše nečetl. :mrgreen:
Tohle je zásadní problém, řekl bych
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: flame

Post by Bahnak »

Za to ráno si sypu veřejně popel na hlavu. Jak jsem tak reportoval tak na mě těch chyb bylo prostě tolik, že jsem to nějak s vlastní makovicí neustál. Omlouvám se tedy veřejně všem které muj utočný nicneřešící blábol nahněval či pobouřil.
Pokusím se odčinit hledáním a sepisováním chyb.
Kdo má chuť, může mě kamenovat, bude plně v právu.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: flame

Post by Aulus »

Bahnak wrote:Za to ráno si sypu veřejně popel na hlavu. Jak jsem tak reportoval tak na mě těch chyb bylo prostě tolik, že jsem to nějak s vlastní makovicí neustál. Omlouvám se tedy veřejně všem které muj utočný nicneřešící blábol nahněval či pobouřil.
Pokusím se odčinit hledáním a sepisováním chyb.
Kdo má chuť, může mě kamenovat, bude plně v právu.
Já bych byl hlavně rád, kdybys už takhle nevybuchoval. :wink: Není to poprvé.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: flame

Post by Barbar321 »

Nechci vypadat jako velký prudič, ale nebude možné na nějaký záložní server (či buhvíkam) nahrát a spustit starou Thalii?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: flame

Post by sandoftime »

Barbar321 wrote:Nechci vypadat jako velký prudič, ale nebude možné na nějaký záložní server (či buhvíkam) nahrát a spustit starou Thalii?
Pročpak, chybí ti kraft? Ne že by se mi NT kdovíjak líbila, ale i já uznávám, že je mnohem vymazlenější než ST.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: flame

Post by Barbar321 »

sandoftime wrote:
Barbar321 wrote:Nechci vypadat jako velký prudič, ale nebude možné na nějaký záložní server (či buhvíkam) nahrát a spustit starou Thalii?
Pročpak, chybí ti kraft? Ne že by se mi NT kdovíjak líbila, ale i já uznávám, že je mnohem vymazlenější než ST.
i já uznávám, že je vizuálně moc hezky provedená. Jen jaksi drsně podporuje skupiny (což je pravděpodobně cílem), ale systémem dost zásadně omezují jedince (což už by rozhodně být nemělo). Problém je v tom, že pokud bude nastavená tak jak je, vyhlídky do budoucna jsou nulové. :?

PS: a kraft mi chybí, ale ten byl aspoň do budoucna slíbený
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: flame

Post by Rejty »

Barbar321 wrote:...
Tak my ti starou Thalii pošleme a můžeš si ji doma hrát sám se sebou jako singl, to bude určitě super. :viking:
Vedoucí týmu Thalie
Locked