Sem tam. Úryveček. Možná.Aulus wrote:Tak nějak nechápu, jak může někdo tvrdit, že reálie jsou jinde lepší, když ty naše nečetl.
flame
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: flame
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: flame
Že by to bylo tím, že game designer je regulérní profesionální placená práce?sandoftime wrote:K reáliím se vyjadřovat nebudu, to je jiná kategorie. Jistě jsou poutavé a dlouhé a pestré a dlouhé a taky promyšlené a v neposlední řadě dlouhé. Já je ale nečet a neláká mě to. Neříkám že jsou špatné, takovou neúctu k práci ostatních zas nemám. Ale je hodně her a světů, které mají reálie promyšlenější, starší a delší a obecně zkrátka lepší. Kupodivu i to erpéčkaři pohrdané wowko, například.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: flame
Jako on má Prasokrálík pravdu. Reálie by se daly ladit, provazovat a ozvláštňovat téměř donekonečna. A ano, v nynějším stavu se v žádném případě nedá mluvit o dokonalosti. Například ve srovnáním s Westerosem z Písně ledu a ohně (GoT) se samozřejmě můžeme jít zahrabat a kvality reálií tohoto světa nikdy nedosáhneme. Otázkou je, jestli je něco takového ke kvalitní hře vůbec potřeba a nebo stačí to, co tu máme a trocha zapojené fantazie?
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: flame
Ne-é, na srazu jsme přece řešili co chybí dodělat, Rejty frakce a ty stahování, to jediný si vybavuju.kucik wrote:A vnímal jsi něco z toho, o čem jsme mluvili na sraze? Jinak i tady se, mám pocit, všude psalo, že jde o spuštění veřejného testu. Že jsi zapomněl, co se řešilo na srazu a teď jsi zklamane, tak to sorry, ale s tim nic nenadělám.
Hele fakt ještě razky, netušil jsem že je to betatest ve kterým nic nefunguje a že do něj ženete hráče jako stádo hledačů min.
Zase známe moji náturu, kdybych to bejval věděl tak nelognu ani kdyby trakaře padaly. Fakt sorry, prostě sem to musel někde přehlídnout.
Vylít sem jako čert z krabice, protože jsem měl zato, že takto má působit ucelené dílo ve kterém možná poletuje tu a tam nějaká moucha.
Takže dobře vlastně za tendle flejm, alespoň i více lidí zjistilo že ne-e, že jedem betatest ve velkým a že NT vlastně neleží ani v plenkách.
Za mě znovu palec hore, držím palce oba a ještě jednou prosebníček s vodpouštíkem za mýho dopoledního agresivního kulometčíka. Kulometčík střílel z neinformovanosti, fakt už mi to nezazlívejte, jinak se kvůli tomu budu cítit ještě hůř než se cítím.
To Aulus: Nenech se viklat, reálie máš cajk. Jak pro vrch tak pro spodek.
To Shaman: ještě jeden omlouváček special for you, vím že makáš jak šroub.
To Rejty: Hele, proč jste nenabrali do testování Barbara321 nebo innfráka? Dyť třebas jen innfra drží rekord v reportech bugů subras při spuštěném testmodulu buildů, nebo ne? No, už je to asik jedno, teď můžou testit šeci...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: flame
Tím to bezesporu je. Ale na řečeném to z mého pohledu nic nemění.J.F.Payne wrote:Že by to bylo tím, že game designer je regulérní profesionální placená práce?sandoftime wrote:K reáliím se vyjadřovat nebudu, to je jiná kategorie. Jistě jsou poutavé a dlouhé a pestré a dlouhé a taky promyšlené a v neposlední řadě dlouhé. Já je ale nečet a neláká mě to. Neříkám že jsou špatné, takovou neúctu k práci ostatních zas nemám. Ale je hodně her a světů, které mají reálie promyšlenější, starší a delší a obecně zkrátka lepší. Kupodivu i to erpéčkaři pohrdané wowko, například.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: flame
Napiš lepší a pošli je Aulovi. Pak budeš u všech za frajera a ne za tlachala.sandoftime wrote:Tím to bezesporu je. Ale na řečeném to z mého pohledu nic nemění.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: flame
Tohle je zásadní problém, řekl bychAulus wrote:Tak nějak nechápu, jak může někdo tvrdit, že reálie jsou jinde lepší, když ty naše nečetl.
Re: flame
Za to ráno si sypu veřejně popel na hlavu. Jak jsem tak reportoval tak na mě těch chyb bylo prostě tolik, že jsem to nějak s vlastní makovicí neustál. Omlouvám se tedy veřejně všem které muj utočný nicneřešící blábol nahněval či pobouřil.
Pokusím se odčinit hledáním a sepisováním chyb.
Kdo má chuť, může mě kamenovat, bude plně v právu.
Pokusím se odčinit hledáním a sepisováním chyb.
Kdo má chuť, může mě kamenovat, bude plně v právu.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: flame
Já bych byl hlavně rád, kdybys už takhle nevybuchoval.Bahnak wrote:Za to ráno si sypu veřejně popel na hlavu. Jak jsem tak reportoval tak na mě těch chyb bylo prostě tolik, že jsem to nějak s vlastní makovicí neustál. Omlouvám se tedy veřejně všem které muj utočný nicneřešící blábol nahněval či pobouřil.
Pokusím se odčinit hledáním a sepisováním chyb.
Kdo má chuť, může mě kamenovat, bude plně v právu.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: flame
Nechci vypadat jako velký prudič, ale nebude možné na nějaký záložní server (či buhvíkam) nahrát a spustit starou Thalii?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: flame
Pročpak, chybí ti kraft? Ne že by se mi NT kdovíjak líbila, ale i já uznávám, že je mnohem vymazlenější než ST.Barbar321 wrote:Nechci vypadat jako velký prudič, ale nebude možné na nějaký záložní server (či buhvíkam) nahrát a spustit starou Thalii?
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: flame
i já uznávám, že je vizuálně moc hezky provedená. Jen jaksi drsně podporuje skupiny (což je pravděpodobně cílem), ale systémem dost zásadně omezují jedince (což už by rozhodně být nemělo). Problém je v tom, že pokud bude nastavená tak jak je, vyhlídky do budoucna jsou nulové.sandoftime wrote:Pročpak, chybí ti kraft? Ne že by se mi NT kdovíjak líbila, ale i já uznávám, že je mnohem vymazlenější než ST.Barbar321 wrote:Nechci vypadat jako velký prudič, ale nebude možné na nějaký záložní server (či buhvíkam) nahrát a spustit starou Thalii?
PS: a kraft mi chybí, ale ten byl aspoň do budoucna slíbený
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: flame
Tak my ti starou Thalii pošleme a můžeš si ji doma hrát sám se sebou jako singl, to bude určitě super.Barbar321 wrote:...
Vedoucí týmu Thalie