Animal companion
Animal companion
Jsou už spuštění u hraničářů? Mám lvl nemám přítelíčka.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Animal companion
U hraničáře by měl být od 6. lvlu, to jsme neměnili.Radim wrote:Jsou už spuštění u hraničářů? Mám lvl nemám přítelíčka.
Re: Animal companion
Od 6. levelu hraničáře znamená minimálně od 7. levelu postavy (dobrodruh)?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Animal companion
Pak je chyba tady, nebo už nevím jak se to má brát.Shaman88 wrote:U hraničáře by měl být od 6. lvlu, to jsme neměnili.Radim wrote:Jsou už spuštění u hraničářů? Mám lvl nemám přítelíčka.
Citace:
1. lvl - Ostrost smyslů (Keen Senses), Dvě zbraně (Dual-wield), Bonusová odbornost, Chůze beze stop (Trackless step)
2. lvl - Větší výdrž (Great fortitude)
3. lvl -
4. lvl - Bonusová odbornost
5. lvl - Zvířecí společník (Animal companion)
6. lvl -
7. lvl -
8. lvl -
9. lvl - Únik (Evasion), Vylepšený boj dvěma zbraněmi (Improved two weapon fighting), Bonusová odbornost
10. lvl -
11. lvl -
12. lvl -
13. lvl - Splynutí s krajinou I
14. lvl - Bonusová odbornost
15. lvl -
16. lvl -
17. lvl -
18. lvl - Splynutí s krajinou II
19. lvl - Skrýt se pozorován (Hide in plain sight), Bonusová odbornost
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Animal companion
Potvrzuju, že na 5. lvlu hraničáře se nedostává. Asi chyba v popisu povolání teda.
.
Re: Animal companion
Upravím popis.Nalkanar wrote:Potvrzuju, že na 5. lvlu hraničáře se nedostává. Asi chyba v popisu povolání teda.
Re: Animal companion
Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?
Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Animal companion
Mě po čase "přiskakovali" jak summoni, tak i přítelíček.Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?
Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Animal companion
Normálně to funguje, problém jsou ty placebly. Když se o něj sekne nereaguje ani na příkaz a běží na místě.Barbar321 wrote:Mě po čase "přiskakovali" jak summoni, tak i přítelíček.Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?
Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Animal companion
To je nemožné.Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?
Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
Re: Animal companion
Kdybych to včera Shamane neviděl a nemusel dělat tak ti to sem nenapíšu. Stačilo by přímé ovládání pohybu jako mají wizny.Shaman88 wrote:To je nemožné.Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?
Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Animal companion
Ne myslel jsem že je nemožné to udělat jako to má čaroděj.Radim wrote:Kdybych to včera Shamane neviděl a nemusel dělat tak ti to sem nenapíšu. Stačilo by přímé ovládání pohybu jako mají wizny.Shaman88 wrote:To je nemožné.Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?
Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
Re: Animal companion
Pokud jsou nějaká dost zasekávací místa, tak mi je napište, podívám se na to.Radim wrote:Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Animal companion
Zase tak akutní a hrozný to není a těch míst by určitě nebylo málo. Lepší se s tím naučit hrát, to jde taky.Rejty wrote:Pokud jsou nějaká dost zasekávací místa, tak mi je napište, podívám se na to.Radim wrote:Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Animal companion
A co třeba nahlásit, která to jsou, aby jich bylo ještěm éně, než teď?