Animal companion

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Animal companion

Post by Radim »

Jsou už spuštění u hraničářů? Mám lvl nemám přítelíčka.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Animal companion

Post by Shaman88 »

Radim wrote:Jsou už spuštění u hraničářů? Mám lvl nemám přítelíčka.
U hraničáře by měl být od 6. lvlu, to jsme neměnili.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Animal companion

Post by J.F.Payne »

Od 6. levelu hraničáře znamená minimálně od 7. levelu postavy (dobrodruh)?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Animal companion

Post by Radim »

Shaman88 wrote:
Radim wrote:Jsou už spuštění u hraničářů? Mám lvl nemám přítelíčka.
U hraničáře by měl být od 6. lvlu, to jsme neměnili.
Pak je chyba tady, nebo už nevím jak se to má brát.

Citace:
1. lvl - Ostrost smyslů (Keen Senses), Dvě zbraně (Dual-wield), Bonusová odbornost, Chůze beze stop (Trackless step)
2. lvl - Větší výdrž (Great fortitude)
3. lvl -
4. lvl - Bonusová odbornost
5. lvl - Zvířecí společník (Animal companion)
6. lvl -
7. lvl -
8. lvl -
9. lvl - Únik (Evasion), Vylepšený boj dvěma zbraněmi (Improved two weapon fighting), Bonusová odbornost
10. lvl -
11. lvl -
12. lvl -
13. lvl - Splynutí s krajinou I
14. lvl - Bonusová odbornost
15. lvl -
16. lvl -
17. lvl -
18. lvl - Splynutí s krajinou II
19. lvl - Skrýt se pozorován (Hide in plain sight), Bonusová odbornost
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Animal companion

Post by Nalkanar »

Potvrzuju, že na 5. lvlu hraničáře se nedostává. Asi chyba v popisu povolání teda.
.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Animal companion

Post by Shaman88 »

Nalkanar wrote:Potvrzuju, že na 5. lvlu hraničáře se nedostává. Asi chyba v popisu povolání teda.
Upravím popis.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Animal companion

Post by Radim »

Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?

Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Animal companion

Post by Barbar321 »

Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?

Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
Mě po čase "přiskakovali" jak summoni, tak i přítelíček.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Animal companion

Post by Radim »

Barbar321 wrote:
Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?

Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
Mě po čase "přiskakovali" jak summoni, tak i přítelíček.
Normálně to funguje, problém jsou ty placebly. Když se o něj sekne nereaguje ani na příkaz a běží na místě.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Animal companion

Post by Shaman88 »

Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?

Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
To je nemožné.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Animal companion

Post by Radim »

Shaman88 wrote:
Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?

Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
To je nemožné.
Kdybych to včera Shamane neviděl a nemusel dělat tak ti to sem nenapíšu. Stačilo by přímé ovládání pohybu jako mají wizny.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Animal companion

Post by Shaman88 »

Radim wrote:
Shaman88 wrote:
Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?

Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
To je nemožné.
Kdybych to včera Shamane neviděl a nemusel dělat tak ti to sem nenapíšu. Stačilo by přímé ovládání pohybu jako mají wizny.
Ne myslel jsem že je nemožné to udělat jako to má čaroděj.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Animal companion

Post by Rejty »

Radim wrote:Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček.
Pokud jsou nějaká dost zasekávací místa, tak mi je napište, podívám se na to.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Animal companion

Post by Radim »

Rejty wrote:
Radim wrote:Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček.
Pokud jsou nějaká dost zasekávací místa, tak mi je napište, podívám se na to.
Zase tak akutní a hrozný to není a těch míst by určitě nebylo málo. Lepší se s tím naučit hrát, to jde taky.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Animal companion

Post by G-ladiator »

A co třeba nahlásit, která to jsou, aby jich bylo ještěm éně, než teď?
Locked