Zdravím,
vím, že se o tom už povídalo, ale zdá se objevil znova problém ohledně skill pointů
Bavil jsem se s několika WB a Rejty mi pověděl, že se skill pointy se počítají takto:
obyčejný člověk (+1 do skill bodu), int 14/+2
1 dobrodruh/1 bojovník
dobrodruh = (8+2+1)*4 = 44b.
bojovník = 2+2+1 = 5b.
Celkově ....................... 49b.
--------------------------------------------------------------------------
teď jsem si ale zkoušel založit nové povolání.....
člověk, int 14/+2 (jedná se o čistého člověka bez subrasy)
1 dobrodruh/1 bojovník = 24 bodů k rozdání
1 dobrodruh/1 čaroděj = 23 bodů k rozdání
1 dobrodruh/1 tulák = 30 bodů k rozdání
1 dobrodruh/1 mnich = 26 bodů k rozdání
1 dobrodruh/1 hraničář = 26 bodů k rozdání
tohleto mi ukazuje přímo hra a neodpovídá to tomu co by mělo být.
Opět skill pointy
Re: Opět skill pointy
Právě toto se řeší v jiném vlákně.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 193&t=6642
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 193&t=6642
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!