Opět skill pointy

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Strigo
Nováček
Posts: 36
Joined: 11:22 05. Feb 2010

Opět skill pointy

Post by Strigo »

Zdravím,

vím, že se o tom už povídalo, ale zdá se objevil znova problém ohledně skill pointů

Bavil jsem se s několika WB a Rejty mi pověděl, že se skill pointy se počítají takto:

obyčejný člověk (+1 do skill bodu), int 14/+2

1 dobrodruh/1 bojovník
dobrodruh = (8+2+1)*4 = 44b.
bojovník = 2+2+1 = 5b.

Celkově ....................... 49b.
--------------------------------------------------------------------------

teď jsem si ale zkoušel založit nové povolání.....

člověk, int 14/+2 (jedná se o čistého člověka bez subrasy)

1 dobrodruh/1 bojovník = 24 bodů k rozdání
1 dobrodruh/1 čaroděj = 23 bodů k rozdání
1 dobrodruh/1 tulák = 30 bodů k rozdání
1 dobrodruh/1 mnich = 26 bodů k rozdání
1 dobrodruh/1 hraničář = 26 bodů k rozdání

tohleto mi ukazuje přímo hra a neodpovídá to tomu co by mělo být.
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Opět skill pointy

Post by innfra »

Právě toto se řeší v jiném vlákně.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 193&t=6642
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
Locked