obchodníci podtemno
obchodníci podtemno
Když shrnu obchodníky v podtemnu tak:
nemáme prodejce zbrojí (lehkých,středních) jak obyčejných tak vylepšených (měla kněžka už nemá)
těžké pouze obyčejné protože platnéř v hagolu stále nemá opravený rozhovor (hlášeno tak před 14 dny)
OPRAVENO: klenotník či šperkař pouze výkup, žádný prodejný magický item
magický obchod pár holí, knihy vyvolávání nic víc
kněz v chrámu kostí a krve prodával slabší obnovu a neutralizuj jed (už nemá, ale má sortiment lektvaru do statů, neznáme lektvary co nevyzkoušíme protože ceny jsou velké a nevíme co dělají, afrodizikum atd..)
Nepíšu všechno, protože v tom je strašnej guláš a chce to předělat.
nemáme prodejce zbrojí (lehkých,středních) jak obyčejných tak vylepšených (měla kněžka už nemá)
těžké pouze obyčejné protože platnéř v hagolu stále nemá opravený rozhovor (hlášeno tak před 14 dny)
OPRAVENO: klenotník či šperkař pouze výkup, žádný prodejný magický item
magický obchod pár holí, knihy vyvolávání nic víc
kněz v chrámu kostí a krve prodával slabší obnovu a neutralizuj jed (už nemá, ale má sortiment lektvaru do statů, neznáme lektvary co nevyzkoušíme protože ceny jsou velké a nevíme co dělají, afrodizikum atd..)
Nepíšu všechno, protože v tom je strašnej guláš a chce to předělat.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: obchodníci podtemno
Zboží má vedle v bedně, ale v rozhovoru patrně chybí možnost vybrané zboží koupit
(netestoval jsem, ale nedávno jsem u něj byl a oproti jiným obchodníkům nemá volbu "koupím vybrané")
(netestoval jsem, ale nedávno jsem u něj byl a oproti jiným obchodníkům nemá volbu "koupím vybrané")
Re: obchodníci podtemno
Klenotník opraven.
Obyčejné šaty, lehké a střední zbroje přidány na tržnici.
Obyčejné šaty, lehké a střední zbroje přidány na tržnici.
Vedoucí týmu Thalie
Re: obchodníci podtemno
Nejde ta část rozhovoru kde chceš koupit a zaplatit.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: obchodníci podtemno
Klikneš na nej a on se na tebe jen otočí. Žádný rozhovor se nespustí.Rejty wrote:Co je chybného na rozhovoru u platnéře?
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: obchodníci podtemno
Aha vyšší lvl, když jsem to prvně psal Shamanovi do PM měl funkční rozhovor kromě toho placení.-darkvision- wrote:Klikneš na nej a on se na tebe jen otočí. Žádný rozhovor se nespustí.Rejty wrote:Co je chybného na rozhovoru u platnéře?
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: obchodníci podtemno
Až budu mít modul, tak kouknu, zda má kovář na sobě skripty na spouštění rozhovoru.
Jinak některé obchody jsem opravil, tak to prosím projděte a dejte vědět, co ještě chybí nebo nefunguje.
Jinak některé obchody jsem opravil, tak to prosím projděte a dejte vědět, co ještě chybí nebo nefunguje.
Vedoucí týmu Thalie
Re: obchodníci podtemno
Klenotník
pár věcí, obměna restartem, žádné základní šperky jako +1 +2 staty, sejvy atd.
Deurgaři na tržišti
mají lehké a střední zbroje
přesunul bych munici od šípaře v duergaří pevnosti sem
Krejčí v drowí čtvrti
boty, pláště, opasky, rukavice po pár kusech, obměna restartem
jemu bych dal ty nóbl oblečky co nabízí npc D´lhiff Alhmur
Jestli bude třeba napíšu i jména
pár věcí, obměna restartem, žádné základní šperky jako +1 +2 staty, sejvy atd.
Deurgaři na tržišti
mají lehké a střední zbroje
přesunul bych munici od šípaře v duergaří pevnosti sem
Krejčí v drowí čtvrti
boty, pláště, opasky, rukavice po pár kusech, obměna restartem
jemu bych dal ty nóbl oblečky co nabízí npc D´lhiff Alhmur
Jestli bude třeba napíšu i jména
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: obchodníci podtemno
U klenotníka jsem narazil i na náhrdelníky na staty +Radim wrote:Klenotník
pár věcí, obměna restartem, žádné základní šperky jako +1 +2 staty, sejvy atd.
Deurgaři na tržišti
mají lehké a střední zbroje
přesunul bych munici od šípaře v duergaří pevnosti sem
Krejčí v drowí čtvrti
boty, pláště, opasky, rukavice po pár kusech, obměna restartem
jemu bych dal ty nóbl oblečky co nabízí npc D´lhiff Alhmur
Jestli bude třeba napíšu i jména
2 moudrost, +3 moudrost a kombinovanej + 1intel +1charisma, tak snad toho má v sortimentu i víc.
Re: obchodníci podtemno
Kraken wrote:U klenotníka jsem narazil i na náhrdelníky na staty +Radim wrote:Klenotník
pár věcí, obměna restartem, žádné základní šperky jako +1 +2 staty, sejvy atd.
Deurgaři na tržišti
mají lehké a střední zbroje
přesunul bych munici od šípaře v duergaří pevnosti sem
Krejčí v drowí čtvrti
boty, pláště, opasky, rukavice po pár kusech, obměna restartem
jemu bych dal ty nóbl oblečky co nabízí npc D´lhiff Alhmur
Jestli bude třeba napíšu i jména
2 moudrost, +3 moudrost a kombinovanej + 1intel +1charisma, tak snad toho má v sortimentu i víc.
to jo ale je to random a 2-4 kusy max. z toho si fakt vybereš něco do začátku třeba
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: obchodníci podtemno
Tulácký učitel, který dříve prodával hadry, začal prodávat lektvary a obvazy (a hadry už nemá).
Magický obchod stále prodává jen knihy a hole, svitky žádné a svitky ani nevykupují.
U krejčího a hlavně šperkaře, by neuškodila širší nabídka. Zvlášť šperkař nabízí věci cenově i levelově dost mimo a do začátku naprosto nepoužitelné.
Magický obchod stále prodává jen knihy a hole, svitky žádné a svitky ani nevykupují.
U krejčího a hlavně šperkaře, by neuškodila širší nabídka. Zvlášť šperkař nabízí věci cenově i levelově dost mimo a do začátku naprosto nepoužitelné.
Re: obchodníci podtemno
Přidávám se s pokornou prosbou:Mok wrote:Magický obchod stále prodává jen knihy a hole, svitky žádné a svitky ani nevykupují.
Knihy na povolávání (vzhledem k tomu že nefungují) prosím odebrat.
Hole nechat
To že neprodávají svitky mě nepřekvapuje, tipuji že se prodávat nebudou (alespoň ke konci na ST tomu tak bylo tak prostě tipuji že tomu tak bude i na NT)
Vykupovat svitky by ale mohl...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: obchodníci podtemno
Není jediný prodejce, který by vykupoval získané pasti, či prodával nové.
Někdo jako Roid na ST v karathe.
Někdo jako Roid na ST v karathe.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: obchodníci podtemno
Dále na náměstí, kovář porgo neprodává bič. Celkem zásadní věc, není jak bičovat otroky.
Případně ještě nějakou hezkou sadu nářadí pro mučení by to chtělo
Případně ještě nějakou hezkou sadu nářadí pro mučení by to chtělo
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!