nemohu se přihlásit

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Alquist
Nováček
Posts: 43
Joined: 12:55 28. Nov 2013

Re: nemohu se přihlásit

Post by Alquist »

Zsarx wrote:Zdravím,

mám stejný problém jako už něktetří předemnou. Založil jsem si účet "Skull" a všechno vyplnil dle návodu, ale pokaždý když se snažím lognout character tak "you have been booted". Všechno jsem překontroloval a aktualizoval, nevím v čem je problém.
NEzkoušíš to náhodou celý den co 5-10 minut ?
Vladimir Morzanov - "Nejsem upír...jen tak vypadám."
Ara Nerug - "Ara silná! Ara mlátit!"
User avatar
Zsarx
Nováček
Posts: 19
Joined: 14:31 01. Dec 2013

Re: nemohu se přihlásit

Post by Zsarx »

Alquist wrote:
Zsarx wrote:Zdravím,

mám stejný problém jako už něktetří předemnou. Založil jsem si účet "Skull" a všechno vyplnil dle návodu, ale pokaždý když se snažím lognout character tak "you have been booted". Všechno jsem překontroloval a aktualizoval, nevím v čem je problém.
NEzkoušíš to náhodou celý den co 5-10 minut ?
Ha! No zkousil jsem to několikrát a všiml jsem si, že pokaždý když to udělám jakoby to z nějakýho důvodu vykoplo celý sever :lol: a na statusu severu napsalo novou dobu restartu. Tak jsem toho nechal a radši napsal post na forum. Pokud se to děje pořád nejpíš má více lidí stejný problém.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: nemohu se přihlásit

Post by kokosak »

Radši se dneska už nepřihlašuj jo? :)
PUF!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: nemohu se přihlásit

Post by Shaman88 »

Zsarx wrote:Zdravím,

mám stejný problém jako už něktetří předemnou. Založil jsem si účet "Skull" a všechno vyplnil dle návodu, ale pokaždý když se snažím lognout character tak "you have been booted". Všechno jsem překontroloval a aktualizoval, nevím v čem je problém.
ACC Skull nám dneska celý den shazuje server protože si není schopný přečíst toto:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: nemohu se přihlásit

Post by rosnicka »

po smazani postavy jsem si asi po hodine a pul sla udelat novou postavu , vsechno dobry a kuk byl jsi zaveden, pritom jsem byla prihlasena dneska, ja bojuji s tim abych udelala vse spravne i kdyz u tech balicku me to nechce pustit bez toho abych neco vybrala, a kdyz se mi to konecne podarilo tak zasejc tohle :mrgreen: :mrgreen: je to myma rukama? zkusim to pak po restartu jeste jednou .
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: nemohu se přihlásit

Post by kucik »

rosnicka wrote:po smazani postavy jsem si asi po hodine a pul sla udelat novou postavu , vsechno dobry a kuk byl jsi zaveden, pritom jsem byla prihlasena dneska, ja bojuji s tim abych udelala vse spravne i kdyz u tech balicku me to nechce pustit bez toho abych neco vybrala, a kdyz se mi to konecne podarilo tak zasejc tohle :mrgreen: :mrgreen: je to myma rukama? zkusim to pak po restartu jeste jednou .
Ne, balíčky prostě nesmíš vybírat. Je tam tlačítko ,,vlastní" nebo tak něco, na které klikneš a následně nebudeš vybírat žádný skill.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: nemohu se přihlásit

Post by rosnicka »

S touhle hrou nejspis skoncim, uz dvakrat mi kucik mazal postavu - cimz mu velice dekuji, a fakt je mi blbe mu psat at maze znova, podle navodu udelam vsechno jak se pise, zkontroluji jestli mam zlodeje - ano mam. balicky - to mi bylo receno ze je problem, ksakru jak mam vybrat balicek a nikam nic nepridat? kdyz to odkliknu hned tak me to zavádí, a kdyz to rozkliknu - ne doporucene (to jsem si taky precetla ze to nesmi byt) a pak chci pokracovat tak nemam na vyber a neco vybrat musim... to jsem mela u prvni postavy a prestala mi fungovat... tak jak to mam udelat? at udelam cokoliv tak me to nepusti, je to kvuli subrase? ale to jsem taky zadavala spravne podle navodu. :wall:
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: nemohu se přihlásit

Post by Nalkanar »

Až nebudu zahrabán v hovoru ve hře, tak ti asi nascreenuju jednoduchý návod pro neznalé :roll:
.
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: nemohu se přihlásit

Post by rosnicka »

Nalkanar wrote:Až nebudu zahrabán v hovoru ve hře, tak ti asi nascreenuju jednoduchý návod pro neznalé :roll:
to by bylo fajn, ja zkusila vsechno mozny co mi bylo napsano a co jsem nastudovala tady na foru, vypsala si to na papir abych nezapomnela a nejspis jsem dement ze to nechapu.
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
soul1
Rytíř
Posts: 525
Joined: 14:04 24. Jul 2011
Location: In your mind
Contact:

Re: nemohu se přihlásit

Post by soul1 »

Už jsem od dneška rozhodnutej včera kamoš dneska rosnička zkusim udělat nějake Video aneb jak zpravně založit postavu na NT
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: nemohu se přihlásit

Post by Nalkanar »

1.jpg
Vybereš pohlaví, rasu (popř. doplníš subrasu, pokud musíš), povolání - vybereš zloděje! Vždy u všeho jen a pouze ZLODĚJ!
2.png
Balíčky - klikáš na "Nastavení balíčku", na nic jiného.
3.png
Jak se objeví tabulka dovedností, tak nic neděláš, jen klikneš OK. Žádné body se nerozdělují.


Pak ti to nabídne odbornosti, ty si normálně vezmeš (radši nebrat zaměření na zbraň - dělalo/dělá neplechu)
Zbytek postavy doděláš jako obvykle (jméno a vzhled).

A neměl by být problém.
.
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: nemohu se přihlásit

Post by rosnicka »

takze ty odbornosti si mam vzit? mela jsem na vyber dve ze si muzu pridat.. a ja jsem myslela ze to prave nemuzu. :wall: :wall: :wall: fajn, jdu se zahrabat pod zem abych se ani nevidela . Diky za napovedu
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: nemohu se přihlásit

Post by kucik »

S dovolením ty screeny hodim rovnou do patřičného topicu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: nemohu se přihlásit

Post by Nalkanar »

Nu proč ne.
.
User avatar
kaz
Měšťan
Posts: 297
Joined: 10:46 21. Mar 2008
Location: Morava

Re: nemohu se přihlásit

Post by kaz »

Tak mám stejný problém, v neděli založená postava, která prošla přes základní lokace a byla přemístěna do Karathy a tam odlognutá, dnes nemůže do hry, píše to byl jsi zaveden. Jde vytvořit novou postavu a ta pod odlognutí se též nemůže připojit :(
Na webu přihlášení aktualizováno....
Pamatuju si z dřívějška(asi 5 let zpátky) že to taky psalo byl jsi zaveden, ale vůbec jsem se
tehdy nedostal na server, teď na server lze jít, ale jsou blokované již vytvořené postavy :(
Je někdo kdo tenhle problém řešil a vyřešil, nebo se to občas stává?
Locked