NEzkoušíš to náhodou celý den co 5-10 minut ?Zsarx wrote:Zdravím,
mám stejný problém jako už něktetří předemnou. Založil jsem si účet "Skull" a všechno vyplnil dle návodu, ale pokaždý když se snažím lognout character tak "you have been booted". Všechno jsem překontroloval a aktualizoval, nevím v čem je problém.
nemohu se přihlásit
Re: nemohu se přihlásit
Vladimir Morzanov - "Nejsem upír...jen tak vypadám."
Ara Nerug - "Ara silná! Ara mlátit!"
Ara Nerug - "Ara silná! Ara mlátit!"
Re: nemohu se přihlásit
Ha! No zkousil jsem to několikrát a všiml jsem si, že pokaždý když to udělám jakoby to z nějakýho důvodu vykoplo celý severAlquist wrote:NEzkoušíš to náhodou celý den co 5-10 minut ?Zsarx wrote:Zdravím,
mám stejný problém jako už něktetří předemnou. Založil jsem si účet "Skull" a všechno vyplnil dle návodu, ale pokaždý když se snažím lognout character tak "you have been booted". Všechno jsem překontroloval a aktualizoval, nevím v čem je problém.
Re: nemohu se přihlásit
ACC Skull nám dneska celý den shazuje server protože si není schopný přečíst toto:Zsarx wrote:Zdravím,
mám stejný problém jako už něktetří předemnou. Založil jsem si účet "Skull" a všechno vyplnil dle návodu, ale pokaždý když se snažím lognout character tak "you have been booted". Všechno jsem překontroloval a aktualizoval, nevím v čem je problém.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315
Re: nemohu se přihlásit
po smazani postavy jsem si asi po hodine a pul sla udelat novou postavu , vsechno dobry a kuk byl jsi zaveden, pritom jsem byla prihlasena dneska, ja bojuji s tim abych udelala vse spravne i kdyz u tech balicku me to nechce pustit bez toho abych neco vybrala, a kdyz se mi to konecne podarilo tak zasejc tohle
je to myma rukama? zkusim to pak po restartu jeste jednou .
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: nemohu se přihlásit
Ne, balíčky prostě nesmíš vybírat. Je tam tlačítko ,,vlastní" nebo tak něco, na které klikneš a následně nebudeš vybírat žádný skill.rosnicka wrote:po smazani postavy jsem si asi po hodine a pul sla udelat novou postavu , vsechno dobry a kuk byl jsi zaveden, pritom jsem byla prihlasena dneska, ja bojuji s tim abych udelala vse spravne i kdyz u tech balicku me to nechce pustit bez toho abych neco vybrala, a kdyz se mi to konecne podarilo tak zasejc tohle![]()
je to myma rukama? zkusim to pak po restartu jeste jednou .
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: nemohu se přihlásit
S touhle hrou nejspis skoncim, uz dvakrat mi kucik mazal postavu - cimz mu velice dekuji, a fakt je mi blbe mu psat at maze znova, podle navodu udelam vsechno jak se pise, zkontroluji jestli mam zlodeje - ano mam. balicky - to mi bylo receno ze je problem, ksakru jak mam vybrat balicek a nikam nic nepridat? kdyz to odkliknu hned tak me to zavádí, a kdyz to rozkliknu - ne doporucene (to jsem si taky precetla ze to nesmi byt) a pak chci pokracovat tak nemam na vyber a neco vybrat musim... to jsem mela u prvni postavy a prestala mi fungovat... tak jak to mam udelat? at udelam cokoliv tak me to nepusti, je to kvuli subrase? ale to jsem taky zadavala spravne podle navodu. 
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: nemohu se přihlásit
Až nebudu zahrabán v hovoru ve hře, tak ti asi nascreenuju jednoduchý návod pro neznalé 
.
Re: nemohu se přihlásit
to by bylo fajn, ja zkusila vsechno mozny co mi bylo napsano a co jsem nastudovala tady na foru, vypsala si to na papir abych nezapomnela a nejspis jsem dement ze to nechapu.Nalkanar wrote:Až nebudu zahrabán v hovoru ve hře, tak ti asi nascreenuju jednoduchý návod pro neznalé
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: nemohu se přihlásit
Už jsem od dneška rozhodnutej včera kamoš dneska rosnička zkusim udělat nějake Video aneb jak zpravně založit postavu na NT
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Re: nemohu se přihlásit
Vybereš pohlaví, rasu (popř. doplníš subrasu, pokud musíš), povolání - vybereš zloděje! Vždy u všeho jen a pouze ZLODĚJ!
Balíčky - klikáš na "Nastavení balíčku", na nic jiného.
Jak se objeví tabulka dovedností, tak nic neděláš, jen klikneš OK. Žádné body se nerozdělují.
Pak ti to nabídne odbornosti, ty si normálně vezmeš (radši nebrat zaměření na zbraň - dělalo/dělá neplechu)
Zbytek postavy doděláš jako obvykle (jméno a vzhled).
A neměl by být problém.
Balíčky - klikáš na "Nastavení balíčku", na nic jiného.
Jak se objeví tabulka dovedností, tak nic neděláš, jen klikneš OK. Žádné body se nerozdělují.
Pak ti to nabídne odbornosti, ty si normálně vezmeš (radši nebrat zaměření na zbraň - dělalo/dělá neplechu)
Zbytek postavy doděláš jako obvykle (jméno a vzhled).
A neměl by být problém.
.
Re: nemohu se přihlásit
takze ty odbornosti si mam vzit? mela jsem na vyber dve ze si muzu pridat.. a ja jsem myslela ze to prave nemuzu.
fajn, jdu se zahrabat pod zem abych se ani nevidela . Diky za napovedu
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: nemohu se přihlásit
S dovolením ty screeny hodim rovnou do patřičného topicu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: nemohu se přihlásit
Tak mám stejný problém, v neděli založená postava, která prošla přes základní lokace a byla přemístěna do Karathy a tam odlognutá, dnes nemůže do hry, píše to byl jsi zaveden. Jde vytvořit novou postavu a ta pod odlognutí se též nemůže připojit
Na webu přihlášení aktualizováno....
Pamatuju si z dřívějška(asi 5 let zpátky) že to taky psalo byl jsi zaveden, ale vůbec jsem se
tehdy nedostal na server, teď na server lze jít, ale jsou blokované již vytvořené postavy
Je někdo kdo tenhle problém řešil a vyřešil, nebo se to občas stává?
Na webu přihlášení aktualizováno....
Pamatuju si z dřívějška(asi 5 let zpátky) že to taky psalo byl jsi zaveden, ale vůbec jsem se
tehdy nedostal na server, teď na server lze jít, ale jsou blokované již vytvořené postavy
Je někdo kdo tenhle problém řešil a vyřešil, nebo se to občas stává?