VYŘEŠENO: Kel-A-Hazr - město - podzemní

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Diemo
Mistr
Posts: 877
Joined: 09:58 19. Mar 2012

VYŘEŠENO: Kel-A-Hazr - město - podzemní

Post by Diemo »

Lichvar, dvare jsou, prechod uz ne, asi to ma byt banka v kelu?
Image
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Kel-A-Hazr - město - podzemní

Post by Fryn »

Kel je vůbec hodně nedodělaný (nefunkční obchodníci, město není napojeno na poušť - aspoň co jsem posledně koukal, spolu s dalšími nefunkčními nebo neexistujícími přechody). Na hraní "pouze" v Kelu to prozatím není. Asi bych si počkal až WB/DM hodí nějaké bližší info k tomu, kdy se pořádně toto místo rozjede a proteď se příliš nad tím, že se z něj (uvnitř něj) skoro nikam nedá dostat, moc nepozastavoval.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Kel-A-Hazr - město - podzemní

Post by Shaman88 »

Fryn wrote:Kel je vůbec hodně nedodělaný (nefunkční obchodníci, město není napojeno na poušť - aspoň co jsem posledně koukal, spolu s dalšími nefunkčními nebo neexistujícími přechody). Na hraní "pouze" v Kelu to prozatím není. Asi bych si počkal až WB/DM hodí nějaké bližší info k tomu, kdy se pořádně toto místo rozjede a proteď se příliš nad tím, že se z něj (uvnitř něj) skoro nikam nedá dostat, moc nepozastavoval.
Z kelu se zatím přesně nikam nedá dostat, je to jedinná zveřejněná lokace pouště.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Kel-A-Hazr - město - podzemní

Post by Rejty »

Lokace lichváře není.
Vedoucí týmu Thalie
Locked