VYŘEŠENO: Kel-A-Hazr - město - podzemní
VYŘEŠENO: Kel-A-Hazr - město - podzemní
Lichvar, dvare jsou, prechod uz ne, asi to ma byt banka v kelu?

Re: Kel-A-Hazr - město - podzemní
Kel je vůbec hodně nedodělaný (nefunkční obchodníci, město není napojeno na poušť - aspoň co jsem posledně koukal, spolu s dalšími nefunkčními nebo neexistujícími přechody). Na hraní "pouze" v Kelu to prozatím není. Asi bych si počkal až WB/DM hodí nějaké bližší info k tomu, kdy se pořádně toto místo rozjede a proteď se příliš nad tím, že se z něj (uvnitř něj) skoro nikam nedá dostat, moc nepozastavoval.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Kel-A-Hazr - město - podzemní
Z kelu se zatím přesně nikam nedá dostat, je to jedinná zveřejněná lokace pouště.Fryn wrote:Kel je vůbec hodně nedodělaný (nefunkční obchodníci, město není napojeno na poušť - aspoň co jsem posledně koukal, spolu s dalšími nefunkčními nebo neexistujícími přechody). Na hraní "pouze" v Kelu to prozatím není. Asi bych si počkal až WB/DM hodí nějaké bližší info k tomu, kdy se pořádně toto místo rozjede a proteď se příliš nad tím, že se z něj (uvnitř něj) skoro nikam nedá dostat, moc nepozastavoval.