OPRAVENO: Hraničář
OPRAVENO: Hraničář
Ve hře mi chybí reflex, jako primární záchraný hod.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Hraničář
jop taky se mi zdá, že tam neníInfra wrote:Ve hře mi chybí reflex, jako primární záchraný hod.
Re: Hraničář
Také potvrzuji, reflex mi s hrandou neroste (respektive roste pomalu, jako vedlejší save)
Re: Hraničář
Rangeři si budou moci s novým patchem říct o relevel.
Re: Hraničář
Hraničář dostává 10 HP za lvl oproti 8 HP uváděných v mechanice.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Hraničář
Zapletení není jako spontální kouzlo.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Hraničář
Ty spontanní kouzla se budou muset doladit.
Re: Hraničář
Možná ještě, přijde mi divné, že úhlavní nepřátelé se mi vypisují v character sheetu, pod zbraní, jako +1 bodné.
Zaráží mě na tom to číslo +1, že se to nestupňuje, ob 2 lvly hrany, jak je v mechanice. Případně ještě, neměl-li by se typ zranění měnit dle zbraně?
Zaráží mě na tom to číslo +1, že se to nestupňuje, ob 2 lvly hrany, jak je v mechanice. Případně ještě, neměl-li by se typ zranění měnit dle zbraně?
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Hraničář
Typ by se měnit mohl, to je fakt.Infra wrote:Možná ještě, přijde mi divné, že úhlavní nepřátelé se mi vypisují v character sheetu, pod zbraní, jako +1 bodné.
Zaráží mě na tom to číslo +1, že se to nestupňuje, ob 2 lvly hrany, jak je v mechanice. Případně ještě, neměl-li by se typ zranění měnit dle zbraně?
Co se týká velikosti - standardní systém úhlavních nepřátel je hardcoded, tedy tím že jsme si zavedli úpravu jej nemůžeme přepsat, takže to co vidíš v záznamu postavy je rozdíl mezi původním bonusem a našim bonusem, který se vždy při každém lvlupu dopočítává - jinak řečeno, je to správně.