Děkuji.
VYŘEŠENO: Tulák - používání zbraní
VYŘEŠENO: Tulák - používání zbraní
Na foru je psáno, že tulák může používat těžkou kuši. Ve hře tomu tak už není.
Děkuji.
Děkuji.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Tulák - používání zbraní
Potvrzuji, řiká to že na to nemám "proficiency" ikdyž je tam normálně v rogue featu vypsaná. Asi je to rozbitý 
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Tulák - používání zbraní
Řekl bych, že jde o chybu popisku - na NT je těžká kuše smrtící zbraň namísto jednoduché. Pravděpodobně je určená pro těžší váhy, než jsou roguny, mniši atp.
Re: Tulák - používání zbraní
To možná způsobuje tu chybu no. Otázka jestli je teda špatně popisek nebo chybka ve hře. Uvidíme s čím se vytasí vrchnost.G-ladiator wrote:Řekl bych, že jde o chybu popisku - na NT je těžká kuše smrtící zbraň namísto jednoduché. Pravděpodobně je určená pro těžší váhy, než jsou roguny, mniši atp.
Re: Tulák - používání zbraní
Když na to tak koukám u obchodníka tak mám červený i řemdih který je na fóru vypsaný jako zbraň pro tuláka.
Re: Tulák - používání zbraní
Upravil jsem to v mechanice u tuláka, ted by to mělo být aktuální.
Re: Tulák - používání zbraní
Z výsledku nejásám, ale asi to takhle dává smysl no. Poprosím si ve hře DM o vrácení prašulí 