mohli by se pridat (ci jich dat vice) lektvary a "granaty" do lootu, ve hre existuji "granaty" (fireball v lahvicce, pak treba vyhen v lahvicce apod. (a pak jeste
"vrani oka/bodce" - ty sem ale ve hre nevidel))
melo by to tydle dva efekty:
1) zmirni to (vecny) rozdil mezi kouzlicimi a nekoouzlicimi classy
2)hra s pouzitim tech granatu je zajimavejsi (*jako videl sem tenhle druh lektvaru u alchymisty- ale 3k apodobne za kus je docela mazec, navic postavy na takovem levelu kdy si to muzou dovolit to uz nekupuji protoze to v te dobe ma jiz "slaby" efekt)
lektvary a "granaty"
Re: lektvary a "granaty"
do lootu bych to asi nestrkal, ale možná by mohly jít vyrobit v craftu.....Sveneld wrote:mohli by se pridat (ci jich dat vice) lektvary a "granaty" do lootu, ve hre existuji "granaty" (fireball v lahvicce, pak treba vyhen v lahvicce apod. (a pak jeste
"vrani oka/bodce" - ty sem ale ve hre nevidel))
melo by to tydle dva efekty:
1) zmirni to (vecny) rozdil mezi kouzlicimi a nekoouzlicimi classy
2)hra s pouzitim tech granatu je zajimavejsi (*jako videl sem tenhle druh lektvaru u alchymisty- ale 3k apodobne za kus je docela mazec, navic postavy na takovem levelu kdy si to muzou dovolit to uz nekupuji protoze to v te dobe ma jiz "slaby" efekt)
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: lektvary a "granaty"
Ohnivej vyrobit jde. Pridame asi i dalsi podobne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: lektvary a "granaty"
-jak sem psal stejne to pouzijes na relativne nizkych a strednich levelech... v dobe kdy craftis(taky to neco stoji) uz takovu vec nepotrebujes...
-dal to souvisi s tim kolik lidi je to schopno vyrobit, a kdo by to od nich kupoval ...
-a poptavka (pominemeli nabidku) je to "munice" vetsina lidi nekupuje drahou vec co "zahodi"... (lip zni pouzije:))
-dal to souvisi s tim kolik lidi je to schopno vyrobit, a kdo by to od nich kupoval ...
-a poptavka (pominemeli nabidku) je to "munice" vetsina lidi nekupuje drahou vec co "zahodi"... (lip zni pouzije:))
nwn
Re: lektvary a "granaty"
Já už v lootu výbušný lahvičky našel. V obchodech by si je koupil leda blázen - jedna stojí přes 7000 zlatých!
Razak - R.I.P.
Rognar - R.I.P.
Xarx Jednooký - duergar jenž zabil Karienu chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zabil ji v lese, daleko od jejího rodného hvozdu.
Rognar - R.I.P.
Xarx Jednooký - duergar jenž zabil Karienu chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zabil ji v lese, daleko od jejího rodného hvozdu.
Re: lektvary a "granaty"
no vida, tak vlastně všechno v pořádku... jinak, craftit můžeš i na nízkých levelech, moje postava craftí od 3. lvl... otázka je jaký katalyzátor je potřeba, pač na víc jak 30% si neškrtne...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...