lektvary a "granaty"

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

lektvary a "granaty"

Post by Sveneld »

mohli by se pridat (ci jich dat vice) lektvary a "granaty" do lootu, ve hre existuji "granaty" (fireball v lahvicce, pak treba vyhen v lahvicce apod. (a pak jeste
"vrani oka/bodce" - ty sem ale ve hre nevidel))
melo by to tydle dva efekty:
1) zmirni to (vecny) rozdil mezi kouzlicimi a nekoouzlicimi classy
2)hra s pouzitim tech granatu je zajimavejsi (*jako videl sem tenhle druh lektvaru u alchymisty- ale 3k apodobne za kus je docela mazec, navic postavy na takovem levelu kdy si to muzou dovolit to uz nekupuji protoze to v te dobe ma jiz "slaby" efekt)
nwn
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: lektvary a "granaty"

Post by DenGrasse »

Sveneld wrote:mohli by se pridat (ci jich dat vice) lektvary a "granaty" do lootu, ve hre existuji "granaty" (fireball v lahvicce, pak treba vyhen v lahvicce apod. (a pak jeste
"vrani oka/bodce" - ty sem ale ve hre nevidel))
melo by to tydle dva efekty:
1) zmirni to (vecny) rozdil mezi kouzlicimi a nekoouzlicimi classy
2)hra s pouzitim tech granatu je zajimavejsi (*jako videl sem tenhle druh lektvaru u alchymisty- ale 3k apodobne za kus je docela mazec, navic postavy na takovem levelu kdy si to muzou dovolit to uz nekupuji protoze to v te dobe ma jiz "slaby" efekt)
do lootu bych to asi nestrkal, ale možná by mohly jít vyrobit v craftu.....
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: lektvary a "granaty"

Post by kucik »

Ohnivej vyrobit jde. Pridame asi i dalsi podobne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: lektvary a "granaty"

Post by Sveneld »

-jak sem psal stejne to pouzijes na relativne nizkych a strednich levelech... v dobe kdy craftis(taky to neco stoji) uz takovu vec nepotrebujes...
-dal to souvisi s tim kolik lidi je to schopno vyrobit, a kdo by to od nich kupoval ...
-a poptavka (pominemeli nabidku) je to "munice" vetsina lidi nekupuje drahou vec co "zahodi"... (lip zni pouzije:))
nwn
User avatar
xyz
Obyvatel
Posts: 116
Joined: 18:59 28. Apr 2007
Location: Praha

Re: lektvary a "granaty"

Post by xyz »

Já už v lootu výbušný lahvičky našel. V obchodech by si je koupil leda blázen - jedna stojí přes 7000 zlatých!
Razak - R.I.P.
Rognar - R.I.P.

Xarx Jednooký - duergar jenž zabil Karienu chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zabil ji v lese, daleko od jejího rodného hvozdu.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: lektvary a "granaty"

Post by DenGrasse »

no vida, tak vlastně všechno v pořádku... jinak, craftit můžeš i na nízkých levelech, moje postava craftí od 3. lvl... otázka je jaký katalyzátor je potřeba, pač na víc jak 30% si neškrtne...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Locked