Jen se chci zeptat na uvodni lokaci u obchodnika jsem hledal jak jsem mohl ale nenasel jsem katanu je to takhle spravne?
Diky za odpoved
Katana
Re: Katana
Katanu bys nejspíš ani za vstupní peníze nepořídil.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Katana
kucik wrote:Katanu bys nejspíš ani za vstupní peníze nepořídil.
Ale treba velka sekera stoji v uvodni loklaci asi 2500 a v normalu 5000 ale katana stoi v normalu pohych 3000 takze nechapu proc tam neni
Akmir - Slušný a vychovaný trpaslík, kterého šikanuje společnost.
Re: Katana
Ale pak kdyz nebudu mit katanu hned na zacatku tak nebudu vubec moc nic delat protoze me hned ty nejslabsi zabijiRejty wrote:Vyřeší se při revizi obchodů.
Akmir - Slušný a vychovaný trpaslík, kterého šikanuje společnost.
Re: Katana
To máš blbý.Akmir wrote:Ale pak kdyz nebudu mit katanu hned na zacatku tak nebudu vubec moc nic delat protoze me hned ty nejslabsi zabijiRejty wrote:Vyřeší se při revizi obchodů.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Katana
Pokud máš v plánu hrát něco zaměřený čistě melee, tak bych ti silně doporučil si napsat vizitku.Akmir wrote:Ale pak kdyz nebudu mit katanu hned na zacatku tak nebudu vubec moc nic delat protoze me hned ty nejslabsi zabijiRejty wrote:Vyřeší se při revizi obchodů.
Re: Katana
Nebo si do začátku koupit třeba obyčejný meč a na zbytek našetřit časem. Na prvním levelu je stejně úplně jedno, čím se tluče - důležité je, že je dmg (a na to bych se díval primárně)
Pijte mě.
Re: Katana
Přesně tak to je. Sice to znamená že nemůžeš začít lusknutím prstu, ale zase si tak budeš moct zahrát postavu s vlastním příběhem o které DM budou vědět "co je zač". No a navíc si budeš moct hned na startu koupit svou vysněnou katanuZeerit wrote:Pokud máš v plánu hrát něco zaměřený čistě melee, tak bych ti silně doporučil si napsat vizitku.Akmir wrote:Ale pak kdyz nebudu mit katanu hned na zacatku tak nebudu vubec moc nic delat protoze me hned ty nejslabsi zabijiRejty wrote:Vyřeší se při revizi obchodů.
A to se vyplatí!
(Tento postup doporučuje pět z pěti mozkomorů)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1